בהצלחה לסוכריה על מקל

מצב
הנושא נעול.

פנינהט

New member
שולחת לך חיבוק גדול ../images/Emo24.gif

תודה לכולן, אתן מקסימות

הבכי הגדול כבר היה בלילה אחרי שיונתן הלך לישון. הבכי הקטן היה בבוקר. עכשיו אני בשלב היבבות
הלכתי לקבוע טיפול חדש. לשם שינוי אני מתחילה מחר (ביום ה-3 למחזור) ומקבלת 2 אמפולות במקום אחת. הספירה מתחילה מחדש.
שולחת לך חיבוק גדול

מכירה טוב טוב לצערי את ההרגשה אבל אין בררה חוץ מלקוות לראות בטא יפה בטיפול הבא.

שוב תודה...

בהצלחה לסוכריה על מקל

שעושה היום בדיקת בטא. יקירתי, אני מקווה בשבילכם כל כך חן
שוב תודה...
על כל ההתעניינות תוך כדי (במיוחד לחן המ-ק-ס-י-מ-ה שממש עשתה איתי את הטיפול הזה יד ביד לאורך כל הדרך), ועל כל הניחומים אחרי - כאן ובמסרים ובמיילים. ממש חיממתן לי את הלב ואני מאוד מעריכה את האכפתיות. באמת. היום הצטיידתי בשלל אמפולות ומתחילים להזריק בשעה טובה - התחלת טיפול תמיד ממלאה אותי באופטימיות ממש לא זהירה
מצרפת תמונה של הפשוש שבשבילו היה הכל שווה בפעם הקודמת, ובשביל אחותו שווה לעבור הכל בפעם הזו

ריקי בש

New member
לסוכריה

שוב תודה...
על כל ההתעניינות תוך כדי (במיוחד לחן המ-ק-ס-י-מ-ה שממש עשתה איתי את הטיפול הזה יד ביד לאורך כל הדרך), ועל כל הניחומים אחרי - כאן ובמסרים ובמיילים. ממש חיממתן לי את הלב ואני מאוד מעריכה את האכפתיות. באמת. היום הצטיידתי בשלל אמפולות ומתחילים להזריק בשעה טובה - התחלת טיפול תמיד ממלאה אותי באופטימיות ממש לא זהירה
מצרפת תמונה של הפשוש שבשבילו היה הכל שווה בפעם הקודמת, ובשביל אחותו שווה לעבור הכל בפעם הזו
לסוכריה
איזה בונבון!!! ממש לאכול אותו! ממש שכחתי כבר את הגיל הזה - הבן שלי כבר גברבר בן 7- ממש איש קטן! שיהיה לך בריא ושתוסיפי לו עוד כמה אחים ואחיות! ריקי

Mרוצה

New member
That's the spirit! ../images/Emo45.gif

שוב תודה...
That's the spirit!

הצטערתי (באיחור) לשמוע על הטיפול הראשון. אני תמיד הייתי בעד להתחיל מייד טיפול חדש אם זה מתאפשר. כמו לחזור לרכב על הסוס מייד אחרי שנופלים. לא מספיקים לשקוע בעצב וישר מתמלאים שוב באופטימיות חדשה (זהירה או לא). וקל מאוד להבין איך יונתן המדהים ממלא אותך כוחות ונותן לך מוטיבציה כל כך גבוהה! מחזיקה לך אצבעות שהסיבוב השני יהיה המנצח!

סוכריונת, אני מבינה אותך כל כך

שוב תודה...
סוכריונת, אני מבינה אותך כל כך
רק לא לחכות, לעשות ולעשות ולקוות שהפעם. השבר הגדול שלי היה בטיפול השלישי אחרי הלידה. עד אז אמרתי לעצמי, מה זה, את רוצה מזל משמיים? וברגע שהבנתי שהמאבק יהיה קשה אבל אני אנצח, פשוט עברתי מחזור אחרי מחזור ביאוש טוטאלי, אבל בסוף זה עבד. (אולי ליונצ'י יהיו תאומות?)

מצב
הנושא נעול.
למעלה