אני פוחדת

אני פוחדת ../images/Emo7.gif

להיות בבית שלא תיפול עלי התקרה במיקרה אני פוחדת לישון כדי לא ליפול עם המיטה והרצפה תפתח ואהיה אצל השכנים. אני פוחדת לאכול שאני לא אחנק. אני פוחדת ללכת למכולת שלא יסתכלו עלי. אני פוחדת פתאום מפיגוע שיכול להיות ולקחת לנו ילדים זה מפחיד אני פוחדת שיבוא מחבל מאחוריי ברחוב וישסע לי את הגרון עם סכין יזרוק אותי לאיזה בור ולא יודעת מה יהיה . האוכל מגעיל אותי אני פוחדת לאכול. אני פוחדת לעשן ולקבל סרטן ובכל זאת אני מעשנת אני פוחדת שישנאו אותי אני פוחדת שיזיקו לי אני פוחדת לצאת מהחדר אני פוחדת שההורים שלי ידעו מה קורה לי, אני פוחדת למות אני גם פוחדת לחיות רק כאן אני לא ממש פוחדת להיות כאן אני מרגישה שיש מי ששומר עלי אני רועדת מפחד כל הגוף שלי רועד. לקחתי כדור לא עוזר. שמתי מוסיקה שמרגיעה או שאמורה להרגיע יותר נכון ואני פוחדת שהמסך יתפוצץ לי על הפנים פתאום וכולי אהיה מלאה צלקות אני פוחדת שנתי יהיה איתי שלא יאנוס אותי חלילה כי בין ההגיון לשיגעון החוט דק מאוד, אני בכלל פוחדת מגברים עכשיו. סילקתי אותו אתמול אחרי כמה דקות פתאום התהפכתי ואמרתי לו "תלך מכאן נתי אני רוצה להיות לבד" הוא לא רצה ללכת ונכנס פתאום להלם לא הבין מה קרה לי, אני פוחדת שהוא יחשוב שאני מטורפת ככה לסלק אנשים מהבית שלי? ממתי אני מיתנהגת ככה. אני פוחדת שעוד כמה שעות תהיה ארוחת ערב וההורים שלי יקראו לי אתמול אכלתי סנדויץ עם גבינה צהובה אני פוחדת שהגבינה תזיק לי אני כל הזמן מקיאה אני פוחדת להקיא פעם לא פחדתי. אני פוחדת להפסיק לנשום אני פוחדת למות תעזרו לי בבקשה

שביק

New member
יקירתי, תתחזקי מאומה מכל מה

שכתב על הפחדים וחרדות לא יאונה לך. את חייבת לאכול. תאכלי קצת אבל אוכל בריא. שאמא מבשלת לך עם ויטמינים. תהיי חזקה יקירתי. שבת שלום!!

למעלה