אנשים תעזרו לי!!!

מאוהבת!

New member
אנשים תעזרו לי!!! ../images/Emo53.gif

טוב..... אז ככה! יש ילד אחד שאני דלוקה עליו כבר שנה ומשהו..... פעם היינו מדברים מלא בטלפון, ומתכתבים בפלאפון, ואז היה קטע שרבנו ולא דיברנו מלא זמן.... אתמול, שלחתי לו הודעה לפלאפון והתחלנו להתכתב, ואח"כ חברה שלי ביקשה ממני להתקשר ולשאול אותו (בשבילה) אם יש לו חברה ואם לא אם הוא רוצה להיות חבר שלה.... עכשיו קפצתי על ההזדמנות בגלל שככה אני יוכל גם לדבר איתו, וגם לדעת אם יש לו חברה. אז התקשרנו...... ושאלתי אותו, והוא אמר שיש לו חברה אבל בכל זאת הוא רצה לדעת מי רצתה להיות חברה שלו, ואחרי שיכנועים רבים אמרתי את השם שלה, והוא אמר שאין מה להתבייש...... אחרי זה סתם דיברנו קצת, ואז היה לו טלפון והוא היה צריך לסיים..... אח"כ סתם התכתבנו קצת בפלאפון בסביבות עשר...... היום בבוקר גנבו לי את הפלאפון ככה שאני לא ממש יכולה להמשיך להתכתב איתו..... באסה.....! ולפני כמה דקות התקשרתי אליו ודיברנו קצת אבל ממש קצת.... כי סתם התקשרתי לשאול אותו אם הוא במקרה ראה את הפלאפון שלי, ואם הוא מחבב איזה ילדה שאמרה לי שהוא מחבב אותה... אז התקשרתי לשאול..... וזהו, ודווקא השיחה האחרונה לא הייתה משהו ואני מבואסת... ובנוסף להכל, חברות שלי לא ממש רוצות לצאת היום בערב אז אני לא יוכל לראות אותו ולא להתכתב איתו.... אוףףףףףףףףף מקווה שתעזרו לי שלכם - רותם

למעלה