אשמח לקבל את התייחסותך ד"ר.

gotgot

New member
אשמח לקבל את התייחסותך ד"ר.

מזה כ- חמישה ימים אני סובל מוירוס שהשפעותיו הן: חום גבוה,כאבי בטן עזים, חולשה כללית, חוסר תאבון ושלשולים בתכיפות גבוהה. לאחרונה נראה כי הוירוס בשלבי נסיגה , חום הגוף ירד , מספר הביקורים בשירותים פוחת (עדיין גבוה בהרבה מן הרצוי) וכו'... הבעיה שלי ד"ר היא שביומיים האחרונים החלו כאבים חזקים באזור פי הטבעת (אם להיות קצת יותר מדויק בצד שמאל של פי הטבעת) אני לא יכול לומר בודאות אבל ישנה תחושה של נפיחות קלה במקום. הכאב מופיע בעת השלשול, בזמן מגע באזור , ניתן לתאר את הכאב כ"שורף" והוא מתגבר מיום ליום. מן הראוי לציין כי: * אין דימום * זאת פעם ראשונה שאני סובל מתופעה זו שלדעתי (הלא מקצועית וההשערתית לחלוטין) נגרמה עקב ביקורי התכופים מאוד בשירותים בעקבות הוירוס. * אני בן 26 בריא בד"כ. אודה לך מאוד על התייחסותך

כאבים בפי הטבעת

שלום רב, קיימות מס אפשרויות לקשור את השלשול לכאבים בפי הטבעת. אפשרות ראשונה שמדובר בדלקת מקומית של העור כתוצאה מהשלשול הנוזלי והצורך בניגוב תכוף. אפשרות שנייה הופעת פיסורה (סדק) של פי הטבעת שיכול להופיע כתוצאה משינוי ביציאות (עצירות או שלשול). אפשרות שלישית הופעת מורסה (אבצס, כיס מוגלה) בסמוך לפי הטבעת. אפשרות נוספת סיבוך של טחור גם כן משני לשינוי ביציאות למשך קריש בטחור או צניחה של טחור. בכל מקרה ממליץ לך להבדק כי אפשר להקל בטיפול יחסית פשוט בכל אחד מהמקרים. דר קריב

למעלה