בא לך לדגדג לי את הערמונית?

softy

New member
בא לך לדגדג לי את הערמונית?

או לחילופין ללקק את פריניאום? כשהתחלתי לקרוא את הכתבה חשבתי לעצמי שהנה עוד כתבה שתשפוך הרבה מילים על כל מה שאנחנו בעצם יודעים ועושים כאילו שהוראות השימוש צרובים לנו בגנים. להפתעתי מצאתי שהכתבה מלאה בהוראות שימוש מדוייקות, וגם אם אנחנו יודעים ומנוסים בחלק נכבד מהן, הרי שבכלל לא מזיק ואפילו די מועיל לרענן את כל אותן נקודות הציון בדרך אל האושר.

*צופיה*

New member
בא לי

להחליף לרגע את שם הפורום ל - כמה צפוי - מצבים משַתנים. ערמונית והסביבה הגיאוגרפית שלה - זה מתבקש. תודֶה. וחוצמזה - גִ'יייייייייי - צודק. כתבה לא רעה. לגשש, להיפתח, לרענן אפילו אם לרגע (רצוי קטן ככל האפשר. אחר כך - הו YEH ! – נשכח מזה. נשכח מהכל.) זה נראה דידקטי - יכול לעשות את השינוי מווואווו לוווווווואאאאאאאאאאאוווווווווווווווווו.

ענבר.

New member
הדרך אל האושר

רצופה הוראות הפעלה, שלא תמיד ישימות. אני מבטיחה לפנות השבוע זמן, על מנת לרענן את נקודות הצי(נ)ון.

אז למתלמדים זה בטח נשמע ככה

נו רגע עוד לא הורדתיא את החולצה מה אתה מלקק לי את האף? נו, מותק למה את לא ממוללת לי את פירנאום? שימנת טוב? נו חביבי מה עם בואי הנה איזה כמה פעמים? רגע רגע צריך לקרוא מה בא אחרי. איפה שמתי את העיתון הזה? ראית אותו? לא? טוב , יאללה אז נעשה כמו שאנחנו רגילים. 1,2,3,4,5, לילה טוב יקירתי, היה כייף.

למעלה