אני שמן ( טריגר)

אני שמן ( טריגר)

אוף אני שונא את עצמי :( אני לא יכול לעשות שום דבר!! שמו לי תפרים מזדיינים כי היה צריך לעשות לי ניתוח להסרת כתם לידה משתנה ועכשיו אסור לי לעשות ספורט שבועיים ואני משמין חבל"ז! משמין כל הזמן! כבר עליתי ב4 קילו! ב4 ימים! הגמד השמן :(

your engel

New member
גמד יקר שלי...../images/Emo85.gif

אתה לא שונא את עצמך... אתה לא יכול לשנוא את עצמך כי אתה אדם מקסים... אתה אולי לא אוהב את החיצוניות שלך אבל החיצוניות לא משנה לאף אחד אתה מי שאתה... היופי שלך נמצא פנים... ומי שמכיר אותך באמת ידע לזהות את זה... הערכה העצמית הנמוכה שלך לא תוביל אותך לשום מקום לשום מקום חיובי בכל מקרה.... השם שלך אומר הכל על עצמך.... ...גמד לוחם.... אתה צריך להלחם אסור לך לוותר אתה צריך להיות חזק ולא להשבר מזה שאתה לא יכול לעשות ספורט... יש דברים הרבה יותר גרועים מזה... מקסימום תעלה במשקל...ותוריד אח"כ קח קצת פרצופים שמחים... שלא תהייה לי עצוב!
אוהבת

your engel

New member
אויששששששששש

זו לא טרחה להעלות לך חיוך על הפנים... מקווה שאתה באמת מרגיש יותר טוב... אני תמיד כאן בשבילך...כדאי שתזכור את זה

thunderstorm

New member
((((אלכס))))

אל תשנא את עצמך. אתה יודע שאתה מקסים! אתה שמן??? הצחקת אותי.. אתה ממש לא! חוצמזה - אח"כ תוריד הכל ממילא.. זה לא נשאר אצלך! ואתה יודע את זה, אל תגיד לי שאני טועה!

thunderstorm

New member
אתה יודע שלא!

ואני לא מרשה לך להמשיך לחשוב ככה... מי תמיד אומר לי לחשוב חיובי??? אז לשם שינוי - תקשיב לעצה של עצמך..

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לוחם יקר שלנו

מבינים את התסכול... את תחושת החוסר אונים... אתה רוצה לעשות ספורט ולא יכול, לפחות למשך השבועיים הקרובים... מקווים איתך שבתום השבועיים האלה, תחזור להיות בכושר... תחזור להיות פעיל... ותחזור לאהוב את עצמך... אנחנו אוהבים בכל מקרה...

למעלה