בדרכי לעבודה...

sahr12

New member
בדרכי לעבודה...

אני חולף על בתי ספר..הבקר ראיתי שלט.."כתום שחור זה הצבע"..על אחת מהגדרות.. עצרתי בחריקת בלמים מדהימה..חחחחח סתם סתםםםם..כולה קטנוע.. עשיתי פרסה..תחבתי ראש בין הסורגים של הגדר..כמו אסיר שמבקש "אש"..חחח ובהיתי בילדים שיש להם טורניר כדורגל..כל בית הספר על הטריבונות..כפיים ודגלים.. ועידוד..שתי קבוצות משחקות..והילדים מאושרים..מזיעים..צועקים..וסתם כזה התגעגעתי.. לגיל הזה..לתקופה בה הייתי כזה קטןןןןןן..שכל עולמי הצטמצם לחצי שעה הפסקה..בבית הספר.. למשחקי הכדורגל..לימי הספורט בבית הספר..בהם הייתי כל שנה האלוף הבלתי מנוצח.. בקפיצה לגובה,לרוחק,על החמור שהיה מיועד לתרגילי אקרובטיקה..לשנים שהקבוצה של בית הספר.. הייתה אלופת כל בתי הספר..בסביבה..עם המנהיג השחור הבלתי מעורער..ממש נלסון מנדלה..חחחחחח נהניתי...התחלתי לצעוק לילד שהוביל כדור...."תמסור!תמסור...כוס אמקקקקקק..חחחחח" נשאבתי.. עד שקבלתי טלפון מהמשרד.."איפה אתה??"..אהההה...נזכרתי שאני מאחר..חחח כמה דקות של ילדות..היה כייף... בקר טוב ישראללללללל...

TALTAUSH

New member
שחורררר עולהההה

יפה לך... אצלי זה היה ההיפך עכשיו שאני חושבת על זה נראה לי שזו אני שיצרתי את הסטיגמה שלמרוקאים יש הרבה ילדים.... כי כל שיעור ספורט הייתי ממציאה איזו "ברית" או "בריתה" במשפחה... והיה שיעור ספורט לפחות פעמיים בשבוע :))

ק o ם

New member
תגיד לי,

בעצם תכתוב לי חחח גם למדו אצלכם בבית הספר? מה זה חצי שעה הפסקה?? איזה מן בית ספר זה?

...Blue

New member
גש גש..

ריגשת אותי בהודעה הזאת..אפילו שאתה לא מבין בכלל למה..

TALTAUSH

New member
כי

תמיד רצית לשחק כדורסל ולא הרשו לך כי אמרו שזה לא פייר שאתה יותר גבוה מהסל??? }{

...Blue

New member
חחחחחחחחח לא :)

סער בטח ידע למה..(אני חושב שידע) :) אהה..כשהייתי צעיר לא הייתי גבוה בכלל..באמת נו, הייתי בשורה השנייה בצילום בסוף שנה חחחחח בוקר טלטוש..הב אנייס דיי אנד ביוטיפול סופ שבוע

TALTAUSH

New member
האמת שיש

מצב שאני הבנתי יכול להיות? טנקס האני סופ"ש מגניב גם לך }{

...Blue

New member
אמממ..מצב נדיר אבל אפשרי :)

אולי לא הבנת כי זה קטע של גברים כזה.. הרגע המיוחד הזה שסער תאר בציוריות המיוחדת שלו הוא רגע שחוויתי לא פעם אחת בשנים האחרונות ואני מאמין שגברים רבים בגילנו חשים כך לפעמים..לכן התרגשתי :)

TALTAUSH

New member
חחחחח כן

בעצם לא אין לי שמץ איך זה מתחלף ניק עצמאי

ק o ם

New member
אפרופו כדורסל...

אתמול צ'יינה ביקשה להירשם לחוג כדורסל
גם ככה בקושי יש לה ימים פנויים... בכל מקרה, סירבתי לבינתיים גם כדי לא להעמיס עליה יתר על המיד <3 פעמים בשבוע נמצאת בחוגים> וגם כי כל החוגים האלה ממש כבדים על הכיס

מיקושה

New member
יואי סערקה..../images/Emo24.gif

אתה מתבגגגגגגגגגגגר.. חחחחחחחחחחחח זה יפה מה שכתבת..לפעמים בא לי גם שיהיה לי ריח שנביץ בתוך התיק..ותפוח עגול וגדול.. ולהתאהב באלי מהשכבה.. ולהציץ לבנים בשרותים

aphanisis

New member
ממש פדידה חח

אין כמו זכרונות מבית הספר.. נוסטלגיה }{

הודעה כזו מעפנה

ויש לי דימעה מחזיר אותי שנים אחורה...גם עולמי הצטמצם לחצי שעת הפסקה עם החברים.. שיט..איך החיים נגמרים חומקים מבין האצבעות...

קרוסלע

New member
../images/Emo6.gif

...."תמסור!תמסור...כוס אמקקקקקק..חחחחח" מקסים
פחחחחחחחחחח

למעלה