בדרך לקרית טיבעון

ב ה י ר

New member
בדרך לקרית טיבעון

מחפשת מקומות לעצירות מענינות . נצרת לא רחוקה אשמח להמלצות למתוקים וצהריים.

BaZbAzOn

New member
תשובות

קרית טבעון- שמעתי על "שלו ביער" ביקורות מעולות. נצרת- חובה לאכול במסעדת "דיאנא"- הכל מעולה אבל הקבב הוא האטרקציה.

פ ו ל ק ע

New member
בדרך מאיפה?

אם מת"א אני ממליצה על עצירה ביוקנעם - ביקב מורד, רק בשביל הקטע (הליקרים שלו לא ממש טעימים לדעתי). אם אתם נוסעים באמצע השבוע אפשר לעצור בחנות המפעל של סולתם ולקנות סירים בזול
כשאנחנו נוסעים צפונה (מת"א) - אנחנו עוצרים ב M-הדרך לקפה (ארומה), ויש גם את ולרי, המסעדה מעל תחנת הדלק (באותו מתחם).

פ ו ל ק ע

New member
יש שם פגומים (עם שריטות)

ב050% כמדומני. אבל אל תתפסי אותי במילה, לא הייתי שם כבר מזמן.

פ ו ל ק ע

New member
אז אל תקני את של סולתם...

הסירים של טפאל טובים יותר. אבל רק אם בא לך להשקיע הון קטן :) מצד שני אם זאת השקעה של פעם בעשור (או שניים) - אולי שווה לשים 1000 שקל ולקנות משהו ממש טוב.

א אוהל

New member
../images/Emo91.gifמתוקים בנצרת

קונדיטוריה אל-אמיר בפאולוס השישי (מצד ימין של הכביש למגיעים מדרום/מערב).

ב ה י ר

New member
תודה רבה!

נוסעים באמצע השבוע כך שניראה לי שנעצור בסולתם. על דיאנא שמעתי שירדה תהילתה מישהו אכל שם לאחרונה?

karpe

New member
בשר מעולה ולא יקר

אנטריקוט אחד הטובים בארץ..באמת, וממש זול אפשר למצוא ב"איתן מעדני בשר", על כביש חיפה-ת"א הישן ליד בית חנניה (בין קיסריה לבנימינה) ארוחה עסקית שכוללת סטייק ענק (350 בערך), חומוס, צ'יפס, סלט ושתיה ב-60 ש"ח. אני חוזר - סטייקים של 100 ש"ח במסעדות נחשבות לא מגיעים לרמה של זה. זו לא ממש מסעדה, אלא אטליז איכותי שפתח כמה שולחנות בחוץ. מתאים לעצירת צהריים, לא יותר מזה (גם פתוח רק בשעות היום).

lady_anne

New member
ראש פינה היא בדרך לטבעון?

כי אם כן, שמעתי טובות על דוריס קצבים. מסייגת את ההמלצה מפני שטרם הספיקותי אישית.

ננה f

New member
לא לא לא, כבודה....../images/Emo23.gif

זו פשוט בדיחה ידועה שכל התלביבים חושבים שתלאביב זה מרכז היקום ואין שום מקום אחר בארץ ממנו מודדים. מה ??? יש???

צהריים בפיקא בפרדס חנה

אחרי ארוחת צהריים שם אפשר לנסוע לרחוב הראשי של כרכור (מי ישמע רח' ראשי...) ושם יש בית קפה קטן של שוקולד. שאפשר גם לקחת הבייתה דברים טעימים.

למעלה