בונוס לאקסטרנים

Winston

New member
בונוס לאקסטרנים

ראיתי שאוניברסיטת ת"א נותנת בונס 2 נק' לממוצע של תעודה אקסטרנית, מה משמעות ההוספה? האם עוד אוניברסיטאות נותנות תוספת? ד"א, אני מנצל ת'במה להביע את מחאתי (ובעיקר תיסכולי) שמשרד החינוך לא מאפשר לאקסטרנים לגשת לבגרות החדשה במתמטיקה, ואני נאלץ לגשת לישנה הקשה יותר, בעוד חברי לקורס לומדים להם הסתברות בסבבה.

תשובה

בוקר טוב! א. הבונוס של אוניברסיטת ת"א נובע מהערכה רבה שיש למוסד לאלה שהתמודדו עם בחינות הבגרות בדרך אחרת ולא בדרך הרגילה. ב. גם המרכז הבינתחומי בהרצליה מעניק את אותו בונוס. שאר האוניברסיטאות לא. יום טוב!

LOCOMATH

New member
תגובה בקשר למתמטיקה

אם אינך יודע, מועד חורף הקרוב(תשס"ו) הוא המועד האחרון שבו הנבחנים האקסטרניים יצטרכו לגשת למתכונת הישנה.. ממועד קיץ תשס"ו הם יגשו רק למתכנות הצבירה.. כך שאיני מבין על מה אתה כועס ..

Winston

New member
אני אסביר לך למה

אם הבחינה החדשה, שלכל הדעות קלה יותר ומאפשרת יותר בחירה, קיימת כבר, אז למה לא לאפשר לי לגשת אליה כבר החורף? התחלתי שנה שעברה להשלים תעודת בגרות וזו הבחינה האחרונה שנותרה לי, די, אני רוצה כבר ללמוד באוניברסיטה בשנה הבאה, ולכן לגשת בקיץ זה לא פתרון טוב בשבילי

LOCOMATH

New member
תשמע...

תראה, קודם כל אתה בטוח שאתה אקסטרני? יש לך תיק והכל? כי אם סיימת תיכון אז אתה יכול להיבחן כנבחן משנה וכך לא צריך לפתוח תיק, להיבחן מחדש בעברית ועוד איזה מקצוע, וגם להיבחן בחורף הקרוב בשאלונים הצבירתיים. אבל, אם לא סיימת תיכון אתה מחויב לפתוח תיק אקסטרני, ואם כך הדבר אצלך, אז אין מה לעשות, ההחלטה לאפשר לאקסטרניים לגשת לשאלונים החדשים היא החלטה לש משרד החינוך...

למעלה