אני עוזבת

Darkness Within

New member
אני עוזבת../images/Emo7.gif

אני נאצלת להפרד מכם, ידידי האהובים אני עוזבת את הפורום אדם שיקר לי מאוד התחיל לכתוב פה למעשה זו אחותי והבית שלי כאן כבר לא אותו הבית אני לא כועסת עליה היא צריכה תמיכה בדיוק כמוני אני לא יכולה לבקש ממנה לעזוב לכן אני עוזבת אני לא מסוגלת להיות פתוחה וכנה כמו שהייתי עד עכשיו אני לא מסוגלת לכתוב ולהוציא הכל דברים משתנים אין מה לעשות אני לא עוזבת אותכם עם שמחה רק עם הרבה דמעות של צער כי המקום הזה חשוב לי כאן נמצאים החברים האמיתיים שלי אני כל כך לא רוצה לעזוב אבל אין ברירה מי שרוצה יכול ליצור קשר באיי סי קיו 91730405 תהיו חזקים ותמשיכו להלחם אוהבת את כולכם מצטערת שדברים חייבים להגמר תמר

*Dark Of Night*

New member
אני יודעת שזה לא קשור אבל...

כרגע ראיתי את הציור שנמצא בפרטים האישיים שלך ורציתי להגיד שנורא הזדהיתי איתו מאוד... האמת שהיא שלפני חצי שנה בערך ציירתי משהו ממש ממש דומה (קבר שנמצא מתחת לעץ מחוסר עלים ורוח מעונה מעליו)... חבל שאת עוזבת ואני ממש מצטערת שלא יצא לנו להכיר באמת, מצטערת שהייתי כלבה אנוכית ולא "טרחתי" לענות לאף אחת מההודעות שלך... אבל באמת חבל לי שאת עוזבת, ואני מכירה לפחות עוד בן אדם אחד שיהיה נורא עצוב בגלל זה...
Dark *מצטערת על ההודעה המבולבלת והמטומטמת...

Darkness Within

New member
אממ תודה

אני לא מתייחסת אליך כ"כלבה אנוכית" באמת שלא. אני אתגעגע אל כולם כאן אפילו שלא את כולם אני מכירה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תמר יקרה

אנחנו מבינים את ההחלטה שלך, למרות שקשה לנו מאד עם הפרידה, גם כי אנחנו אוהבים אותך, וגם כי התרגלנו לנוכחותך, וגם כי אנחנו יודעים שאת זקוקה לנו, לכולנו כאן, לתמיכה. אבל את כנראה יודעת שזה מה שטוב עבורך. היי חזקה, ושיהיה לך טוב בכל דרך שתלכי... הבית הזה פתוח בשבילך תמיד

Vsilver NJ

New member
../images/Emo10.gif

תמרי... כל כך חבל לי שאת עוזבת... וננסה לתמוך בסיל בדיוק כמו שאנו תומכים בך עכשיו. בכל מקרה, יש לך את האייסיקיו שלי... ואת יכולה להשתמש בו בדיוק כמו בפורום, ולכתוב לי כל מה שעובר עליך. אוהבת תמיד, עוד נדבר.
ג´ודית.

(((((((((תמר))))))))))

מקווה שתרגישי טוב עם הזמן. חבל שאת עוזבת. מקווה שבאמת תוכלי להרגיש טוב עם הזמן, ואל תשכחי שאת תמיד יכולה לחזור לכאן. תחזיקי מעמד בעולם הזה,ואני מאחלת לך רק טוב באמת. מצטערת על ההתנתקות באייסיקיו, הוא עושה לי בעיות. תרגישי טוב. ומקווה שתחזרי לכתוב כאן בקרוב. תחזיקי מעמד. בת-אל.

Darkness Within

New member
לא יכולה

לא עוזבת לפחות לא בינתיים לא יכולה זה קשה מדי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת תמר

נואשת

New member
ת-מ-ר-ו-ש .......

היה לי מאוד עצוב לקרוא את ההודעה שכתבת.. אני מאחלת לך מכל הלב שיהיה לך רק טוב בחיים .. ואני פה בשבילך !!!! אל תשכחי !!! אני אשמח להמשיך לדבר איתך באיי סי קיו .. אוהבת אותך מאוד מאוד !!! שלך - אני .....

למעלה