בבקשה עזרה ממנויי ALLJOBS

yehodap

New member
בבקשה עזרה ממנויי ALLJOBS

אם אפשר שם חברה או טלפון מראש אני אומר לכם תודה 1.מנהל /ת חשבונות מדופלם /ת רשת שיווקת. עדכון: 13/6/06 למפעל תעשייתי גדול בגליל המרכזי דרוש /ה מנה"ח מדופלם /ת ידע בסגירת דוחות כספיים, ניסיון במערכת PRIORITY אנגלית ברמה טובה. ניסיון בתחום חובה מס' משרה: -444 סוג המשרה: משרה מלאה אזור העבודה: חיפה והעמקים 2.מנהל/ת חשבונות ראשי/ת חברת כ"א המובילה בארץ במתן פתרונות בתחום משאבי האנוש | חברת השמה | ת. עדכון: 13/6/06 דרוש /ה מנהל/ת חשבונות סוג 3 + חשב/ת שכר. ניסיון בעבודה במפעל תעשייתי. היכרות וניסיון בעבודה בתוכנת ה PRIORITY - חובה. ניסיון בחשבות שכר. ניסיון בעבודה כעצמאי/ת - יתרון. מגורים: נהריה, עכו, קריות. מס' משרה: - סוג המשרה: - אזור העבודה: חיפה והעמקים סוג החברה : - שלח קו"ח דרך AllJobs 3.מנהל /ת חשבונות|משרה בלעדית ל-AllJobs!| פתרונות בתחום משאבי אנוש, השמת כח אדם משרדי, מקצועי, משרדי, הנדסי, סיעודי וכללי | חברת השמה | ת. עדכון: 12/6/06 דרוש /ה מנהל/ת חשבונות סוג 3 נסיון עד הגשה למאזן חובה! - נסיון עם SAP- מנהל או Priority יתרון לבעלי/ות השכלה אקדמאית פוטנציאל לקידום. מס' משרה: AllJobs 4587 סוג המשרה: משרה חלקית אזור העבודה: חיפה והעמקים סוג החברה : - 4. חשוב מאוד- מנהח"ש חברת תוכנה ת. עדכון: 12/6/06 דרוש /ה מנהל /ת חשבונות. נדרש נסיון של 5 שנים ויותר בתחום. תנאים מעולים למתאימים. מס' משרה: AllJobs סוג המשרה: משרה מלאה אזור העבודה: חיפה והעמקים סוג החברה : - שלח קו"ח דרך AllJobs הוסף למשרות שלי שלח לחבר הדפס משרה 5.מנהל /ת חשבונות סוג 3 ת. עדכון: 11/6/06 לחברה בפארק התעשיה דרוש /ה מנהל /ת חשבונות סוג 3 בעל /ת נסיון של 3 שנים בתוכנה, מנה"ל - סאפ מנג' מס' משרה: - סוג המשרה: משרה מלאה אזור העבודה: צפון 6.מנהל/ת חשבונות משאבי אנוש וכוח אדם | חברת השמה | ת. עדכון: 11/6/06 למגוון משרות בהנה"ח להייטק ולתעשייה משרה 1: הנה"ח סוג 3 לפחות. ניסיון בחשבשבת / חלונות ניסיון במיכפל שליטה ב- Office אנגלית ברמה טובה ניסיון בהייטק - יתרון מגורים : יוקנעם ,חיפה והקריות משרה 2 : מנה"ח עצמאית + חשבות שכר לעבודה מיידית! השכלה : הנה"ח סוג 3 ניסיון בהכנת משכורות ידע בתוכנת priority - יתרון מגורים - נהריה והסביבה מס' משרה: - סוג המשרה: - אזור העבודה: צפון 7. מנהל /ת חשבונות מכון לאסתטיקה ת. עדכון: 9/6/06 דרוש /ה מנהל /ת חשבונות לחברה העוסקת בתחום המכשור הרפואי, עבודה ביוקנעם, דרישות התפקיד: מנה"חמדופלם או סוג 3 לפחות, בעל /ת יכול עבודה עצמאית,הכרה של כל תחומי הפעילות בחברה תעשייתית, נסיון של 5 שנים לפחות בחברת היי-טק, ידיעה טובה של השפה האנגלית, רקע במערכות erp חובה, נסיון בעבודה על אופיס, נסיון בפריורטי-יתרון. מס' משרה: - סוג המשרה: משרה מלאה אזור העבודה: חיפה והעמקים סוג החברה : - 8. מנהל /ת חשבונות 3 ת. עדכון: 9/6/06 דרוש /ה מנהל /ת חשבונות סוג 3. אנגלית ברמת שפת אם-חובה, שליטה בתוכנת Excel. עד גיל 43. מס' משרה: - סוג המשרה: משרה מלאה אזור העבודה: צפון סוג החברה : אני מאוד אודה לכם אם תעזרו לי לדעת מי ולאן לפנות בתודה מראש יהודה .

שוריק24

New member
מה את רצינית?????????

כל היום דיברנו על זה ואת רושמת דבר כזה תקראי כודם את כול התגובות בשרשרת של 8 משרות נוספות ב AllJobs טכנאיPCו תיקן וו(66 תגובות) 12:41 | 13/06/06 אשמח לקבל מספרי פקס ואו דוא"ל של המעסיקים - יעזור לי ולאחרים כאן תודה מראש. 1. מחסנאי /ת חברת מיון גיוס והשמה | חברת השמה | ת. עדכון: 6/9/2006 דר ... ואז תגידי אם זה הגיוני וסליחה על התוקפנות אבל זה ממש עובר את הגבול!!!!!!!!!!!!!!

תיקן

New member
ע"מ לא לתקוף משתמש תמים

כל מי שרוצה לעזור לנ"ל נא לכתוב לו במסרים..

שוריק24

New member
אולי תעשה מנוי במקום להגיד

לאחרים מה לעשות ואז אתה תכתוב מסרים

שוריק24

New member
טוב זה יצא ממש מגעיל

סליחה אני יורדת מהנושא הדיון הזה סתם מרגיז ולא מגיע לאף מקום, ואני יזמתי אותו אז ..... שיהיה לכולם בהצלחה

yuli c

New member
שוריק...

כל עוד הנהלת הפורום לא תקבע פה מדיניות ברורה בעניין הזה, לא חושבת שיש טעם לפתוח את הדיון הזה כל פעם מחדש. לא מתאים לך אל תעזרי, כמו שלי אין תמיד זמן אז אני לא עונה פה לכל המבקשים. אבל אני לא חושבת שזה מתפקידך להכנס כאן לכיס של אנשים ולשאול אותם למה הם לא עושים מנוי. ולמה הם מבקשים 8 משרות במקום 2. כל הדיון הזה נראה לי מיותר לחלוטין. וגם ליהודה, אם אתה רוצה תפנה אלי בפרטי ואעזור לך.

שוריק24

New member
צודקת טוב סתם כבר נכנסתי לאווירה

מגעילה כי אין צודק או לא כאן ולדעתי אין כאן ממש ניהול פורום אף פעם לא ראיתי אותו ואני כאן כבר 3 חודשים לילה טוב לכולם

yehodap

New member
יש לי כמה מילים

1. מי שרוצה לעזור למי שרוצה ומחפש עבודה -יבורך!!! 2.מי שרוצה לשלם כסף יבורך!!! 3.מי שלא יכול לשלם כסף - לא נורא 4.אני לא מבין אתכם אנשים זה פורום ואני בטוח שיש פה מנהל פורום מכובד/ת בשם אורום ואני בטוח שהוא רואה וקורא את מה שאנו רושמים בכל מקרה אני לא מבין מה שיש למי שקורא טענות אם יש לכם טענות תבורכו עוד פעם זה פורום ואני לא חושב שמישהו פה נפגע ממה שביקשתי בסך הכל מי שיחפש עבודה יכנס לכאן יקרא ויעזר בכם בי ובכל אחד אז תהיו טיפ טיפונת יותר נחמדים ולא צריך לכעוס מקווה שהבנתם את הרעיון יאללה לחיפוש עבודה ערב טוב

yehodap

New member
בלאגנית-סליחה סליחה סליחה לך!!!

לא אני לא מושתל פשוט מחפש עבודה מותר לי להיעזר בחברי פורום? כמו שיש קשרים במקומות עבודה להשגת עבודה אם אפשר להשיג עזרה אז מי שרוצה שיעזור יום טוב לך

למעלה