אני עובר דירה
לחו"ל שבוע הבא

eranmc

New member
אני עובר דירה ../images/Emo160.gif לחו"ל שבוע הבא

או שלא
אני עובר דירה שבוע הבא לבית יותר גדול סוף סוף אני צריך את עזרתכם בעיצוב החדר אז ככה נתחיל ברצפה - אני רוצה לעשות פרקטים לרצפה

ליאתגל

New member
ממממממ

ערן אל תבחר צבעים כהים מידי לחדר למה הם נותנים אשלייה שהחדר קטן יותר ממה שהוא נראה.... תבחר צבעים בהירים כאלו שגורמים לך כזאת תחושה שאתה נכנס לחדר אז אתה רוצה להישאר בו ואתה מרגיש רוגע! אני צבעתי לפני כמה ימים לוורד ב2 גוונים יצא יפה ללאלה! אני אישית מתה על כחול אולי תבחר את הדוגמא השנייה נדמה לי.. תעשה משהו יפה אני יינסה לחפש דוגמאות ויגיד לך מה דעתי...

Sקוט

New member
ערן...

אף אחת מהדוגמאות שנתת לא יפה כחול צבע מצוין, תנסה כחול-בהיר-בהיר-בהיר כצבע השולט ועליו תוסיף דברים בכחול כהה יותר, דברים קטנים כמו ריבועים קטנים בפינה העליונה או פשוט פס ישר של צבע. זה הכי יפה- פשוט ואלגנטי

gmaya

New member
אני אישית נכחתי תקופה מסוימת בחדר

שכולו צבוע כחול - תכלת וזאת היתה טעות מכיוון שהצבע החשיך את החדר לגמרי, וגם ניראה קטן יותר. אם אתה מעוניין לגוון רצוי שתיבחר צבעים רכים (כמו קרם, אולי כתמתם) ב ה צ ל ח ה - ב ב ח י ר ה

Charmbracelet

New member
שאלה לי אליך:

משנה לך אם החדר נראה קופסת גפרורים? הגודל לא משתנה רק המראה שלו.

roimc

New member
זה אתה בתמונה באחלי?!

מה קרה התבהרת ככה?? רגע דירה לאיפה?! אוף אני מתבייש בעצמי

Love Takes Time

New member
../images/Emo6.gif רועי! התגעגעתי אליכם!

לפי מה שראיתי ערן נולד יותר כושי ממה שהוא עכשיו!
נבהלתי לרגע שהוא כתב שהוא עובר לחו"ל כי לאחרונה הוא לא שפוי ומדבר דברים מוזרים ומפחידים על נסיעות מוזרות למקומות... *שותק*! קודם כל רציתי לציין שנפגעתי שרק עכשיו אני שומע (קורא) על זה!!!!!!!!!!!!!! לא נורא נתחשבן אחר כך
שרמוטן! אצלי בחדרים יש ציורים של מעצבים. אם הייתי צריך לבחור הייתי לוקח את הריבועים בגווני אדום כמו שאתה אוהב.

למעלה