בוקטוף עולם

ish50

New member
בוקר... בא לעבודה (בעינים)

אני מניח שהוראות הפתיחה באש החדשות של האו"ם הוגבלו רק ל.. לחפיסות סיגריות מתוצרת של חברות החברות בארגון ובתנאי שעל גבי המצית ייתנוסס סמל הארגון - כמובן

meggie

New member
אני בכלל שמעתי ....................

שהם הגיעו לכאן במסגרת נופשון הקופון עלינו

ish50

New member
מה שמרתיח יותר זו התגובה של צה"ל

- מלשכת הרמטכ"ל (נו זה שניצח במלחמה..) נמסר אמש שמדובר ב... אי הבנה - אתה הבנת את זה מר פוחצ'בסקי - הגנרל המקסיקני קסטנייטס שלנו היה מוזמן באותה שעה לארוחת שחיתות מרתקת באיזו מסעדה פלצנית חדשה שנפתחה בבוגראשוב (או אנא עראף איפה) - וחטף לצערו , ניבצרות זמנות מלהגיע לטקס המיותר הזה- בגלל הצטברות אלכוהולית מעניינת שהתנחלה בקדקודו הסיכתי..לשעה קלה זה הפרצוף האמיתי של הצבא שלנו וזו התת רמה אליה הוא התדרדר -אם למישהו היה בכלל ספק ללא שום ראיה של הקלות הבלתי ניסבלת בה הצליחו לחטוף לנו חיילים ומחוסר יכולתו לנצח את הטרוריסטים מהחיזבאללה בשביל להגיע למסקנה הזו , בהחלט אפשר לוותר על וועדת חקירה/בדיקה/כסת"ח וללא ספק גם

meggie

New member
חייבים להעביר לאש קטנה ........

למה אני חושבת שכאן זה גן עדן ופתאום הכל רותח לי ...
רמטכ"ל שיודע להחליף אלוף פיקוד באמצע לחימה (מבלי לפרט כעת על נזקים מורלים וכן הלאה) מפתיע אותי שאירוע חמור שכזה הוא מנסח כ"אי הבנה" זנות נחשבת לאצולה לעומת הזנות אליה כולנו מתדרדרים הבוז לך ישרעאל מניאקים , כל היחידה הזו מניאקים .... ואנחנו גם .... במקום לצאת לרחובות אנחנו יושבים כאן ושופכים חמתנו על הגויים

גל ים..

New member
גם את זה אמרתי בדיוק לפני מספר ימים

היכן המשפחות השכולות היכן משפחות הפצועים שלא זועקים היכן הצפון? כולם שותקים ונותנים לממשלה הזאת לחרבן עלינו ולהגיד לנו למה מי אתם עם האצבע כמו דודו טופז,אז יש דרג ויש זרג כמו שאומרים אבל לא הגיע הזמן להפסיק את זה? כמה עוד אפשר לאכול את כל מה שמאכילים אותנו,עד מתיי נמשיך לקבל את המצב הבלתי נסבל הזה שמצפצפים עלינו ואנחנו אומרים תודה. אז אמרו ועדת חקירה,אמרו חקירה ממלכתית,שבתו רעב ומה יצא?כלום! פעם היו מנהיגים שידעו לקחת אחריות ואם מישהו חשב שאולמרט ייקח אחריות טועה בגדול,אולמרט זה לא גולדה ולא בגין הוא קורץ מהחומר של המושחתים שמעניין את הסבתא שלו מה אומר העם,כי עניי עירו חשובים יותר והאינטרסים שלו חשובים יותר זה ראש הממשלה שלנו ועל כך נאמר הדג מסריח מלמעלה ולכן אי אפשר להכין אותו כמעדן מלכים ביום שישי ......

meggie

New member
אז גמני אומרת , מה יש ..... ../images/Emo13.gif

אני לא מצפה ממשפחות שכולות או של פצועים לצאת לרחוב ... הן סובלות מספיק ... ואיבדו כבר את כל עולמן אנחנו פשוט נהנים מהשיגולים שהממשלה הזו והקלקולים הרבים משגלים אותנו

ish50

New member
סתם מעניין

מה חשב לעצמו אותו חנטריש הנושא על כתפיו ברזלים של "אלוף" בצה"ל ! או שבעצם.. לצערנו הרב ממש לא !!

meggie

New member
אנחנו מדינה של כושלים

זה מתחיל להשמע כמו שיח זקנות שמקוננות
אבל בחיי אם לא היה כואב הרי לא היינו כאן אם לא היה איכפת לא היינו עוד כאן

קצה

New member
יש כמה משפחות שלא לקחו חופש

משפחת אחד החללים תיפגש היום עם אולמרט להגיש לו טיוטה להודעת הפרישה שלו יש בזה קצת גסות רוח אבל לזכות םשל מנהיגנו יש לומר שהם הרוויחו את זה ביושר

meggie

New member
קשה להתמודד מול שכול ../images/Emo10.gif

מעניין איך אולמרט ינהג מולם

גל ים..

New member
ואני חושבת שדם בניהם זועק מהאדמה..

אני חושבת שלמרות שהם איבדו את הכל יש להם על מה לקום ולזעוק,הילדים שלהם נתנו הכל בשביל המדינה והמדינה צריכה לתת להם תשובות!! המדינה שלחה אותם להלחם והיתה צריכה להגן עליהם והפקירה אותם בלי בושה והמדינה צריכה לתת להם הסברים. כולנו סובלים החיים המתים משפחות השכול אבל כולנו שכם אחד צריכים לבקש תשובות!! חייבים ומחוייבים להוציא את האשמים מתוכנו ולהעיף אותם על מנת שנוכל להרים את הראש מחדש. כל יום שהרמטכ'ל נמצא בצה'ל וראש הממשלה נמצא בראשות הממשלה ומקבלים משכורות והם רק הם אשמים בהכל אסור לנו לשתוק. אולמרט הפקיר את הצפון ואותנו ולא נתן לנו תשובות מספקות והרמטכ'ל הפקיר את צה'ל בלבנון לידי החיזבאללה... אם לא ידעת לקראת מה אתה הולך אל תלך!אם לא ידעת שאין לך תחמושת נכונה אל תצא!אם אין לך מושג הקלוש ביותר מה קורה בצד השני אל תגרום לאסון ! פעל בחוכמה והרי נאמר לא פעם המהירות והפזיזות מהשטן המה וסוף מעשה במחשבה תחילה. אני בהחלט ציפיתי שכולנו נצא ונתמוך וניתן יד לאלו שאיבדו הכל ורק כך אפשר לשנות דברים,ברברת לא פותרת דבר היא רק מחלישה את הלב שכואב ודואב.

למעלה