באתי לקטר קצת..

מיכל 1979

New member
באתי לקטר קצת..

מכירות את הימים האלה שבהן אתן קמות עצבניות ולא יודעות על מה?
אז ככה היום שלי התחיל. הגעתי לעבודה עצבנית. החלטתי שזה בגלל שהייתי צריכה לקום בבוקר מהמיטה.
אז היום התחיל ככה צולע..

נתחיל מזה שהאחיינון הקטן, זה שרק בן שבועיים, מאושפז כבר שבוע בבית חולים עם דלקת ריאות. מחובר לחמצן.
אבא שלי עם התקפי סחרחורות והקאות(ורטיגו) היה מאושפז שלושה ימים, שוחרר אתמול הביתה ולא יכול לעשות כלום חוץ מלשכב במיטה.
גיסתי עם הפצפון בבית חולים ואח שלי ואמא שלי מתחלפים ביניהם בשמירה על האחיינון האמצעי. אח שלי קיבל אתמול טלפון זועם מהבוסים
בעבודה שדרשו ממנו לחזור לעבוד, אמא שלי, בגלל שאין לה ברירה, לקחה חופש מהעבודה, מזלה שיש לה בוסית חמודה ומתחשבת..
רגע.. זה לא נגמר.
אתמול האמצעי התחיל לעלות חום שהיום הגיע ל 39.5. בבוקר אמא שלי מקבלת טלפון מהגן של הגדול- הילד עם 40.5 חום. יושב בצד רועד ולא מגיב
לאף אחד. אח שלי, כנראה מהלחץ והעצבים קיבל התקף אפילפסיה בעבודה ופינו אותו לבית חולים.
אמא שלי מתקשרת אלי, בוכה, הסטרית, על סף התמוטטות, ואני תקועה בעבודה ולא מעזה לבקש לצאת כי הייתי חולה המון בתקופה האחרונה.
עכשיו בנוסף להכל התפוצץ צינור וכל המטבח מוצף.
אמא של גיסתי, שעובדת בגן , ונמצאת היום ביום חופש החליטה שיותר חשוב לה לבלות היום עם החבר שלה מאשר לעזור לאמא שלי קצת (שהיתה
צריכה לוותר על עבודה)
אני מרגישה חסרת אונים ...

bhs

New member
איזה תקופה קשה עוברת על המשפחה שלכם

מאחלת שכלם יחלימו מהר

אשבל1

New member
תסבירי בעבודה ותגידי שאת יוצאת מוקדם יותר

אני מאמינה שהם אנושיים , יבינו אותך, ותצאי לעזור לאמך.

סימה53

New member
וואי מה זה????????

איזה בלאגן
גם אני הייתי מציעה לך להיכנס לשיחה ב4 עיניים ולספר על המצב לפחות חמישי שישי שבת תהיי בבית אולי עד ראשון הכל יחזור להיות בסדר,
יכול להיות שהגדול עם חום בגלל חוסר אמאשלו את יודעת גם דבר כזה קיים,
את לא מפסידה כלום לפחות תנסי

נותר לי לאחל לכם חיים טובים ובריאים ושהכל יחזור לקדמותו..

סמאדי

New member
שולחת לך חיבוק מחזק.

אין הרבה מה חעשות חוץ מלחכות שהסופה תחלוף. להתפלל בלב ולחכות.

מיכל 1979

New member
סוף סוף בבית

בסוף מר בחור בא לעזור לאמא שלי. סידר לה את הנזילה במטבח ועזר לה עם הילדים.
תודה שיש לי אותו.
עכשיו אני פה. הילדים ישנים. מתחילה לסדר את הבלגאן שנהיה פה. אמרתי לאמא להכנס לנוח קצת.
אח שלי ישאר להשגחה בבית חולים ללילה. מקווה שמחר הדברים יראו אחרת.

daoli

New member
מה שנקרא צרות בצרורות

תתנחמי בזה שכשהכל בא ביחד זה חוסך ימים כאלה, עוברים את התקופה הקשה וממשיכים.
מאחלת לשני האחיינים שלך, לאביך ולאחיך בריאות, לאמא שלך אגירת כוחות. ולך שתחזיקי מעמד.
נשימות עמוקות בדרך כלל עוזרות מאוד. מזל שיש את מר בחור, יפה מצידו שהגיע לעזור לאמא שלך.

mykal

New member
מצטערת לשמוע.

איפה את גרה, אולי מישהיא מאיתנו יכולה לעזור?
אם זה לא רחוק מאוד ממני, בשמחה אתגייס.

Jen74

New member
אוי, מה זה???

קודם כל החלמה מהירה לכולכם!!!

אני לא יודעת מה הייתי עושה אם היה נופל עליי כזה רצף של מחלות ואשפוזים. אמנם כולנו כאן חולים בסבבים אבל לא כולם בבת-אחת.

תרגישו טוב

מיכל 1979

New member
תודה לכולכן..

לקחתי יום חופש מהעבודה. דיברתי עם הבוס אתמול, הסברתי לו את המצב.
זה לא מצא חן בעיניו אבל הצבתי לו עובדה. אז היום אני פה בבית עם אמא.
עברנו לילה לא קל, ועכשיו כולם ישנים אז יש לי קצת זמן לעצמי.

שיהיה יום רגוע

אחרי כל זה ואת לא מבינה למה את עצבנית?

טוב, צריך להיות פרקטים איך אפשר לעזור?

הילד שלך עדין עם חום? את יודעת מה יש לו כי אולי נוכל לתת לך שם של תרופה שעוזרת. אני יודעת שנגד צינון יש כדור של אקמול צינון שמאד מאד עוזר, כדור אחד ומבריאים ישר. כמו קסם.
לאבא שלך את צריכה לומר לנוח כי ורטיגו מקבלים או מבעיה באוזן או מלחץ ואצלו כנראה זה מלחץ, הוא צריך להתנתק מהכל ופשוט לנוח. זה יעבור לו מהר.
בקשר לתינוק אני מקווה שהוא יחלים מהר, תנסו להביא לו לחדר מוזיקה רגועה וחפצים מהבית כמו השמחה שלו, מצעים ובובה. אני בצעירותי הייתי מקבלת דלקת ריאות פעם בשנה ואני יודעת שזה מאד כואב וקשה, מצד שני זאת מחלה שיחסית קל לטפל בה והוא יתחזק מהר ויצא מזה.
משהו שמאד היה עוזר לי שאמא שלי הייתה עושה הוא לשים אותי על הברכיים שלה כשאני שוכבת על הבטן ונותנים טפיחות עם 2 הידיים באיזור שבצלעות התחתונות מהגב לכיוון החזה בצד. הצורה הזאת גורמת להשתעל ולהוציא את כל הליחה. זה עובד מאד טוב. היא הייתה עושה לי את זה כל פעם 10 דקות ואחר כך היה קל יותר לנשום.
אם אפשר להזיז אותו מהמיטה אולי כדאי לנסות את זה. רק תשימו לו פח אשפה מתחת שיוכל לירוק את הכל. חשוב ללמד אותו לא לבלוע את הליחה צריך לירוק אותה. גם תה בבונג עוזר להיפטר מליחה בגרון ובסימפונות. התה לא נוגד תרופות אחרות לכן אפשר לשתות ממנו כמה שרוצים. תתנו לו לשתות תה ללא סוכר כי הסוכר עוזר לחיידקים להתרבות.למי שיש דלקת ריאות יש ריח מתוק מהפה.
כמובן שלפני שאתם עושים משהו לשאול את הרופאים אם זה מותר ולא יפגע בטיפול אחר שהוא מקבל!!!

בקשר צינור במטבח תביאי מישהו שיסדר ותנקי אחר כך. אל תקחי את זה ללב. ידוע שצרות באות בצרורות. תקבלי את זה ככה וזהו אין מה לעשות.

אוף, מקווה שתרגישו טוב ומהר.

האקמול צינון עבד אצלי באמת כמו קסם!

מעולם לא לקחתי לפני כן ושבוע שעבר הייתי חולה.. לקחתי 2 קפליות בלילה ובבוקר קמתי כמו חדשה! לא היה זכר למה שעבר עלי כמה ימים לפני כן..

כן אני יודעת, גם אצלי היה אותו הסיפור.

לא הרגשתי טוב, סוג של ברונכיט, חום 39 מציק שלא יורד אחרי אקמול. נזלת וכאבים.
אחרי יומיים של סבל נוראי אמא שלי הביאה לי את הכדור, הלכתי לישון וקמתי כאילו לא הייתי חולה, אין נזלת, אין כאבים, אין חום.
פשוט קסם (ואני אחת שלא סובלת כדורים, מעדיפה לסבול ולא לקחת סתם כדור)

אני בדיוק כמוך!לא נוטלת כדורים כלל ומעדיפה

שיטות טבעיות. יכול להיות שבגלל זה הכדור השפיע כל כך חזק וטוב..

מיכל 1979

New member
קמתי עצבנית בבוקר

לפני שכל הבית התחיל להתפרק, אחר כך הבנתי למה.. כנראה מן תחושת בטן כזאת..
הילדים (של אח שלי, לא שלי) עדין עם חום. הרופאה ראתה אותם. אמרה שהיא לא רואה שום דבר, שיש הרבה מחלות ווירוסים שמסתובבים
וגם מאוד יכול להיות שהם פשוט מתגעגעים לאמא שלהם שנמצאת בבית חולים עם האח הפצפון שלהם (שאי אפשר ללמד אותו שום דבר כרגע,
בטח שלא לא לבלוע כי הוא רק בן שבועיים...
)
אי אפשר ממש להזיז אותו כי הוא בתוך אוהל חמצן, שברגע שמוציאים אותו אחוז החמצן שלו יורד לרמה מסוכנת, אז כרגע הוא שוכב במיטה.
מזל שהוא כל כך קטן ועדיין לא מתהפך/זוחל ובעקרון ישן רוב היום. היום המצב השתפר קצת וינסו לגמול אותו מהחמצן הזה.
אבא שלי סובל כבר הרבה שנים מבעיות באוזן. זה לא בדיוק ורטיגו, זה משהו דומה שנקרא מנייר. לא משנה. לא עקרוני. הוא נח עכשיו.
מסתבר שאח שלי, מרוב הלחץ של הבית חולים והבלגאן, שכח לקח יומיים את התרופות לאפילפסיה, יצא מאיזון ובגלל זה קיבל התקף.
הבוקר שיחררו אותו, הגיעה הביתה וקיבל עוד אחד. אבא שלי שמע את אמא שלי צועקת מההסטריה, ניסה לקום מהמיטה ונפל בגלל הסחרחורת. בקיצור, לא משעמם..

יו, התלבשתי על ההודעה שלך כדי להתפרק (שוב)..
יהיה טוב. יעבור. חייב לעבור...

תפרקי, תפרקי. זה לא טוב לשמור בלב.

זאת תקופה כזאת לא כל כך טובה, יעבור.
חשבתי שהבן הקטן בן שנתיים, לא ידעתי שהוא בן שבועיים.
במצב הזה אין מה לעשות פרט ללתת לרופאים לעשות את עבודתם.
כל שאר הדברים יסתדרו מעצמם, שאבא שלך ינוח. שאח שלך ישים לעצמו תזכורת לקחת כדורים.
פרט לזמן ההתקף עצמו לאח שלך קורה עוד משהו? יש טעם להחזיר אותו לבית חולים כל פעם או שאחרי ההתקף הכל נגמר?

למעלה