באססה...הכלבה שלי בסטרס...

באססה...הכלבה שלי בסטרס...

הי לכולם, הכלבה המתוקה איתנו 4 ימים, בת שנה וחודשיים בערך...
הבאנו אותה מכלבייה, לפני כן היתה בבסיס צבאי, לא מחונכת לצרכים כמובן
אנחנו מוציאים אותה הרבה לטיולים בחוץ והיא לא עושה (כמעט) בכלל בחוץ.. (מסלול קבוע, טיולים של רבע שעה, הכל "לפי הספר"...) הנקודה היא שהיא מתאפקת לצרכים מעל 24 שעות כל פעם....
לדוגמא, מיום שישי שהבאנו אותה ועד היום בבוקר עשתה פיפי רק פעמיים בחוץ, פעם בבית והיום גם בלילה בכלוב טיסה!!!!! (ששם היא ישנה עם שמיכת פוך וכריות)
יוצא שהיא מתאפקת יותר מ 24 שעות!! לקקי אני מבינה...(איכשהו) אבל לפיפי נראה לי מטורף

אני מרחמת עליה נורא ומבינה שהיא בסטרס: מקום חדש, מצב חדש ויש לי המון סבלנות.... אבל לעשות פיפי על עצמה בלילה בכלוב טיסה ??? לפני השינה הוצאתי אותה לסיבוב אחרון בלילה (אחרי שטיילנו איתה 7 פעמים במהלך היום והיא לא עשתה בכלל פיפי) והיא לא עשתה כלום גם בטיול של הלילה ועשתה פיפי בתוך הכלוב טיסה בלילה ושכבה על/ליד זה...ממש מבאס....מה אתם אומרים??
בסה"כ היא עירנית, אוכלת יפה, שותה ואפילו קצת התחילה לשמוח (לפעמים, לא תמיד ...)

phobe1

New member
באמת נשמע שהיא מאוד לחוצה

היא תתחיל לעשות יותר פיפי ככל שהיא תיהיה יותר רגועה. אני לא הייתי סוגרת אותה בלילה בכלוב טיסה אם היא עושה בפנים, עדיף מתחם כלשהו בשביל שיהיה מרחק בינה לבין הצרכים אחרת היא עלולה לאבד את הניקיון לצרכים בכלל ואחר כך נורא קשה לתקן.

צריך המון סבלנות, המעבר לבית קשה להרבה כלבים ולוקח להם זמן להפתח ולהתרגל. בכל מקרה אני מטרפת לך מאמר על הכנסת כלב חדש לבית:
http://www.dogslife.org.il/07-03/10-2/

ויש פה בפורום מאמרים על חינוך לצרכים.

יומני

New member
נראה שלחוצה. אם יש זמן תנסו לקחת אותה

לטיולים יותר ארוכים ולמקומות בהם כלבים אחרים עושים את צרכיהם. הריח גורם להם גם לעשות פיפי וכו'. תנסי גם להריץ אותה קצת שגם זה יכול לזרז יציאות (לפחות אצלנו זה עובד).
וכמו שאמרו, לאט, לאט תתרגל למצבה החדש ותיכנס למסלול. בהצלחה

למעלה