אני רוצה שהקבוצה שלי תמסור טוב יותר

ApA1800

New member
בשביל הטקטיקות?

אתה צריך שחקנים עם מסירות. אבל אין טעם לאמן תכונה משנית (מסירות). פשוט להבא תקנה שחקנים עם מסירות.

tomash11

New member
צודק. לאמן פאסינג יזיק יותר משיועיל

לוקח לך לאמן 5 שבועות בשביל לשפר רמה אחת, וזה במקרה הטוב, כשמדובר בשחקנים צעירים, מאמן סוליד, 9 עוזרי מאמן וכולי. עדיף לך להמשיך עם מה שיש ובפעם הבאה לקנות מתאמנים או שחקנים שיש להם כבר משניות פאסינג טובה. אם תאמן פאסינג זה יהיה על חשבון אימון אחר, חשוב יותר, של תכונה ראשית וחבל.

ApA1800

New member
............

לשוער - גולטנדינג מגן+בלם - דפנדינג קשר - פ"מ ווינגר - ווינג חלוץ - סקורינג אלה הראשיות של כל עמדה. משניות זה כל תכונה שהיא לא ראשית. למשל קשר עם הגנה, אז ההגנה תהיה בשבילו משניות למרות שהיא תכונה ראשית. מצד שני אם תאמן דפנדינג זה נחשב אימון תכונה ראשית. כי אתה מאמן בלמים ומגנים. כלומר תאמן אחת מהתכונות האלו, ותיקח שחקנים מתאימים.

tomash11

New member
ותרשה לי להוסיף ש...

יש שלוש תכונות משניות תמיד- סטמינה- שחשובה לקשרים בעיקר. פאסינג- מוסיפה לקשרים יכולת התקפית למשל, חשובה גם לחלוצים, מוסיפה מאד לחלוצים, וכן מוסיפה איכות בטקטיקות מסוימות ועוד. סט פיסס, שזה בעצם יכולת בעיטה ממצבים נייחים, שחשובה לכל שחקן שאמור לבעוט אצלך פנדלים או בעיטות נייחות כלשהן. שלוש התכונות הנ"ל הן משניות תמיד, כי הן לא יכולות לעמוד בפני עצמן, כלומר, שחקן שיש לו רק פאסינג אפילו ברמה גבוהה, לא יעזור לך הרבה אם אין לו איזו תכונה ראשית שהפאסינג יוכל להוסיף לה. כנ"ל לגבי סטמינה וסט פיסס. הערה אגב לגבי פאסינג וסטמינה- לפעמים לשחקן יש סטמינה גבוהה, נניח אקסלנט, אבל שום דבר משמעותי מעבר לכך (התכונה הכי גבוהה חוץ מזה נניח היא רק וויק), ולמרות זאת, הערך הכספי שיהיה רשום לו יהיה כמה מאות אלפים. אל תתפתה להאמין שזה שחקן טוב. הוא לא שחקן שאתה רוצה בקבוצה שלך. לגבי פאסינג וסטמינה פשוט, ההאטריק אוטומטית מוסיף לערך השחקן אם התכונות הללו ברמה טובה, אבל אם זה כל מה שיש לשחקן, אפילו אם השחקן מוערך ע"י ההאטריק בכסף טוב, אל תתפתה לחשוב שזה באמת ככה. ערך השוק האמיתי של שחקן כזה שואף לרצפה, כי מי שמבין יודע שאין הרבה מה לעשות איתו והוא לא ממש מועיל לקבוצה שלך. לי אגב, יש שחקן כזה, עם פאסינג סוליד אבל כלום מעבר לכך, ההאטריק מעריך אותו בלמעלה מחצי מליון שקל, כשבפועל הוא לא שווה כלום.

ApA1800

New member
כל תכונה ראשית

ובתנאי שתשחק בטקטיקה שתומכת באימון מקסימלי של שחקנים )למרות שאפשר לוותר לפעמים בשביל גיוון בטקטיקות. אבל יותר שחקנים מתאמנים=יותר כסף)

למעלה