אפשרי תמיכה ביותר משתי שפות ?

אפשרי תמיכה ביותר משתי שפות ?

בוקר טוב לכולם לשכן שלי יש אסוס 636 (איזה כיף לו) עם עברית של אירון, בתור "מחלקת התמיכה" של הבניין אני צריך את עזרתכם: האם יש דרך שתהיה לו במכשיר, בנוסף לעברית והאנגלית, גם תמיכה ברוסית? תודה רבה

zetatron

New member
תלוי למה אתה קורא תמיכה

עקרונית ברגע שהתקנת את העברית, הותקנו לך פונטים בגרסא שמכילה עברית, רוסית וערבית. כך שלקרוא מסמכים אתה יכול. בשביל לכתוב ברוסית, אתה צריך להתקין את המקלדת הרוסית (את זה עושים דרך תפריט ההגדרות). לגבי התפריטים - אני חושב שיש לאירון גם תפריטים ברוסית, אם כי אני לא זוכר.

AYELET1

New member
הבעיה באירון שניתן רק 2 שפות

בעת ובעונה אחת החלפת שפה לשפה שלישית: רק מתוך מסך ההגדרות + SR לעומת זאת ניתן בעזרת TopKey של PDAMILL (ואני חושבת שגם עםם מקלדת רסקו- איפה רענן כשצריך אותו...) לעבוד עם 3 שפות באותה מקלדת כשהמעבר משפה לשפה פשוט וקל (על אותו עקרון של מעבר בין 2 שפות במקלדת אירון)

מסתבר שאפשר שלש שפות

(ואפילו ארבע) ניסיתי את עצתו של זטטרון ולמרבה ההפתעה זה עובד תודה רבה

AYELET1

New member
זה אני יודעת. אבל איך אתה עובר

משפה לשפה? אני מצאתי שניתן רק דרך ה-SETTINGS ואתה?

אז ככה...

בלשונית ממשק המשתמש (UI) את לוחצת על כפתור Keyboard, שם יש ארבע מקלדות שאת יכולה לסמן (אפילו את כולן, ניסיתי), עכשיו בכל פעם שאת לוחצת במקלדת על הכפתור שמשנה שפה הוא עובר בין המקלדות שבחרת לו. (אח... החיים הטובים של wm5) אגב איילת - בזמנו עשית שרשור שמסביר איך לעשות hard reset בכל מכשיר, זכור לך איפה אני מוצא את השרשור הזה? תודה רבה

למעלה