אשת השבוע

מיכל שב

New member
אשת השבוע../images/Emo68.gif

תודה רבה לסוניה המקסימה שהיתה אשת השבוע שלנו. והנה היא מגיעה (כולם מזמנים לקבל אותה בקפיצות תוך כדי שירה "הנה אני בא" של הדג נחש): הסלב של הפורום
המפורסמת מכולם
הזמרת המדהימה
הבחורה הכי יפה בעולם
חברה של שניר
ואשתו לעתיד של הבן שלי
המג'נונה של הפורום: ש י ר י אתם מוזמנים להתחיל לשאול שאלות

KLSVM15

New member
שירי..

אני לא ממש יודעת מי את..אבל את בטח פתח תיקוואית אם את פה..אז קודם כל נעים מאוד..אני קארין. והשאלות: על מה בחיים לא היית מוותרת? מה את הכי שונאת לקבל מתנה? ובאיזה מקום בפתח תקווה את לא מוכנה לטייל? אם אין כזה אז ההפך..איפה את לא מפסיקה לטייל? ובת כמה את? איפה את לומדת? המשך שבוע נעעים:)

LuNa MaJnUnA

New member
היי קרן../images/Emo3.gif

*איזה מגניב לי אני אדומה!* לא הייתי מוותרת אני חושבת על חברות קודם כל, אחרי זה על מוזיקה. מתנות זה דבר טוב על מה את מדברת
ויש מצב שאת הדברים האלה לקישוט. אלה שאין מה לעשות איתם והם סתם תופסים מקום על המדף. אבל אם מישהו בכלל מביא מתנה
לא מפסיקה ''לטייל'' בגן הסלעים
יש מין גן קטן שמחבר בין פוגל פינסקר והוא מקסים. בת 16 (פעם ראשונה נראה לי שאני כותבת את זה מאז היומולדת :|), בעמל ב'. היה נחמד

LuNa MaJnUnA

New member
היי סוניה.. :)

אני מרגישה אדומה, ותכניותי לעתיד הן לאכול ארוחת בוקר.

לגבי מוסיקה ../images/Emo79.gif

1. איזה סגנון את הכי אוהבת לשיר? 2. איזה שיר את הכי אוהבת לשמוע - ישראלי ולועזי?

LuNa MaJnUnA

New member
היי היי

1) הכי אוהבת לשיר שירים ישראליים, נראה לי. דברים כמו ''אין עוד יום'' וכאלה.. כי זה לחלוטין כיף. 2) זה משתנה כל פעם, אבל השיר הישראלי האהוב עלי נכון לעכשיו הוא ''גשם'' של אלי לוזון, והלועזי Unforgiven 2 של מטאליקה. =]

Inbar789

New member
נדבקתי כלכך לגשם../images/Emo6.gif../images/Emo103.gif

נראלי את יכולה לראות את זה במסן

גרמתן לי לשמעו את השיר הזה ../images/Emo9.gif

כן וגם אצלי רואים מה שאני שומעת במסנג'ר

מיכל שב

New member
אם היו נותנים לך סכום כלשהו

כדי להקים קרן שכל מטרתה תרומה לציבור. למי היית תורמת כסף?

LuNa MaJnUnA

New member
שאלה קשה האמת...

אני מניחה של''יד שרה''. הם מבחינתי אלה שעוזרים אבל לא פוגעים אידיאולוגית בשום דבר.

היי שירי

1.האם יש לך שאיפות גדולות להרכב שלכם ואם כן עד כמה? 2.האם את זוכרת משהו מל"ג בעומר, כמו למשל ילדה שיכורה שמכריחה אותך להגיד "שרה שרה שיר שמח" בטענה שהיא חמודה...?

למעלה