אני רק אניח את זה כאן.

מצב
הנושא נעול.
אני רק אניח את זה כאן.

אני רק אניח את זה כאן.
מצאתי ברשת.
כל מילה נוספת מיותרת, ולכן רק אניח את זה כאן.
ולמען הסר הספק, אני לא מפרסם את זה, זה פשוט די שיעשע אותי..

olli3

New member
מנהל
יש שם טעויות.

אני רק אניח את זה כאן.
מצאתי ברשת.
כל מילה נוספת מיותרת, ולכן רק אניח את זה כאן.
ולמען הסר הספק, אני לא מפרסם את זה, זה פשוט די שיעשע אותי..
יש שם טעויות.
מוניות השירות מבאר שבע לת"א פועלות רק בשבתות. המסלול שלהן אולי מופיע כך אבל בפועל הן יכולות לנסוע גם דרך רחובות ונס ציונה או דרך נתיבות ושדרות.

פרוייקט טוב בסך הכל. אבל המידע, מה לעשות שהמידע על הנייר לא תמיד כמו מה שיש בשטח.

אי אפשר לסכם את כל גחמות הנהגים באתר...

יש שם טעויות.
מוניות השירות מבאר שבע לת"א פועלות רק בשבתות. המסלול שלהן אולי מופיע כך אבל בפועל הן יכולות לנסוע גם דרך רחובות ונס ציונה או דרך נתיבות ושדרות.

פרוייקט טוב בסך הכל. אבל המידע, מה לעשות שהמידע על הנייר לא תמיד כמו מה שיש בשטח.
הרי המצב בשטח לא קבוע ולא ניתן לחיזוי מראש.

olli3

New member
מנהל
אבל לכתוב שעות פעילות כל יום מ8-18 זה בעייתי.

הרי המצב בשטח לא קבוע ולא ניתן לחיזוי מראש.
כי זה ממש לא קיים.

כמו שאף אחד לא וסע מבאר שבע לת"א בקו 369, אז למה שמישהו יעשה את זה במונית שירות שנוסעת דרך כביש 40, נכנסת לקרית גת וממשיכה על כביש 40 עד שהיא מתחברת דרך 41 לכביש 4.

איזו סיבה בכלל יכולה להיות להצטופף במונית

כי זה ממש לא קיים.

כמו שאף אחד לא וסע מבאר שבע לת"א בקו 369, אז למה שמישהו יעשה את זה במונית שירות שנוסעת דרך כביש 40, נכנסת לקרית גת וממשיכה על כביש 40 עד שהיא מתחברת דרך 41 לכביש 4.
שירות בין באר שבע לתל אביב בשעות שבהן יש אוטובוסים, גם לו מונית השירות היתה נוסעת דרך כביש 6?

olli3

New member
מנהל
אין לה סיבה, גם המחיר שלה בשמים.

שירות בין באר שבע לתל אביב בשעות שבהן יש אוטובוסים, גם לו מונית השירות היתה נוסעת דרך כביש 6?
אין לה סיבה, גם המחיר שלה בשמים.
זה לא כלכלי להסיע 10 נוסעים במחיר של 20 ש"ח לכל אחד. פעם, לפני עשור זה היה כלכלי (המחירים היו גם פי שניים). קוד הנסיעה בין באר שבע לת"א היה זהה לקוד הנסיעה בין באר שבע לירושלים (שעומד כיום על 31 ש"ח לכיוון).

בשבתות המחיר במונית שירות עומד על 35-40 ש"ח. הטרמפים השונים עולים 25 ש"ח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה