בגידה קשה-היש סיכוי לאהבה?

gevergever

New member
בגידה קשה-היש סיכוי לאהבה?

לאחרונה הסתבר לי שאישתי לה אני נשוי 20 שנה -בגדה בי. היא ניהלה רומן ממושך עם אדם שאת דלת ביתו פתחנו בפניו -הוא מעל באמון -הן בבית פנימה והן בחוץ בשעות העבודה וגם בחו"ל איתה עימתתי אותה עם הטענות תחילה הכחישה ולבסוף עם הצטברות הוכחות הודתה בפה מלא(גם איברו מילא את פיה ....) אני בבילבול גדול ולא יודע איך ממשיכים . היו לנו ויש לנו בעיות הזוגיות -ואף הלכנו ליעוץ זוגי-אשר גם במהלכו נמשכה הבגידה !!!! באותו היום שנפגשה עם המטפלת הזוגית המשיכה "למטפל האישי " שלה . אנחנו מנסים לתת שבועיים צאנס לראות מה קורה -נסיון כנה ואמיתי מה דעתכם ? יש לי מועקה עצומה בלב פנימה-האם אי פעם אוכל לשוב לבטוח בה?

קריסטה

New member
יש ילדים?

אם לא - אין מה להתאמץ. אם כן - שב איתה לשיחה רצינית ובררו שניכם אם יש רצון להחיות את הקשר הזה הוא שהוא כבר רקוב מדי.

ArrowNY

New member
לא חושב שהייתי יכול להמשיך איתה

זה תמיד ישב שם יכול לסלוח לא יכול לשכוח...

EastGirl83

New member
גם אני.......

זה מאוד קשה.... במיוחד שזה הפך להיות רומן!

אני חושבת שאתה מבין משהו נוסף

זה לא רק סטוץ חד פעמי,זה לא רק רומנצ'יק (ואני לא מוכנה גם לפלירט חסר נוזלים אז לאלה?)זה משהו עמוק יותר ושבועיים לא יגרדו גם את הקצה ובהיעדר טיפול מתאים בבעיה אתם לא תצאו מזה. עם טיפול מתאים וזמן משמעותי תלמדו איך להתמודד אבל בגדול,תתכונן לכאב תמידי. אתה רוצה בזה?

Survivor Man

New member
לא נראה טוב בכלל

ילדים או לא ילדים, אם היא המשיכה לבגוד גם אחרי שגילית ובזמן הטיפול הזוגי, זה כאילו שעכשיו היא סובבה את הסכין בגב שתקעה בך ברגע הבגידה. ניסית לתת לה צ'אנס, ניסית לסלוח - והיא בשלה. אז תשחרר אותה להזדיין בנעימים כי יותר מזה כבר לא תוכל לעשות.

answer110

New member
לא מזמן יצא לי לראות הרצאה בדיוק בנושא...

תראה, אמון זה דבר שאפשר לשבור בשנייה אחת אבל להחזיר אותו לוקח הרבה מאוד זמן. לכן לא הייתי סומכת על עצות כמו לתת לזה שבועיים או חודש... כי זה בכל זאת תהליך. וגם אתם אחרי הכל נשואים 20 שנה. אתה אמנם הצד הפגוע אבל לטנגו תמיד צריך שניים ותמיד יש סיבות לכך שאחד מהצדדים בגד. (ואני מדברת כאן כמישהי שהייתה במקום שלך). אני חושבת שזה טוב שהתחלתם ללכת לטיפול. אני מאמינה בשיקום יחסים, אבל רק אם שניכם מסוגלים לעמוד אחד מול השני ולהתעמת בשיא הכנות מול הכשלים שלכם ומול מה שהביא אותכם למצב של היום (זה יכול לקחת חודשים וגם יותר משנה). יכול להיות שאתם זקוקים לרענון כלשהו במע' היחסים. הרבה בהצלחה!

alona 27

New member
האם זאת פעם ראשונה שהיא בגדה?

במשך ה20 שנה שאתם נשואים ובכלל בכל הזמן שאתם מכירים האם זה הרומן הראשון שלה או שהיה עוד משהו לפני?

לא חושב אבל כבר היו מקרים אחרים. לך למטפל מקצועי ושתף אותו בפרטים שבפורום לא טוב לשתף, יחד תמצאו את הדרך המתאימה לך ולילדים למשפחה שלכם ולבוגדת. באופן אישי, אני חתכתי קשר של אהבה גדולה מאוד בגלל שקרים, אם הייתי מתעלם מהם יתכן וזה היה ממשיך לבגידה שלה. נ.ב: לא כולן נבלות. אין לראות בתגובה זו משום המלצה לנהוג בדרך זו או אחרת
זיכרו: לעולם לא נוכל לדעת כיצד עלולות המילים שלנו להשפיע על אחרים.
http://www.youtube.com/watch?v=hAX2ku9ifEs עם כל הגעגוע לחיבוק, לחיוך ולשיחה, כשבצד השני, אין גם צורך וגם רצון אמיתי בחיבור, לא משנה מה נעשה, זה לא יעבוד!

חושבת שאתם כן צריכים לתת לקשר הזדמנות

יכול להיות שזו מעידה חד פעמית יכול להיות שהיא חיפשה משהו שאתה כבר לא נותן לה אהבה חיבוק פירגון לא שחלילה אני מצדיקה אותה תיתן הזדמנות ... כמה זמן אתם נשואים???????... יש לכם ילדים ? בני כמה אתם??. בהצלחה אמן ואמן!!

88nothing

Active member
בטח לזרוק, אבל קודם כל להתייעץ עם עו"ד

להעיף את הזקנה הבוגדנית, תמצא לך בחורה חמודה בת 30. לא לעשות שום צעד בלי יעוץ עם עו"ד, היא עוד תגיש נגדך תלונת שב ויכניסו אותך למעצר. הכי חשוב להיות חכם!

mazi77

New member
ניראה לך?

תישמע חבוב, מה זה שבועיים לעומת עשרים שנה? האם בשבועיים ניתן לתקן אנשים? עץ שגדל עקום לעולם לא יהיה ישר. אני לא הייתי ממשיכה אפולו יום אחד, לפי התיאור שלך יש לי בחילה. קשה להיפרד אני יודעת הייתם הרבה שנים יחד אתה אוהב אותה אבל היא לא! תפנים תמשיך הלאה יש המון נשים פנויות שישמחו להיות רק שלך ללא בגידה. עם הזמן מתקררים נרגעים וממשיכים הלאה אתה תיבנה את עצמך ועוד תיראה שהיא תצטער על הבגידה ותבין שהיא הפסידה אותך.\ בשעה שאתה תהנה בבית חם עם אישה מקסימה שתהב אותך ותהיה רק שלך בנאמנות. אני מזמניה אותך לבקר בבלוג שלי "טיפת מזל"

אני מכיר מקרים בהם הבגידה הצילה את הזוגיות

כמי שעובד עם המון אנשים ושומע המון סיפורים, היו מקרים בהם הבגידה העירה את בני הזוג, החזירה את הקנאה ואת תשומת הלב. הצד הנבגד התחיל להשקיע יותר בעצמו, לרזות, להתייפיף, להיות יותר נוכח בשביל האחר. אולי בכלל היא עשתה את זה בשביל עצמה, ולא בשביל לבגוד בך ? כלומר זה לא אקט מכוון נגדך... "בגדתי" באשתי לא פעם כשהייתי נשוי. עשיתי את זה בגלל הצורך שלי בריגוש ובגלל יצר ההרפתקנות שלי. זה ממש לא היה קשור אליה ואפילו לא חשבתי שאני בוגד בה כי לבי תמיד היה איתה ובשבילה

rachel765

New member
בגידה.

אני יכולה לספר לך היתי בסרט שאתה עובר .אחרי הבגידה הראשונה הלכנו ליעוץ זוגי.בהמלצת אנשים טובים לאחר מיספר שנים הוא בגד בי עם החברה הכי טובה שלי.לשאלתך לדעתי אתה חייב להישתחרר מהמועקה והבילבול .תבקש עזרה מיקצועית .תאסוף את עצמך ותתחיל דרך חדשה.אין אמון באדם שבוגד.בהצלחה.

rachel765

New member
בגידה.

אני יכולה לספר לך היתי בסרט שאתה עובר .אחרי הבגידה הראשונה הלכנו ליעוץ זוגי.בהמלצת אנשים טובים לאחר מיספר שנים הוא בגד בי עם החברה הכי טובה שלי.לשאלתך לדעתי אתה חייב להישתחרר מהמועקה והבילבול .תבקש עזרה מיקצועית .תאסוף את עצמך ותתחיל דרך חדשה.אין אמון באדם שבוגד.בהצלחה.

h a j b i

New member
רק אתה יודע את התשובה

אם תוכל לחזור ולבטוח בה. אני יכול לענות לך בקשר אלי: בוודאות לא. מבחינתי אחרי דבר כזה הקשר שהיה נגמר וההחלטה אם להתגרש או לא זה כבר עניין אחר שקושרים בו נושאים משפטיים, כלכליים ועוד.

Anat for good

New member
תשובה

בוקר טוב, לפי ההודעה שלך יש הרבה יותר שאלות מאשר "סיכוי לאהבה".... לפי ההודעה שלך נראה לי שכבר הרבה זמן אין ביניכם אהבה, לפי הסיגנון נראה שאתה פגויע וכועס וממורמר הרבה מעבר למה ששבועיים יכולים לתקן (אם בכלל). לצערי זה נראה אבוד מבחינת אהבה ואמון. זה כבר לא יהיה ביניכם. כדי להיות מעט אופטימית אפשר לאמר שתוכלו לחיות ביחד, תוכלו לגדל את הילדים אם יש, תוכלו לנהל משק בית משותף, תוכלו לנהל חיי נישואין למראית עין. אבל לא יותר. ועם זאת, אני שואלת, בשביל מה ? אתם שניכם לא רוצים להיות שם..... אתם עדיין צעירים כדי ל"התקע" בזוגיות אומללה ובלתי מספקת. תפרדו, ותוכל לבנות לעצמך חיים מלאי אהבה ואמון עם בת זוג חדשה שתדע להעריך זאת. בהצלחה !

שווה לנסות!

כאשר לי זה קרה שאלתי:"אתה מחפש בננות להחליק עליהן?או שהחלקת על בננה"? ושהוא ענה לי:החלקתי על בננה אני רוצה להיות איתך,אז החלטתי לתת את הצאנס. שאלתי גם:האם היחסים שלנו זה יחסים עסקיים,או באמת אהבה.והוא ענה שהוא אוהב ורוצה שאתן צאנס. אז נתתי ובאמת היה שווה ,אני אחרי שנה וחצי יכולה לומר ששוה לנסות ולא להכנע למעשים של בגידה,ועזיבה עקב זה זה קצת נאדרטלי לעזוב בגלל בגידה. לא קניינו ולא רכשנו אף אחד,אבל אם הרצון הדדי ,חבל על מערכת טובה של חברות וזוגיות,בגלל מעידה. נסה להבין איפה הטעות שלך,איפה לא השקעת,אם בעצמך או בה. תמיד תמיד תהיה חשדן בדיוק כמוני,אבל טוב להיות ערני מדי פעם. גם כשאין ילדים,גם אם יש,שווה הצאנס הנוסף. היא לא תוכל לקחת לך את ההילה מעל הראש,שאתה היית בסדר,לכן תמשיך להיות בסדר,ותן הזדמנות לאהבה. חיבוקים ובהצלחה:)

למעלה