אני מתחילה טיפולים!!

גלית 110

New member
אני מתחילה טיפולים!!

היום הייתי שוב אצל הרופא ואחרי שראה את כל הבדיקות (כולל בדיקה של הבעל) ואמר שהכל מצויין ובגילנו כזאת פוריות זה לא משהו שהוא רגיל לראות שאלתי אז אם הכל תקין + איך זה שאין הריון כבר שבעה חדשים? הוא אמר שכנראה הבעיה היא שהביציות כבר לא ממש טובות ויכול להיות שאין ביוץ בכל חודש (להזכירכן אני אי שם מעל גיל 40 והמלחמה שלי היא על ילד חמישי) ולכן הוא יתחיל בטיפול של גירוי שחלתי. אז קיבלתי מרשמים לזריקות, מרשמים לכדורי אספירין כי לטענתו סדקו ומצאו כי גם נשים שבדיקות הקרישיות היו תקינות, לפעמים הקרישיות היא כל כך חלשה שקשה עד בלתי אפשרי למצוא את הבעיה במעבדה, אבל היא ישנה ולכן הוא נותן אספירין וסטרואידים במינון נמוך. למרות שאני מפחדת מהזריקות והטיפולים ולמרות שהיום בבי"ח כל מי שרק טיפל בי ושאל כמה ילדים יש לי ואמרתי ארבעה ואמרו לי שהם מורידים בפני את הובע כי אין נשים כאלה הרבה שמוכנות להלחם ככה בשביל ילד חמישי אני הולכת על זה עם כל הלב והגוף!!!

גלית 110

New member
תודה

נראה לי שאצטרך הסברים בהמשך. כרגע יש בדיקות שאני צריכה לעשות לפני שמתחילים בכלל (בדיקות דם למינהן, בדיקת שד) ורק אח"כ אני אקבל ok להמשיך. ארבעת ההריונות הראשונים (וגם ההפלות שהיו בדרך) נעשו ספונטנית לגמרי, רק התקרבתי לבעלי וישר היה הריון. רק עכשיו כנראה בגלל הגיל (שלי) צריך עזרה. שוב תודה.

בהצלחה רבה

אני דווקא ממש מבינה אותך ומזדהה איתך במסע לילד, גם אם זה ילד חמישי. כשמרגישים בחסרון, לא משנה איזה מספר הוא.... אני חושבת שהטיפולים לא כל כך נוראיים, כמו שלפעמים מתארים. תלוי בגישה.... והשמחה שאמורה להגיע בסופן היא הברכה הגדולה, שבשבילה הכל כדאי.... שוב בהצלחה והרבה אושר

נושנוש11

New member
בהצלחה

ילד 5... באמת כל הכבוד לא יודעת אם עברת טיפולים לפני, בכל מקרה אם יש לך שאלות/התלבטויות/צריכה הסברים, אשמח לעזור- לצערי יש לי ניסיון בעניין....

מקוםבלב

New member
../images/Emo24.gifבהצלחה גלית.

מאחלת לך שהטיפול יצליח וההריון הכל כך מיוחל יצליח. תשמרי על עצמך. חיבוקים.

למעלה