אתה לא מבין

Lolla007

New member
אתה לא מבין

שאם אתה כל כך טוב אליי ואם כשיש את השיר ההוא ברקע אתה שר לי את הפזמון באוזן ואם אתה מחבק אותי ומנשק אותי וזה הכל, (טוב, אז אח"כ גם קצת יותר, אבל לא שום דבר שאני לא לגמרי בחרתי. אולי לראשונה בחיי..) אפילו שאתה כ"כ שיכור, ואם אתה מחזיק אותי חזק חזק שלא אפול, שאחרי כל זה אני ארצה אותך? איך אתה חושב שאני לא אתפתל במיטה כל לילה כשאחשוב אליך אח"כ? שאני לא אשתגע? אז מה אם זו היתה רק מסיבה. אז מה אם רק הכרנו. אתה חושב שזה קורה לי כל יום? אתה באמת חושב? שאני לא משתגעת עכשיו? שאני לא, לגמרי, משתגעת? אני משתגעת. כוסעמק איתי ועם ההודעות הרגישות האלה שיוצא לי לכתוב פה פעם ביובל. תתעלמו, או ש, לא יודעת מה תעשו. אני משתגעת, ואני צריכה לעשות עם זה משהו. בלעט.

Krishi

New member
הייתי מציע איזה רעיון..

אבל אני תקוע במגדל פיקוח בבסיס צבאי אי שם בצפון..
למרות שזה לא פורום "אהבה בגיל ההתבגרות", הפורום שאליו הייתי מפנה אותך בדרך כלל... אני אסטה ממנהגי רק כי, את נשמעת לי חמודה ועכשיו 1 בלילה ומשעמם.. אז.. מה קרה? אל תדאגי.. איך שגברים מסובבים לבנות את הראש.. אם את יודעת מי זה, טלפון תמיד יכול לעזור.. ואם את לא יודעת, אז.. בירה, צ'ייסר, סיגריה, לישון ולקום ליום חדש

PoisonGirl 8

New member
למה את עושה לעצמך חיים קשים?

אם הוא לא מעוניין או משהו, או שפשוט לא הולך, שכחי ממנו וזהו.
תכירי בחורים חדשים, זה תמיד עוזר...

Lolla007

New member
שמעו..

הבעיה היא שזו לא אהבה, וכבר לא ממש בגיל ההתבגרות, פתאטי משהו לא כי ככה אני נשמעת, אה? :) אני פשוט רגילה לבוא לפורום הזה. אפילו שאתם בטח לא ממש מכירים את הניק.. כלאופן, מה שקרוב לוודאי יקרה זה שנדבר מחר, אני והוא. טחח
כנראה פשוט נפלתי על אחד ביישן. או ש, אני לאיודעת. בכל אופן, יהיה בסדר. אני עוברת כבר כמעט שבוע את המסכת הכי אינטנסיבית של שיחות עידוד מכל הנקבות שאני מכירה, בערך. זה דיי משעשע ולעיתים אפילו עוזר. כנראה שהוא באמת היה משהו מיוחד. אפילו שלערב אחד. מסתבר שזה יכול להיות. בכל אופן, תודה. יהיה בסדר, ובלה בלה, והכל. "בנים זה עם חרא" כאמור, אבל בכל זאת יש בכם משהו כי עובדה, אנחנו עדיין חולות לכם על התחת, למרות הכל, בגלל הכל.

Krishi

New member
יתקשר יתקשר..

ואם לא יתקשר, תביאי לי ת'מספר שלו.. אני כבר ארביץ בו קצת תורה ודרך ארץ

Lolla007

New member
גאד, בקצב הזה אני כבר ארביץ לו...

וזה לא יהיה סאדו. ואתה, בתור ניק נחמד באנטרנט, כבר נשמע לי יותר נחמד ממנו אחרי כל השבוע הזה.. אבל שוב, עכשיו אחת בלילה...
כפרעליכם, באמת הוקל לי קצת. ומחר השמש תצייץ והציפורים יזרחו וכל זה. בעיי לבינתיים

למעלה