אתר מקצועי למחשבי כף יד עם windows

yanonBIG

New member
אתר מקצועי למחשבי כף יד עם windows

אני ממליץ על www.pocketpcfreak.com זה אתר שמתמחה רק ב מחשבי כף יד עם מערכת הפעלה של windowes יש כתבות רק בנושא ה PPC. הם עונים ממש ברצינות לכל שאלה, ממש מקצוענים כדאי לבדוק

castroman

New member
מוכר מוכר ../images/Emo3.gif ובאמת האתר

הטוב ביותר לדעתי בכל מה שקשור בPPC בארצנו

mikeoreli

New member
זה לא חדש

האתר מפורסם פה הרבה זמן וגם הרבה פעמים (אל תעלב, רק שזו חדשה ישנה) אם אתה רוצה עוד אתר רציני, עם פורום לא פחות רציני, תפנה ל www.pocket.co.il שגם הוא מאוד ותיק אפילו יותר מפוקט פריק.

castroman

New member
לא הוא לא ../images/Emo3.gif

PPC Freak בכל מה שקשור לPPC ותיק בהרבה - פוקט במהדורה הישנה מאוד שלו עסק בסלולארי (גם היה לו שם אחר בכלל).

mikeoreli

New member
על מה אתה מדבר ?

פוקט פריק הוקם בספטמבר 2002, לעומת זאת פוקט היה כבר מקודם. ועוד דבר, במהדורה הקודמת של פוקט הוא נגע בסלולארי אלא רק בפוקט פיסי, עכשיו במהדורה החדשה (שכבר די וותיקה) החל לעסוק גם בסלולארי. לגבי השם אתה צודק, הוא השתנה.

mikeoreli

New member
לשם הבהרה

אני לא טוען שאתר אחד יותר טוב מהשני. שניהם טובים ושניהם מוצלחים. לגבי זמני ההקמה המדוייקים שלהם תוכל לקרוא באודות של כל אתר. בכל מקרה, אלו שני האתרים הראשיים מהם אני שואב את האינפורמציה אודות החידושים בפוקט פיסי ובשאר הגאדג'טים.

castroman

New member
דווקא הייתי בטוח שFREAK

היה קיים לפני, בכל מקרה פוקט בשמו החדש הומצא אחרי הקמת FREAK, היה לאתר שם אחר - ברח לי מראש. אם כבר אתרים עברים הטוב שבהם היה לדעתי PPC WORLD האתר הראשון והטוב ביותר לדעתי בכל מה שנוגע בPPC.

mikeoreli

New member
גם אני

אבל דווקא השבוע בדקתי זאת (לא יודע למה) וראיתי שהאתר של הפריק הוקם לפני אתר פוקט שעבר שינויים מרחיקי לכת לפני מספר חודשים. לגבי PPC WORLD אתה צודק אך לצערנו האתר לא מתפקד כבר הרבה מאוד זמן, חבל

למעלה