אנסומבו וטוטאנה בביתר !

אנסומבו וטוטאנה בביתר !

הם חתמו עכשו כצפוי, על חוזה לעונה אחת. יחד עם זיו והקשר בעל שם, שאמור לחתום ועוד חיזוק בהגנה יש לנו קבוצה טובה. חבל לי על הצעירים. מליקסון,יצחקי,עזו,בן שושן,ברוכיאן וששון.. אבל בשנתיים האחרונות הם לא הוכיחו את עצמם

שחר .ו

New member
אם לקשר יש שם

למה לא מפרסמים אותו? בכל מקרה לפי מה שאני יודע הוא בזמן האחרון מגן ולא קשר.

נכון

אבל יש עוד מישהו על הכוונת. שהוא גם בעל שם. לא רציני כמו זה שביתר פנתה אליו, אבל עם עתיד מבטיח

יואב ק.

New member
ברוכיאן היה הכי טוב בבית"ר העונה

לדעתי לפחות, לא יודע למה הכנסת אותו לרשימה וזה יהיה עוול אם הוא לא יהיה שחקן פותח עונה הבאה.

שחר .ו

New member
עם מליחי בנין ואונסומבו

אני לא רואה איך הוא ייפתח. גם מליקסון כנראה ישוחרר עם השמועות על השחקן הד(א)פקט שאמור להגיע אליהם נכונות.

אבל הוא יהיה מגן

ויוכל גם לשחק בתור קשר. מליקסון נישאר בסוף. למרות שלטובתו ולטובת ביתר,עדיף להשאיל אותו

הוא היה טוב

אבל איפה ישימו אותו ? אנסומבו ובנין/מליחי. יהיו בקישור האחורי. זיו ויצחקי או מאור או ברוכיאן יפתחו בקישור. ובכלל אוחנה רוצה לעבור ל4-4-2. טוטאסולין בחוד.. לא חושב שיהיה לו מקום בהרכב

אהה ?

את 2 התגובות בדיון שלך לא הבנתי.. לא למדתם לקח מה ? כריש נותן בראש • טוב נו... כריש נותן בראש נראה לי שגם בעונה תשחקו באינטרטוטו

"לגבי הלא למדתם לקח"

התכוונתי אם עוד לא למדתם את הלקח שלא כל מה שטוב להפועל חיפה טוב גם לבית'ר... ע"ע גוטמן, רוסו, טלקר ועוד ועוד... בשנים האחרונות אתם פשוט קונים כל מה שעובר בהפועל חיפה לגבי האינטרטוטו... אז הכוונה שלי היתה שאם כל ההתחזקות שלכם לכאורה... אתם לכל היותר תמצאו את עצמכם בעונה הבא מקסימום במקום בו סיימתם העונה ושהוביל אותכם לאינטרטוטו

ההבדל בגיל

טוטאנה ואנסומבו ואולי בן לולו הם צעירים מאוד. לעומת רוסו וטלקר שהגיעו לביתר, בגיל דיי מבוגר. בקשר למיקום הסופי עונה הבאה, נחייה וניראה

לא יודע איזה חשבון עשית...

רוסו הגיע אליכם בשיא מכל בחינה לפני 4 שנים לא ? אתה אומר זקן ? טוב... שיהיה חי בן לולו חתם ?

לא זקן..

אבל לא צעיר כמו טוטאנה ואנסומבו..בן לולו סיכם שבוע שעבר. ומאז ביתר לא יצרו קשר, מוזר כניראה בגלל המגן האחר שאמור לבוא

למעלה