אני עדיין לא מאמינה שאני פה

אני עדיין לא מאמינה שאני פה

חיכיתי לאור הרבה שנים. מצב הביציות ומצב הזרע שלי בעלי לא היה טוב ועברנו לתרומת ביצית. חשבתי שפה תבוא הישועה. אך לא, לקח הרבה זמן. שיתפתי את הבנות בפורום תרומת ביצית בידע הרב שהצטבר לי והנה אני פה. תרומה שלישית בקפריסין החזרת 3 עוברים קפואים ביום 2 ובשבוע שעבר חג האורים ניצנצו לנו שני דפקים. בעלי ואני עדיין בשוק. הודעתי כבר בפורום האם שלי והיתה התרגשות גדולה. עכשיו אני סובלת מבחילות. אני בשבוע 8. מקווה להיעזר בכם הרבה.

Almog6607

New member
וואו!!! ברוכה הבאה אלינו../images/Emo57.gif

ואכן האור הגיע ב"ה בחג האורים!!!! כולנו כאן בשבילך בכל שאלה!!

שיהיה בשעה טובה

ובהצלחה! אנחנו פה לשאלות והתבכיינויות.... והבחילות - זה משתפר. בהריון תאומים לרוב הבחילות והעייפות הרבה יותר קשים מהריון של עובר יחיד. אבל יש כאלה שעובר להן בלי יותר מדי קשיים - אז נקווה לטוב - והכי חשוב - כבר מעכשיו תתחילי להוריד הילוך ולא להשתולל - ולקחת בחשבון שבהמשך הדרך תהי בשמירת הריון - כמעט כולנו כאן בשמירה בדרגה כזו או אחרת - וסך הכל - זה לא רע לנוח לפני השינוי הגדול

בשעה טובה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מחזיקות לך פה אצבעות עד הסוף הטוב! לגבי בחילות - בעלי קנה לי ג'ינג'ר מיובש ממותק ונישנשתי אותו כל פעם שעלתה לי בחילה. זה גם בריא וגם הטעם בסדר. והנחמה הכי גדולה היא שזה יעבור. תנסי גם שתיה קרה בלגימות קטנות, לי זה עזר. האם זה ילדים ראשונים עבורכם? בכל אופן שיהיה בהצלחה רבה

תודה לכן

מבחינת לנוח אין לי בעיה, פוטרתי לפני ההריון ועכשיו אני מבינה שאין לי סיכוי למצוא עבודה, ועוד עם שמירת הריון...

gaby56

New member
איזו התרגשות עשית לי ממש צמרמורת...

שיהיה ארוך תקין ומשעמם... לגבי הבחילות זה קשה אבל עובר :)

2bf2

New member
איזה כיף לך ולנו

שיהיה בהצלחה תאמיני תאמיני.... ותעדכני

שירישי

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

באמת מרגש מאד לראות
שפועמים בתוכך. יופי שהצטרפת אלינו. מאחלת לך הריון קל, תקין, ובלי שום דרמות
מקווה גם שהבחילות יחלפו בקרוב.

למעלה