בבקשה עזרה! בטא 15 ארבעה ימים אחרי איחור

liatile

New member
בבקשה עזרה! בטא 15 ארבעה ימים אחרי איחור

עשיתי טיפול עם איקקלומין (כדור 1 ביום), הביוץ כנראה היה ביום ה-12 של המחזור, וכעבור 24 יום (שזה כ-4 ימים של איחור) יצאה לי בטא של 15. אני חושבת שזה מעט מאוד, ושנקלט משהו ריק. וכמובן שאני מתוסכלת ברמות, ומטפסת על הקירות. נאמר לי שאני צריכה לעשות עוד בדיקת בטא בעוד יומיים, לראות אם זה עולה, אבל זה פשוט נשמע לי כל כך מעט ולא הגיוני. גם אין לי רבע סימן שקשור בהיריון, ויש לי כאבי מחזור. מה אתן חושבות? אני מטפסת על הקירות!!

gezers

New member
הזמנים לא מסתדרים.

נניח שהביוץ היה ביום ה-12, מחזור היית אמורה לקבל ביום ה-26 (12+14).
את מציינת "כעבור 24 ימים, השאלה 24 ימים עברו ממה?
מהיום ה-1 של הוסת קודמת? כי אז את עוד ממש לא באיחור והבטא (אם את ללא תמיכה של אוביטרל/פרגניל) נשמעת מצוין לתזמון.
24 ימים אחרי ה-12 של הביוץ, כלומר 36 ימים מהיום ה-1 של הוסת האחרונה? שאז זה נשמע בהחלט כמו הריון כימי..
בקיצור תנסי לדייק בניסוח הזמן שעבר וננסה לעזור בחישוב..

anguly

New member
מסכימה עם גזרז

לא ברור באיזה יום את
וגם באיקקלומין מיקום הביוץ בזמן לא תמיד מדויק.
בכל מקרה הייתי חוזרת על הבדיקה מחר - ולראות האם היא יורדת או עולה.

liatile

New member
הכוונה היא 24 מיום הביוץ, כך שזה 36 יום

מקבלת הווסת.
יש לי ניסיון רע. לא הצלחתי להיכנס להיריון בצורה טבעית, אז לקחתי איקקלומין, נקלטתי על הניסיון הראשון, אולם העובר היה עם מומים, ובאמצע ההיריון אני מוצאת את עצמי עוברת גרידה (סיוט חיי שעד היום לא עוזב אותי). ועכשיו כעבור שנה מההפלה, התחלתי עוד פעם איקקלומין, ומשום מה יש לי בטא 15 (מחר אני אעשה עוד בדיקה), והווסת לא מגיעה! ואם זה הריון כימי, מה זה אומר? זה עוד סוג של הפלה? אני על סף דיכאון טוטאלי, ואני כולי בפחדים וחוסר תפקוד.

gezers

New member
24 יום מהביוץ זה איחור של כ-10 ימים..

ערך בטא כזה בשלב הזה לא מנבאת טובות
מאידך מאיפה הביטחון שהביוץ היה ביום ה-12? עשית מעקב הורמונים? אולי הביוץ היה מאוחר יותר.
בכל מקרה הפתרון היחיד הוא בדיקת בטא חוזרת ותבקשי לבדוק גם את E2 ופרוג'.
גם אם זה כימי, בערך בטא נמוך כ"כ לא עושים כלום, רק עוקבים ומחכים שיתאפס כדי להתחיל טיפול חדש.

למעלה