ארוחת בוקר בקפולסקי

אייבורי

New member
ארוחת בוקר בקפולסקי

נתחיל מהסוף, זוועה כזאת קשה לשחזר. ישבנו זוג לארוחת בוקר בקפולסקי בקיריון <טעויות קורות> במקום אין פינת עישון <למעשנים> דבר שקצת מעציב. למרות שהמלצרית הבטיחה מאפרה ואפשרות עישון במקרה שאין תלונות מסביב, מאפרה לא הגיע. הזמנו שתי ארוחות בוקר, אחת ביצה עין ואחת חביתה עם עשבי תיבול. כנראה הזמנה כפולה של ארוחת בוקר מפילה את המטבח מרגליו. לקח להם קרוב ל15 דקות להוציא את ארוחת הבוקר הראשונה, כמובן ששתי הארוחות לא חשבו לרגע להגיע יחדיו. מה גם שהביצה כבר הייתה קרה. ארוחת הבוקר עם ביצת העין גם הוחלפה בטעות לחביתה דבר שהצריך המתנה נוספת להחלפה, הלחץ גרם לביצים להגיע כמעט טריות לגמרי <אפשר היה להחזיר לקליפה והופה לנסות להפוך לאפרוח> מיץ האשכוליות היה פסגת הארוחה, מיץ של פריגת בבקבוק <רציני לגמרי> פלטת הגבינות המתלווה לביצה כללה, קוטש' וצפתית בקוביות, קצת טונה ישירות מהקופסא, ממרח זיתים שחורים וכמה חתיכות לא מזוהות של דג מלוח. הלחם היה יבש. החלפנו אותו בלחם טרי. כנראה שיטת מצליח להפטר מלחם יבש של אתמול. האמת לעולם לא חשבתי לכתוב על ארוחת בוקר ברשת כלשהי, כלומר הציפיות היו לארוחת בוקר חביבה ולא יותר. אבל כזו נפילה מצריכה אזהרה בריש גלי.

בולרו2

New member
דווקא אותי זה מאוד משמח

העובדה שאין פינת עישון.אבל מצד שני חבל לי שהמלצרית הבטיחה מאפרה ואפשרות עישון "במקרה שאין תלונות מסביב". אני ד"א גם שמח שהארוחה הסבה לך סבל משתי סיבות ברורות לגמרי: העישון בקניונים וצפצוף על החוק מרגיז אותי, כנ"ל מי שבוחר בקפולסקי שלא יפתח ציפיות גדולות מדי וירוץ לספר את המובן מאליו ברשת. ויסלחו לי על ההכללה עובדי סניפי קפולסקי המעטים שאולי כן משתדלים.

אייבורי

New member
את מלבבת

ראשית בשם עם המעשנים שהוצא מחוץ לחוק אני מוחה. בוודאי שיש אפשרות להכין פינה שבה אפשר לעשן, פינה סגורה עם מיזוג מתאים. בדיוק כמו שיש בשדה התעופה או בתי קפה אחרים שכן מכבדים את המעשנים. האמת בחרנו בקפולסקי רק בגלל הקירבה הבייתה, לא היו ציפיות גדולות בכלל. בכל זאת ארוחת בוקר, קצת ביצה קצת גבינות. זה באמת לא מסובך.

דומה ושונה - א.ב. במתוקה

כבר מזמן הוכרז הסניף של מתוקה ברחוב הארבעה כמקום לימודים חביב בהחלט, והיום התנחלנו בו בגאון. ארוחת בוקר - 34ש"ח, כללה 2 ביצים (העין הייתה קצת נוזלית, החביתות עם התוספות היו אחלה), לחמניות טעימות, חמאה וריבה, כדור גבינת שמנת, קצת גבנ"צ (חצי משולש), כדור סלט טונה טעים ביותר וסלט ירוק עם גרעינים שהיה מאוד מאוד טעים. מיץ אשכוליות היה אחלה, וח"ח על זה שאפשר גם לקחת תוססים, וכמובן שתיה חמה. חוצמזה טעמנו מרק בטטה (טעים, טיפה נוזלי), קיש שהיה מצוין ועוגיות גרנולה מעולות. מקום נעים, עם אינטרנט אלחוטי בחינם ורק בעית החניה העיבה על התענוג.

meravbr

New member
איפה הסניף הזה?

לא היו אופציות טובות יותר בסביבה?

למעלה