בול

בול../images/Emo93.gif

שבוע אתה לא נמצא כאן...ואופס...פיספסת.... חברים יקרים: ליברליות, פתיחות, והבנת השונה צוברים תאוצה, והופכים להיות קטע IN כזה... אבל ראבק? הומאים ולסביות דתיות??? הכצעקתא??? איפה נשמע כדבר הזה? אדם המאמין בדרך התורה ומשתדל לקיים אורך חיים דתי יודע שזה דיי מתנגש (בלשון המעטה) עם הקטע ההומולסבי... הרי מה קורה בעצם? פתאום כולם נזכרו שהם רוצים לצאת מהארון, זה באופנה עכשיו, אומנים הומאים, חברי כנסת למינהם, מפורסמים ושאר פשוטי העם. רוצים לטעום מהכל, לדעת הכל על הכל...ו...אחרי שנייה זה עובר להם... מחפשים ריגושים אחרים... ריפרפתי על כמה דברים שנכתבו כאן וגב' אין קץ טוענת כל מיני טענות (וסליחה מראש אם אני פוגעת...) חסרות שחר שנשמעות מאוד אינטלגנטיות ומתייפיפות,התשובה תמיד מוכנה אצלה,והיא תמיד מחוסנת עם תגובה נגדית... אני סה"כ חושבת שלגב' אין קץ (ובכלל) יש בעיות עם כל מיני מנגנונים פסיכולוגים...היא פשוט נפגעה מהמין הגברי, והחליטה לעבור לעבר השני...כן, למרות הטענה כי היא חיה באושר כבר כמה שנים עם עוד גב' אין קץ...נורא קשה לקבל את זה לאור העובדה כי "חיית עם גבר מאוד נחמד..." בכל אופן, גיל קופטש אמר לפני שנים בראיון וסליחה גדולה גדולה על הבוטות: גם ההומו הכי גדול, תעבור לפניו בחורה עם חזה חשוף, הוא לא יוכל להתעלם...וזה לא ציטוט מדויק, אבל זה הקונספט... לתשומת ליבנו!

BEIZI

New member
אל תדון

את צודקת אך אני כנראה לא יודע מה זה הומו לפי השרשור לעיל

את צודקת אין כזה דבר לסבית דתיה

ואיך תהיה אם אלוהים ברא אותה ככה מיד היא חייבת לפי צו האופנה להיות אומנית או סתם פשוטת עם אבל דתיה. לא זה לא יכול להיות ואני שואלת בגלל שציטטת את גדול הדור גיל קופטש. אם הומו שאומר אני לא נמשך לבנות עוברת לידו בחורה הוא לא מתעלם? ואת את מסוגלת להתעלם. כי את יודעת זה מאוד פשוט הוא כמוך נמשך רק לגברים. אז מסקנה לוגית פשוטה גם מי שמצהיר שהוא נמשך לגברים לא יכול להתעלם ממחשוף נשי. מסקנה את לא יכולה להתעלם. האמת אני מבינה אותך גם אני לא יכולה להתעלם ממש לא יכולה.

למעלה