אפשר עזרה מבנות מודיעין?

מצב
הנושא נעול.

טביקאט

New member
אפשר עזרה מבנות מודיעין?

אפשר עזרה מבנות מודיעין?
זהו. עברנו דירה לעיר העתיד והחלטנו על חזרה לטיפולים. עכשיו מגיע החלק הקשה של לברר איך עושים את זה בדיוק... אנחנו בקופ"ח מכבי- איך מרכז בריאות האישה שבמודיעין? יש רופא מומלץ? מקבלים לאולטרסאונד לפני השעה 7:00? או שאתן מעדיפות לעשות את הטיפולים בירושלים? כל מידע יתקבל בברכה- טביקאט <שעוד לא ממש מעכלת את מעבר הדירה או את ההצטרפות לפורום הזה...>

מזל טוב לרגל ההעברה../images/Emo82.gif

אפשר עזרה מבנות מודיעין?
זהו. עברנו דירה לעיר העתיד והחלטנו על חזרה לטיפולים. עכשיו מגיע החלק הקשה של לברר איך עושים את זה בדיוק... אנחנו בקופ"ח מכבי- איך מרכז בריאות האישה שבמודיעין? יש רופא מומלץ? מקבלים לאולטרסאונד לפני השעה 7:00? או שאתן מעדיפות לעשות את הטיפולים בירושלים? כל מידע יתקבל בברכה- טביקאט <שעוד לא ממש מעכלת את מעבר הדירה או את ההצטרפות לפורום הזה...>
מזל טוב לרגל ההעברה

לא מהאיזור,אבל תיכף בטח יענו לך !

לא יודעת לענות לך... ברוכה הבאה!!

אפשר עזרה מבנות מודיעין?
לא יודעת לענות לך... ברוכה הבאה!!
אני פגשתי שם את רופא הפוריות רק פעם אחת וזה על מנת שימלא לי טפסים לIVF. שמעתי שהוא (ד"ר רבהון) טוב אבל זה לא ממקור ראשון. המרכז הוא מקום מאד ידידותי והם עושים המון כדי לעזור ולהתגמש. המון הצלחה, שכנה חדשה. מתי רואים אותך?????

ממה מיה

New member
קצת מידע

אפשר עזרה מבנות מודיעין?
קצת מידע
גם אנחנו חדשים במודיעין,בדיוק היום עברתי החזרה, היא בוצעה באלישע בחיפה שם הצלחנו עם הילד הראשון, ועכשיו לשאלותייך. בדיקות דם ניתן לעשות במעבדה בסניף המרכזי של מכבי, מרכז מלר"ז בעמק דותן, שם לוקחים דמים בין7 ל 9, אם את רוצה יותר מוקדם את יכולה לפנות לטר"מ שנמצא בדיוקממול שם אשר כבר להתייצב בשש. אני מצאתי שיותר נעים לי להגיע למרכז לבריאות האשה, הנמצא בעמק חולון, בקאנטריסנר. הם פתוחים משמונה בבוקר עד שמונה בערב ושם ניתן לבצע בדיקות דם ואלטרסאונד. אמנם השעה מאוחרת אבל כמעט ואין תור והיחס חם ואישי. בסניף המרכזי של מכבי תיאלצי לחכות בתור, אין פרוטקציות למטופלות פוריות. שירותי אחות יש לך בסניף המרכזי או בבריאות האשה. הטלפון של בריאות האשה: 9753255 אגב איפה את מטופלת ?

טביקאט

New member
אולטרסאונד ובדיקות דם עד 8 בערב?

קצת מידע
גם אנחנו חדשים במודיעין,בדיוק היום עברתי החזרה, היא בוצעה באלישע בחיפה שם הצלחנו עם הילד הראשון, ועכשיו לשאלותייך. בדיקות דם ניתן לעשות במעבדה בסניף המרכזי של מכבי, מרכז מלר"ז בעמק דותן, שם לוקחים דמים בין7 ל 9, אם את רוצה יותר מוקדם את יכולה לפנות לטר"מ שנמצא בדיוקממול שם אשר כבר להתייצב בשש. אני מצאתי שיותר נעים לי להגיע למרכז לבריאות האשה, הנמצא בעמק חולון, בקאנטריסנר. הם פתוחים משמונה בבוקר עד שמונה בערב ושם ניתן לבצע בדיקות דם ואלטרסאונד. אמנם השעה מאוחרת אבל כמעט ואין תור והיחס חם ואישי. בסניף המרכזי של מכבי תיאלצי לחכות בתור, אין פרוטקציות למטופלות פוריות. שירותי אחות יש לך בסניף המרכזי או בבריאות האשה. הטלפון של בריאות האשה: 9753255 אגב איפה את מטופלת ?
נשמע כמו חלום! (זוכרת המתנה ברבע לשבע בבוקר במרכז לבריאות האישה בירושלים) בזכות ההודעה הזה הרמתי טלפון, קבעתי תור, ואני מתניעה מנועים (כמה מוזר!). לגבי ההזרעה- נראה לי שאחזור להדסה עין כרם. הצליח להם בפעם הקודמת- נראה לי אמשיך שם... תודה על העזרה! טביקאט

בהצלחה טבי

נשמע כמו חלום! (זוכרת המתנה ברבע לשבע בבוקר במרכז לבריאות האישה בירושלים) בזכות ההודעה הזה הרמתי טלפון, קבעתי תור, ואני מתניעה מנועים (כמה מוזר!). לגבי ההזרעה- נראה לי שאחזור להדסה עין כרם. הצליח להם בפעם הקודמת- נראה לי אמשיך שם... תודה על העזרה! טביקאט
בהצלחה טבי
התנעה נעימה. חושבת שאולי כדאי לך בכל זאת לנסות את המרכז לבריאות האשה בענייני הזרעה. אלא אם כןנוח לך יותר מבחינת העבודה להגיע להדסה. אני הייתי שם פעם אחת בלבד לצורך צילום רחם ולקח לי חצי שעה להכנס ולצאת מהחניה. אולי כדאי לראות מה יש לרופא הפוריות להציע לך מבחינת פרוטוקול ואז להחליט לאן ללכת? מקווה להפגש בקרוב. נועה.

עמית@

New member
בהצלחה גמני ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

קצת מידע
בהצלחה גמני

MIF2004

New member
הי לך טביקאט

אפשר עזרה מבנות מודיעין?
הי לך טביקאט
גם אנחנו ממודיעין, אבל את הטיפולים עשינו בהדסה עין כרם בירושלים, כולל נסיעות לאולטראסאונד ודם כל פעם שצריך במהלך הטיפול, חוץ משתי בדיקות הדם שעושים אחרי החזרה, אחרי שבוע ובטא אחרי שבועיים, שאותן עשיתי במכבי במרכז מרל"ז, וקיבלתי תוצאות בטלפון/אינטרנט עוד באותו היום. בהצלחה !!!

ממה מיה

New member
2 בדיקות דם אחרי החזרה ?

הי לך טביקאט
גם אנחנו ממודיעין, אבל את הטיפולים עשינו בהדסה עין כרם בירושלים, כולל נסיעות לאולטראסאונד ודם כל פעם שצריך במהלך הטיפול, חוץ משתי בדיקות הדם שעושים אחרי החזרה, אחרי שבוע ובטא אחרי שבועיים, שאותן עשיתי במכבי במרכז מרל"ז, וקיבלתי תוצאות בטלפון/אינטרנט עוד באותו היום. בהצלחה !!!
2 בדיקות דם אחרי החזרה ?
אני יודעת שמבצעים בדיקת דם אחת לבדיקת בטא אחרי 12 יום, עשיתם בדיקת דם מעבר לזה אחרי החזרה ?

עושים שתי בדיקות דם כדי לראות

2 בדיקות דם אחרי החזרה ?
אני יודעת שמבצעים בדיקת דם אחת לבדיקת בטא אחרי 12 יום, עשיתם בדיקת דם מעבר לזה אחרי החזרה ?
שהבטא מכפילה את עצמה ולא יצאה חיובית רק בגלל הפרגניל/אוביטרל/(כוריגון), שמכיל את הHCG שנבדק בבדיקת בטא.

העין ה 3

New member
מירי התכוונה לבדיקה נוספת

שהבטא מכפילה את עצמה ולא יצאה חיובית רק בגלל הפרגניל/אוביטרל/(כוריגון), שמכיל את הHCG שנבדק בבדיקת בטא.
מירי התכוונה לבדיקה נוספת
יש בתי חולים שנוהגים לעשות בדיקת דם שבוע אחרי ההחזרה כדי לראות את רמת הפרוגסטרון. אני מעולם לא עשיתי כך שאין לי מושג מה בעצם נותנת הבדיקה הזו.

הוביטית

New member
ברוכה הבאה

אפשר עזרה מבנות מודיעין?
ברוכה הבאה
לקליקה של מודיעין. אני לא ממכבי אז אין לי הרבה טיפים בנושא. אבל מאחלת לך הרבה הצלחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה