בדיקה

• פותח הנושא max2
  • פורסם בתאריך

max2

New member
בדיקה

הי, אני בונה מערכת מגזין ב ASP והיתי רוצה שתבדקו אם הבסיס נתונים שלם ומושלם. user [name, pass, rank, e-mail, id] tur [id, name, pic] articales [id, date, title, user_id, tur_id, content, haveseen] renk [artical_id, raters, total] coments [id, artical_id, date, name, e-mail, title,content]

rmarko

New member
הדרך האמיתית לבדוק היא

להריץ את זה ולבדוק בעצמך
לא שאני מתיימר להביא לך טיפ לחיים מאושרים, אבל מבלי שנדע מה בדיוק אתה מחפש במגזין online שלך, אין פה לאף אחד מושג (ובמקרים רבים, הרצון לדעת) איך אמור להיות בנוי המסד-נתונים שלך.
תבנה את המערכת ותראה אם זה מספק אותך; מקסימום תערוך את הטבלה ואת קבתעשותצי ה- asp שלך כמה פעמים עד שזה יהיה בדיוק מושלם.

rmarko

New member
קבתעשותצי . בהחלט, קבתעשותצי .

התכוונתי להגיד קבצי.

max2

New member
הבעיה שלי זה

חילוק נכון של מסד נתונים, אני חושב שחלק מהטבלאות גדולות מידי

itai_asp

New member
ואם כבר מדברים על זה

או שזה לא זה, בכל מקרה זה הזכיר לי את זה. אז מה זה זה? אז ככה, אני לא יודע אם מדובר כאן על הרצות סקריפטים כגון
create table tblname...​
השאלה שלי היא למה הסקריפטים האלה מיועדים בכלל?? האם הם תחליף למסד נתונים כמו אקסס (מה שלא נראה לי הגיוני בכלל), ואם לא אז למה הם מיועדים? איפה מריצים אותם בכלל??

max2

New member
זה לא סקריפט

זה "רישום" של טבלה בצורה הבאה שם טבלה [טור, טור,....]

rmarko

New member
איך כרגע אתה בונה טבלאות? ../images/Emo17.gif

מתאר לעצמי שפותח את המסד נתונים שלך באקסס, לוחץ על New, בוחר Design ובונה טבלה חדשה. זאת השיטה העילגת
טוב למען האמת באקסס זו השיטה הטובה; אבל ב- SQL Server, האפשרות של בניית טבלה ע"י פקודת ה- create מאפשרת לך שליטה יותר טובה על המסד נתונים שלך. אתה יכול ישירות מתוך קובץ asp לבצע ביטול של טבלה (drop) או יצירה מחדש (create) - מה גם יש לך הוספה או הורדה של שדות (alter). כל הדברים האלה נותנים לך יותר כח לסקריפט asp שלך - דבר שלא כל-כך נגיש עם מסד-נתונים מבוסס אקסס.

rmarko

New member
אז 4 דברים ../images/Emo17.gif

כשאתה רושם שורות שהן הולכות להיות כולן באנגלית - יש לך מתחת ל- textarea לינקים - תחילת קוד וסיום קוד. הם מיישרות לשמאל, דבר שמקל על הקריאה.
אני לא רואה סיבה לקיום טבלה renk - אם אתה יכול פשוט לשלב את הנתונים האלה בתוך טבלת articales.
תביא לך איזה quicktionary או לא יודע מה ותעשה spellcheck עצבני! המילים שאתה מחפש הן: article articles rank column comments.
כל משתמש יכול לכתוב הערה לכתבה, בין אם הוא רשום או לא? כי אם *רק* משתמשים רשומים יכולים, אין טעם בשדות name, email בטבלה coments. חוץ מזה, כמו שאמרתי כבר - אין לי ממש מושג למה אתה מכוון, אז אני לא יודע מה מטרת הטבלה tur או השדה rank בטבלת user - אבל אם אתה יודע - שיהיה לך רק טוב

למעלה