אני פשוט עצבנית!!

אני פשוט עצבנית!!

חבר של חברה שלי בגד בה אחרי קשר של כמעט שנה. ועוד מעז לומר שהוא "אוהב אותה". אני לא הייתי סולחת בחיים. אתם הייתם סולחים?

לא לא!!!!!!!!!!!

ברגע שאני מאבדת אמון נורא קשה להשיב אותו חזרה!! הוא רע ....... אני לא אתן לאף אחד הזדמנות שניה לבגוד בי!!!!!!!

baliliVboten

New member
כמעט נכון

אני לא אומר שבגידה זה בסדר אבל... כמו שאמרת הבגידה היא באמון. אז לא כדאי להכיר פשוט בזה שזה עלול לקרות (לשני הצדדים) ואז בעצם זה לא שובר את האמון. אם את/ה יודעים מזה ובן הזוג אומר לכם/ן אז למה לא לשמוח על הכנות? הרי האדם שממןל רוצה באמת להיות כנה. מפה אפשר להתחיל באמת להכיר. לפעמים זה עובד :)

אם הבנאדם היה מספר לי

זה היה טוב יותר,היה יוצא מממש קצת פחות קטן מימה שהוא עשה. תמיד עדיף לומר את האמת.

לא לא!!!!!!!!!!!

ברגע שאני מאבדת אמון נורא קשה להשיב אותו חזרה!! הוא רע ....... אני לא אתן לאף אחד הזדמנות שניה לבגוד בי!!!!!!!

ysph

New member
איו קשר

בין אהבה לבין זיון לשם הזיון בילבד. שאינו מלווה ברגשות.

אבל יש קשר

כשמישהו נמצא עם מישהי שהוא אוהב אותה ושוכב עם מישהי אחרת ולו פעם אחת עם מישהי אחרת בזמן שהוא יחד עם מישהי שהוא אוהב.

ysph

New member
תבדילי

בין סקס שזה פעולה פיזית. ללא קשר ריגשי, כמו סטוץ .שלפעמים את כלל לא מכירה את הפרטנר .לבין אהבה שזה רגש ,תחושה ,משהוא רוחני יותר.

למה לבגוד בכל מיקרה אם

אתה נמצא עם בנאדם שאתה אוהב?? כשאתה אוהב מישהו/י אתה לא אמור(לרצות) לגעת באחרות. גם אם זה סקס בלי רגש וגם אם זה עם.יש לך נאמנות,מחויבות. הוא רוצה להיות עם מישהי אחרת שילך אבל שלא יאכל את העוגה וינסה להשאיר אותה שלמה,בסופו של דבר הוא יצא קריח מיפה ומפה.

jessy19

New member
בגידה באמון

האמת שאני לא חושבת שאני אהיה מסוגלת לסלוח לאדם שבגד באמון שלי ובגד בי... עדיין לא יצא לי להיות במצב כזה תודה לאל אז לא ממש יכולה לומר מה הייתי עושה...

היי היפר

שבת שלום לך
בגידה זה דבר כ"כ מורכב.. כלומר אני אפילו לא מדברת כבר על הסיבות, כי לדעתי יש סיבה לבגידה,לא מצדיקה, אבל כן היה משהו שהוביל לזה. לסלוח או לא זו שאלה מאוד אינדבדואלית, ותלוייה מאוד בהרבה גורמים, ביכולת של החברה לסלוח באמת ולעבור הלאה לסדר היום, בנכונות של החבר להשקיע בקשר הזוגי ולא לשוב על הטעות שהוא עשה. אם יש את שני התנאים הללו לדעתי זה עלול להצליח..

זה תלוי בהרבה דברים..

כמו כל נושא בעולם
אבל זה לא הגיע אלי..אלא לחברה שקרובה אלי. כואב שמתייעצים איתי ולא באמת מקשיבים לעצה,
כואב שמנסים לעזור,לעודד והיא בתוך הבועה שלה. זה כאילו לתת לה להכניס את היד לאש,והיא מתקרבת אל האש,אפילו נכוות אבל.. גם זה לא מספיק העיר אותה. תודה לך עדן,
שבת מצויין ונפלאה גם לך
.

לא

כי אם נפלת בפח שלו פעם אחת אז למה שוב? וגם אם הוא השתנה אז שיחזור למישהי אחרת צריך להבהיר לו שבך לא משחקים.

למעלה