אנשים! תקראו טוב טוב את מה שאני

אנשים! תקראו טוב טוב את מה שאני

הולכת לכתוב בהודעה הזאתי
(אני בטוחה שמה שאני הולכת לכתוב פה ירגיע אותכם טיפה) עכשיו, בלי שום קשר למקרה של מייקל, אני רוצה שתקלטו איזה בן אדם יכול להיות אנס:
"בן אדם" חסר לב ורגשות
"בן אדם" עם חרא של אופי
"בן אדם" שכל מה שמעניין אותו זה סקס
"בן אדם" שמתעלל ופוגע בכל מי שקרוב אליו
ועוד המון המון דברים שאם אני אתחיל לכתוב את כולם זה אף פעם לא יגמר
אז תחשבו טוף: מייקל, חסר לב ורגשות
חע
מייקל הוא האדם עם הלב הכי טוב שאני מכירה
ועל רגשות אין על מה לדבר בכלל
למייקל, יש חרא של אופי
חע
אפילו אפשר לראות בשירים שלו כמה הוא נפלא
כל מה שמעניין את מייקל זה סקס
חע
אפילו בקשר לסקס זה לא הגיוני
מייקל וסקס לא מתחברים ביחד
נגיד שמה שקרה ב-1993 זה נכון.. אז תנסו להיות במקום הילד שהאשים את מייקל ב-1993!!!! אתם חושבים שאם מייקל היה נותן לכם כסף הייתם מוותרים לו ולוקחים לו את הכסף?? לא! הרי מה החוכמה בלאשים? לצאת מנצח! ומה שעיניין את הילד ההוא זה רק כסף ולא ניצחון
וזה עובדה
כתבתי את ההודעה הזאתי למי שמפקפק במייקל
(למרות שלא נראה לי שמישהו מפה מפקפק במייקל כי כולכם נפלאים
) ושוב אני חוזרת בדבריי: מייקל בחיים לא יאנוס ילד
מייקל בחיים לא יגיע למצב שבו הוא יאנוס
אין לכם מושג איזה אופי יש לאנסים!!! ומייקל בחיים לא יגיע לרמה הזאתי גם אם הוא ירצה בזאת
יום טוב לכולנו ולמייקל וילדיו במיוחד

The Experience

New member
אבל כתבת אותה בפורום הלא נכון...

צריכה לשים אותה במקומות שבהם באמת מפקפקים במייקל אבל שתיהיה גם פה, למקרה שמישהו יבוא.

InvincibleMJ

New member
תודק בהחלט עדי ! ../images/Emo13.gif או ../images/Emo10.gif

מייקל הוא בן אדם עם לב זהב, ואין לו בלב במצופה זהב אף אחת מהתכונות שכתבת ! בתקווה שהפרשה הזו תיגמר מהר !!!

InvincibleMJ

New member
הנושא הזה מבלבל אותי לגמרי...

=
להיום עד שתיגמר הפרשה ! תודק=צודקת במצופה=המצופה

../images/Emo23.gif../images/Emo41.gifאנשושים, מתוקים שלי../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif

אני אתמול ועד שעה 3 וחצי בערך בכיתי המון... לא הצלחתי גם להרדם אתמול בלילה
אבל עכשיו אני סוף סוף מתחילה לחשוב בהגיון
תאמינו לי, מה שהולך לקרות בהמשך הכל תלוי במייקל
אם הוא יפעל כמו פעם
הילד יוותר אבל שמו של מייקל לא ינוקה מאשמה
אם הוא יהיה חזק, ויהיה משפט: מייקל ינוקה מכל אשמה והילד יפסיד! או אולי אפילו הילד יוותר שהוא יראה שמייקל עומד בזה ובחיים לא יתן לו כסף

pumi22

New member
אל תשכחו להצביע למייקל ב 102fm

שיהיה במקום הראשון, ככה יהיה לפחות גם משהו טוב ביום הנוראי הזה.

InvincibleMJ

New member
עוד משהו מבאס להיום !

הזכירו מעלי להצביע לרדיו בשביל מייקל.. כנסו, באיזה מקום מייקל ?! אחרון !

InvincibleMJ

New member
משהו קצת מצחיק...

אני מצביע עכשיו למייקל ואני כבר בפעם ה- 15, ואני ממשיך.. תכנסו ותצביעו גם אתם, אולי נצליח ביחד להעלות את מייקל קצת למעלה שוב..

עדי.... אל תשכחי...

ש.... כל אדם מבוגר שעושה סקס אם ילד מתחת לגיל 14(וזה לא משנה אם זה בהסכמתו או לא...) אז זה נחשב לאונס בידי החוק.... אז גם אם מייקל לא אנס אותו והילד יגיל נגיד שמייקל עשה לו בייד אבל הוא רצה את זה... אז מייקל ימצא כאשם וגם כפדופיל... דבר שני חחח, מה זה מייקל וסקס לא מתחברים ביחד??? חח היית בבית שלו? את מכירה אותו אישית? איך את יודעת מה הוא עושה בבית? הוא בן אדם בדיוק כמו כל אחד אחר... ואם כבר... אז מי עשה את הילדים שלו(ואני חושב שהם לא הילדים שלו אלה הוא אימץ אותם...) מי? סאנטה קלאוס? חחח! זה כל מה שיש לי להגיד...

הוא מראה את זה מלא פעמים שהוא כל

כך לא קשור לסקס! הוא ממש בן אדם ביישן! ואני לא אומרת שהוא אף פעם לא עשה את זה או משהו, אבל בילד הוא אף פעם לא יגע
ויש לי שאלה: מייקל עכשיו בכלא??? דיברו עליו בחדשות של ערוץ 2 ו-1!

eranmc

New member
אנס לא חייב להיות אדם רע

זה אדם שיצריו המינים משתלטים עליו כתוצאה מבעיה נפשית כלשהי. תאמיני לי שאת מכירה הרבה אנשים "טובים" שעשו את המעשה המביש הזה.

"תאמיני לי שאת מכירה הרבה אנשים

"טובים" שעשו את המעשה המביש הזה." אני לא מכירה וגם לא רוצה להכיר
אנסים הם "הבני האדם" הכי מגעילים בכל היקום

eranmc

New member
אז את חייה באשליות חמודה

כתור אחד שמבין מאוד בנושא ולא מדבר שטויות כמו ילד קטן שמסווג את העולם לטובים ורעים כמו בסרט מצוייר אני אומר לך שכמות האנסים בארץ בפרט היא גדולה, אני לא בטוח אם זה כל אדם 6 או 5 בארץ!!! העולם הוא לא שחור ולבן לכל אדם יש את המגרעות שלו. עכשיו אם את מתכוונת וגם אתה קיריל לתת תגובה ילדותית של "אולי אתה אחד מהם" אז אל תגיבו, ביזבוז זמן!

למעלה