אקסים/אקסיות מיתולוגיים....

misty19

New member
אקסים/אקסיות מיתולוגיים....../images/Emo99.gif

אוקי אני עושה סקר קטן... לראות איפה אני בדיוק עומדת.. האם יש לכם אקסים מיתולוגיים? כמה זמן הייתם יחד? מי נפרד ולמה? אתם בקשר איתם עדיין? בדיוק אתמול שמעתי על אקס מיתולוגי של חברה וחשבתי שיהיה נחמד לשמוע עוד סיפורים.....

MAX D

New member
הממממ.... יש לי אקסית מיתולוגית-

היינו יחד שנתיים +/- הפרידה באה ממנה- לא היה לה נוח שאני סוגר כל כך הרבה שבתות בבסיס. אני עדיין בקשר איתה. חשבנו לחזור להיות יחד, אבל המסקנה היא שניסינו, לא הלך, חבל להרוס גם את הקשר שכן נישאר ביננו. וכן- יש גם גברים שחושבים ככה

בשלולית

New member
יש לי אקס מיתולוגי..

אבל נראה לי שכולם פה כבר יודעים הכל אז... נוותר.

misty19

New member
הי....../images/Emo7.gif

אבל אני לא יודעת...אם לא שמת לב אני חדשה כאן......

בשלולית

New member
הממ..

אני לא יודעת אם זה המשמעות של אקס מיתולוגי...
אלא כרגע אני מסתכלת על זה כעל - החבר הכי רציני ושאני לא אשכח אף פעם. אולי בעוד כמה שנים זה יהיה יותר כמו "אקס מיתולוגי"?... לא יודעת.. בכל מקרה.. זה אורן.. HyPeRSoNiC
אז אני אחסוך במילים.. גם אני דיי סגורה על זה שזה לא הדדי... ויש לו אקסית מיתולוגית אחרת.. אז גם אי אפשר להגיד שתשמעו ממנו.. פשוט נניח לסיפור. אני רק יכולה להגיד שהיינו 9 חודשים + ביחד ושאהבנו מאוד.
ואגבבבבב לא ידעתי איפה לכתוב את זה... התלבטתי אם לפתוח שרשור חדש.... אני טסה מחר ב6 בבוקר לפולין! ואני יוצאת הלילה ב1 וחצי מהבית.. אני חוזרת ב27.10 אז חברי פורום יקרים... אני אתגעגע... מקווה שגם אתםםםםםםםםם

misty19

New member
אז...

שתהיה לך טיסה נעימה.... מקווה שתפיקי הרבה מהמסע... ותחזרי אלינו בשלום :)

s h i r k u s h

New member
אקס מיתולגי...

אפשר לכנות את החבר הראשון שלי בתור "האקס המיתולוגי", פעם ב... יוצא לנו להיפגש כי יש חברים משותפים אבל משתדלים לא להיתקל אחד בשני. היינו שלושה חודשים ביחד, זה היה בגיל 16, סתם סיפור אהבה של ילדים קטנים שלא יודעים מהחיים.

king kazabubu

New member
יש לי גם יש...

אחת ויחידה. ושלא ירבו כמותה! היינו שנתיים וחצי כמעט יחד והיא זרקה אותי בשביל החבר הכי טוב שלי. כן, אני בקשר איתה למרות שבהתחלה היה די קשה לשמור על קשר איתה. עכשיו אנחנו דיי מיודדים. שנינו המשכנו הלאה.

כמובן שיש ../images/Emo13.gif

למרות שאני לא ממש אוהבת את המושג... היינו ביחד חצי שנה נפרדנו בגלל... לא משנה
אבל זאת לא הייתה החלטה, זה פשוט נקטע באמצע כי ידענו שאי אפשר להמשיך (אז אפשר להגיד שזה היה הדדי).. (זה היה קשר מאוד מתוסבך.. אבל שווה כל סיבוך קטן שהיה) בקשר? לא ממש... אני לא נוהגת לשמור על קשר עם אקסים, למרות שיש הרבה מכרים משותפים ככה שיוצא לנו להיפגש פעם ב.. (בדרך כלל אני לא אוהבת לשמור על קשר עם אקסים... ובכלל, המשפט "בוא נישאר ידידים" ממש לא קונה אותי). ורק בשביל הרקורד: זה תמיד נחמד שיש "אקס מיתולוגי" שאפשר לחשוב עליו כשבודדים, אבל אסור לתת לזה להשתלט על מערכות היחסים העתידיות (וכמובן לא לערוך השוואות!)...

עונה../images/Emo88.gif

האם יש לכם אקסים מיתולוגיים? כן
סתם מפגר כמה זמן הייתם יחד? 3 שנים של סבל מי נפרד ולמה? אני ממנו כי לא יכולתי יותר להיות בקשר הזה
אתם בקשר איתם עדיין? לא אבל פעם בשנה אולי אנחנו נפגשים

misty19

New member
וואו....

אחרי מה שרשמת אני די תוהה מה עשית איתו תקופה כל כך ארוכה.. ממה נובע כל הדחיה שלך ממנו?!נורא מוזר.. תודה לכל אלו הטורחים לענות....תמיד נחמד לדעת שלא יחידים במערכה...:)

הייתי טיפשה

כי אחרי שלוש שנים (כן כן זה נקרא טיפשה לאללה..) הבנתי שהוא לא אוהב אותי כמו שאני אוהבת אותו! אז עד שנפל לי האסימון.. וזהו מאז אמרתי לו הכל בפנים ולא התקשרתי אליו יותר! עד היום
גאה בעצמי!!!

misty19

New member
יודעת מה...

זה קצת עצוב אחרי 3 שנים לשמוע זאת אבל בהחלט...גם אני גאה בך שלא יצרת איתו קשר מאז.. הלוואי וכל הבנות היו כמוך ולא תקועות על קשרים שעושים להם לא טוב...

כן זה עצוב ../images/Emo10.gif

ואני לא אשקר ואני יגיד שאני לא חושבת עליו עד היום אני חושבת אבל פחות כמו פעם. ותאמיני לי עכשו שאני מרגישה טוב יותר מפעם

למעלה