ארז טל מבזה את ימית סול המסכנה שלא יודעת מה

ragish

New member
ארז טל מבזה את ימית סול המסכנה שלא יודעת מה

לעשות אני אדם חרדי ולכן אין לי טי.וי. ורק עכשיו ראיתי את הפרק הראשון כולל המשחק באינטרנט ואני לא מבין איך לא נהייתה שערוריה גדולה בכל כלי התקשורת, במשחק האינטרנטי [ששודר אחרי מעצר בית] כשארז טל הגיע לחדר המצב של מאקו הוא השתלט לגמרי על השידור לא נתן לימית לדבר וימית נראית ממש רחמנות היא חוזרת אחרי ארז על כל משפט שאומר ומטופפת למקצבותיו זה פשוט נראה מביך מביך!!! אני דורש בכל תוקף את פיטורי השחצן שיאני יש לו פרצוף יפה והוא מחייך אבל למעשה הוא שחצן גדול מר ארז טל!!!!!! אצל חרדים לא היו מעיזים כך להשתחצן על אשה

../images/Emo6.gif

אצל חרדים לא היו מעיזים כך להשתחצן על אשה? הצחקת אותי. לפי היהדות מעמדה של האשה נחות, ו"קצת" יותר משפיל מההשטתלטות של ארז טל....... מה גם שאיני רואה אצלו שחצנות כי אם מנחה מוצלח ביותר.

apocalipto

New member
באמת?

אצל החרדים אין השתלטות של הגברים על הנשים? בפעם הבאה שבבני ברק אישה תהפוך לחזנית\רבנית דבר איתי.

ragish

New member
תענו לעניין ואל תתפסו בשנאת החרדים שלכם

אל תתמקדו לי בהערתי שהיא נכונה כי על פי התורה אסור שאשה תהיה חזנית אז היא לא נעלבת וכו" ורק אתם שונאי דת אבל לעולם לא יהיה איך שארז טל התנהג והיא פשוט התבלבלה ולא הוציאה מילה ורק חזרה אחרי דבריו כמו תוכי מביך מביך..., תצפו ותגידו מה אתם אומרים, אתם החילונים עם הפמיניזם המזוייף שלכם אתם צריכים לעורר את קול המחאה לא אני החרדי

"אצל חרדים לא היו מעיזים כך להשתחצן על אשה"

??? א. ארז לא משתחצן בכלל, הוא מנחה מצוין בעיניי ב. אצל חרדים??? "כבודה של בת מלך פנימה"?, "אשת חיל מי ימצא"? אצל חרדים האישה עפר ואפר - משרתת, עבד נרצע, משוללת כל זכות אלמנטרית ואילמת בחברה החרדית. על מה אתה מדבר בכלל??? יושבת בסוף האוטובוס ועוברת לצד השני של המדרכה. לובשת פאה על הראש שלא יראו חלילה שיש לה שיער, קול באישה ערווה, אסור ללחוץ לה יד - כל האישה ערווה בעיניכם ומשוקצת. שלא לדבר על תקופת ה"נידה" - שהיא בכלל מנודה לגמרי. אתם חיים בעבר החשוך בתקופת התנ"ך של לפני 2000 שנה. לא התקדמתם בגרוש. אז על ארז טל אתה מדבר??? של נעליך!

למעלה