אפלקציית MOOV IT

מצב
הנושא נעול.
אפלקציית MOOV IT

אפלקציית MOOV IT
הבנתי שזו האפלק' הטובה ביותר בשביל לדעת מה יגיע האוטובוס. ואיך להגיע ממקום למקום.
אני רוצה לקנות אנדרואיד חדש, במחיר הנמוך ביותר בעיקר בגלל האפלק' הזו ו WAZE.
מישהו יודע מה המינימום שעלי לדרוש מהמכשיר בשביל שהאפלק' הזו תעבוד וה GPS יהיה תקין?

תודה רבה

orchilit

New member
זה לא מדויק.

אפלקציית MOOV IT
הבנתי שזו האפלק' הטובה ביותר בשביל לדעת מה יגיע האוטובוס. ואיך להגיע ממקום למקום.
מישהו יודע מה המינימום שעלי לדרוש מהמכשיר בשביל שהאפלק' הזו תעבוד וה GPS יהיה תקין?

תודה רבה
זה לא מדויק.
יש כל מיני אפליקציות לתחבורה ציבורית וכל אחת מהן טובה / שמישה למטרה אחרת.
Moovit טובה בשביל מסלולים, ובשביל מי שמתמצא גיאוגרפית - אבל אוכלת את הסוללה.
אני משתמש בה בעיקר כי היא מקבלת נתונים לדעתי מהחברות עצמן ולא רק ממשרד התחבורה, כי כשיש עומס, היא בערך היחידה שמתפקדת), אבל רק כאשר האפליקציה בשם "תחנות" לא מקבלת נתונים.
"תחנות" היא למעשה יישומון widget על מסך הבית, שבה אתה מקבל מידע על תחנות ספציפיות שאתה קובע מראש (אם יש לך תחנות קבועות).
יש גם את איפה בוס, wimb, ונדמה לי יש גם netbus (?)

amirv

New member
כל מכשיר "לא ענתיקה" יהיה בסדר

זה לא מדויק.
אני משתמש בה בעיקר כי היא מקבלת נתונים לדעתי מהחברות עצמן ולא רק ממשרד התחבורה, כי כשיש עומס, היא בערך היחידה שמתפקדת), אבל רק כאשר האפליקציה בשם "תחנות" לא מקבלת נתונים.
"תחנות" היא למעשה יישומון widget על מסך הבית, שבה אתה מקבל מידע על תחנות ספציפיות שאתה קובע מראש (אם יש לך תחנות קבועות).
כל מכשיר "לא ענתיקה" יהיה בסדר
אם תקנה לדוגמה סמסונג גלקסי (הכי נפוץ בישראל) אזיי דור 1 יהיה ענתיקה ומדור 2 והלאה אמור להיות סבבה. (לי יש גלקסי 2 והאפליקציות עובדות יופי).
גם אם תקנה מכשיר של חברה אחרת, ההגיון הזה יכול להדריך אותך. לרוב מדובר באפליקציות לא כבדות מדי

droriko

New member
ניר צודק

זה לא מדויק.
ניר צודק
היא אכן טובה בשביל מי שמתמצא במקום שהוא נמצא בו. החיפוש בה הוא די גרוע.

כדי שמוביט תעבוד המכשיר צריך להיות די חזק,

אפלקציית MOOV IT

תודה רבה
מניסיון. זאת אפליקציה מאד זללנית במשאבים. אבל למרבה המזל היא לא היחידה וגם לא בהכרח הכי טובה.

איזו עוד אפלק' אמינה למתי יגיע האוטובוס?

מניסיון. זאת אפליקציה מאד זללנית במשאבים. אבל למרבה המזל היא לא היחידה וגם לא בהכרח הכי טובה.
ואיך מגיעים ממקום למקום?

בלי שום קשר, מלבד להעזר בפורום המבורך הזה, יש דרך לתכנן מסלול באינטרנט שכולל את כל החברות. האתר של מ.שרד התחבורה לא ממש אמין

amirv

New member
moovit

ואיך מגיעים ממקום למקום?

בלי שום קשר, מלבד להעזר בפורום המבורך הזה, יש דרך לתכנן מסלול באינטרנט שכולל את כל החברות. האתר של מ.שרד התחבורה לא ממש אמין
moovit
היא הכי טובה לתכנון מסלול, למרות שגם באיפה בוס יש את האופציה הזו.

גם גוגל מפות (שמגיעה עם האנדרואיד בלי צורך להתקין) תומכת בכך, אך לא נותנת נתונים מבוססי זמן אמת אלא מבוססי אלגוריתם שלה של מהירות נסיעה.

אם רצונך רק במידע של "מתי מגיע האוטובוס לתחנה". יש לך מבחר גדול מאד אני אישית אוהב את "אוטובוס קרוב"

למידע נוסף ראה מדריך האפליקציות של הרוכב לאוטובוסים

olli3

New member
מנהל
כן, אפשר דרך מפות גוגל ויש אפליקציה נחמדה

ואיך מגיעים ממקום למקום?

כן, אפשר דרך מפות גוגל ויש אפליקציה נחמדה
קודם כל לגבי מפות גוגל, יש שם את תכנן מסלול ואתה פשוט בוחר בסמל של תחבורה ציבורית (יש סמל של רכב ויש סמל של בהליכה ובינהם סמל של תחבורה ציבורית).

אתה מציין נקודת מוצא ונקודת יעד ואת השעה המבוקשת ליציאה ואתה מקבל את המידע הרלוונטי. אם אתה מקבל דרך עם הליכה רבה, תשנה באפשרויות ל"פחות הליכה".

ואפליקציה נחמדה לתכנוני מסלולים בתחבורה הציבורית היא http://www.buzzjourney.com/

כולן אמינות במידה שווה

ואיך מגיעים ממקום למקום?

כולן אמינות במידה שווה
כי כולן שואבות את הנתונים מאותה מערכת של משרד התחבורה.

תתקין גם "אוטובוס קרוב"

אפלקציית MOOV IT

תודה רבה
תתקין גם "אוטובוס קרוב"
הכי פשוט והכי יעיל אם אתה נמצא בתחנה ורוצה לדעת מתי יגיעו באוטובוסים לתחנה זו.

היתרון שלו הוא בפשטות , לחיצה אחת וכל המידע נגלה לפניך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה