אריק הכריז מלחמת חורמה בעמלקים

zipkin

New member
אריק הכריז מלחמת חורמה בעמלקים

חנות ממכר עתיקות – מאת יוסי סעיד ידידתי לימור הלכה לקנות לאהובה שרוליק, מתנה לקבלת הגט. נכנסה לחנויות לגבר בכל העיר אך לא מצאה מאום. לפתע צדה את עינה, חנות מאובקת פינת רח´ מלצ´ט. חנות לממכר עתיקות, היו בה כדי חרס, מטבעות ומסכות. לפתע ראתה על אחד המדפים עכברוש מוזהב. זהו, החליטה לימור זו המתנה ששרוליק יקבל. כמה היא עולה? שאלה את המוכר האדיש, 2100 ₪ בלבד! מה קרה מי מת? עכברוש זה שוויו כמאה ₪ לכל היותר!!!! את צודקת גברתי אך 2000 ₪ שווה הסיפור מאחורי העכברוש, אני מוכר את שניהם יחדיו. לימור שילמה נטלה את העכברוש בידה ואמרה למוכר אשוב לשמוע את הסיפור אח"כ כשאביא את בני מהגן. אני כאן אמר המוכר, מתי שתתפני אמתין לך עם הסיפור. אך יצאה לימור מהחנות מכל פינה ועבר צצו עכברים ועכברושים ונצמדו אליה. לימור עברה לצדו השני של הרחוב והעכברושים מתרבים, כעת היו בעקבותיה כעשרת אלפים, החליטה לימור לצעוד לכוון הים ובכל רגע נוספו מכל החורים מאות אלפי עכברושים. לא יאומן כי יסופר, אפילו אנשי העירייה לא האמינו שיש כזו קהילה. כשלימור הלכה על החול החם בשפת הים היו כבר מיליוני עכברושים מתרוצצים סביבה. בהבזק אחד נפל לה האסימון, לעזאזל המתנה, העיקר השלווה. בהינף יד השליכה את העכברוש המוזהב הרחק הרחק עמוק לים. לפתע פלאי פלאים מיליוני העכברושים נכנסו לים בעקבות העכברוש המוזהב. לימור נטלה מונית ומהרה לחנות העתיקות, מה כבר חזרת לשמוע ת´סיפור? שאל המוכר. לא צריכה ת´סיפור תמכור לי כעת ערבוש מזהב!!!!!!

למעלה