אסיפת הורים

אסיפת הורים

בעלי היום היה באסיפות הורים אצל שני הגדולים. ויש לי 2 שאלות/התלבטויות: הראשונה-איך נפטרים מהפיטפוטים האינסופיים?? אני מדברת כמובן על רומי, אין טענות מיוחדות פרט לזה (אפילו בעיית ה"גניבות" נפטרה...) וכבר שנה שניה שמתלוננים עליה בפטפטת. ניסינו להעביר מקום אבל הם יושבים בקבוצות ותמיד יש לה עם מי לדבר. יוצא מצב שהרבה פעמים היא לא מספיקה להעתיק מהלוח כי היא מפטפטת. דבר שני זה בקשר לגלעד. הוא בתהליכי איתור למחוננים, המורה שלו אמרה שכרגע יש פרויקט חדש מטעם בית הספר של תגבור בחשבון- העשרה. מה זה אומר-אם הוא ישתתף ב"קורס" הזה הוא יצטרך להישאר פעמיים בשבוע בבית הספר עד 4 וכמובן= ללמוד. השאלה שלי אם לילד בגילו זה לא יותר מידי? לחזור מאוחר הביתה אחרי כל כך הרבה שעות של למידה. מצד שני- כמובן זה יכול לתרום לו והוא גם יוכל לעבוד במה שיתנו לו שם בכיתה במקום בחומר הרגיל שהוא כבר יודע.

מירי,

New member
כשיהיה לך פתרון - תספרי לי ../images/Emo6.gif

9 שנים זה כל מה שאמא שלי שמעה עלי- אבל מכיוון שהיא אמא שלי היא יודעת מאיפה ירשתי את זה ולא התרגשה.

חני ב

New member
בוקר טוב

1. לא בטוח שהיא תוכל להיפטר מהם כי זו "מחלה"
אבל אני חושבת שאם המורה תושיב אותה בין ילדים איתם אין לה ממש קשר או ילדים שמאד אוהבים ללמוד והם אלה שיגידו לה להפסיק לפטפט, כן הדבר יכול להשתפר. במידה ועדיין לא יהיה שיפור, שתעשה איתה טבלת עיצוב התנהגות רק על פטפטת בשיעור. 2. הייתי שואלת אותו אם הוא מעונין, במידה וכן אז היה מנסה ואם העומס לא היה מפריע לו אז למה לא? בכיף. זה רק לטובתו. תזכירי לי שזו לא חובה אלא העשרה שרק תקדם אותו הלאה.

בקשר לגלעד את צודקת אבל יש לו

גם פעמיים בשבוע אחה"צ עם המורה הפרטית. אני לא רוצה להעמיס עליו יותר מידי עם הלימודים ובסוף יימאס לו מהכל. גלעד מעוניין ללכת לזה, אמרתי לו שהוא יכול להפסיק באמצע אבל אני לא רוצה להשניא עליו את זה עם כל כך הרבה לימודים. בקשר לפטפטנית שלי אז היא כבר נדדה בכל הכיתה, אף ילד לא אמר לה להפסיק כי היא "גוררת" את כולם
הרעיון של הטבלה הוא דווקא טוב את יכולה בבקשה לפרט?

חני ב

New member
תבקשי מהמורה

או שאת תכיני עבורה דף עם מערכת שעות. אני אכין לך עוד מעט, טוב? והיא מסמנת נגיד סמיילי בכל שיעור שהיא לא פטפטה. אחרי שהיא צוברת X סמיילים שאת והיא החלטתם על הכמות, את יכולה לקנות לה מתנה קטנה.

אומןות? ==> אומנות או אמנות

כל דבר צריך להגיש לך לעוס לפה בכפית של גרבר? וסנקציות את מפעילה מהר מאוד על ילדים של אחרים אבל עליך? חס וחלילה ולא מדובר בסנקציות רק בבקרה (אפילו לא בקורת) ומה עם בעקבות שביעות רצוני ושאר ההורים מהמורה היא תזכה בהעלאת שכר? ואת העצומה אני תמיד יכול לקנסל לו. סיכום מרוכז.

חני ב

New member
לא סיכום מרוכז אלא מרוגז

בחיי שאיני מבינה מה אתה רוצה ממני

דורית 11

New member
בוקר טוב

לגבי הפטפטנות אין לי שום פתרון, אולי כשהיא תגדל היא תעשה מזה מקצוע
. לגבי גלעד- תני לו להתחיל, תבהירי לו שזו לא חובה ואפשר תמיד להפסיק אם הדבר מכביד עליו. לפעמים מה שנראה לנו ההורים כקשה, לא קשה לילדים.

לורליי43

New member
הפתרון שהיה אצלינו, והיה מקובל גם

הבת. המורה החליטה שיהיו שיעורים שהיא ישבה בשולחן ליד המורה, כדי שתספיק להעתיק.

למעלה