אני מפחדת

אני מפחדת

אני מפחדת שאני בהריון. אני אחרי גרידה ולפני המחזור, התכנון הוא להתחיל לקחת גלולות שהמחזור יגיע. לקחת הפסקה להתאושש קצת לאגור כוחות. בינתיים לא הינו הכי זהירים, אני יודעת שזה לא הכי חכם אבל ככה יצא. מצד אחד אני נורא רוצה הריון מצד שניאני לא בטוחה שאני מסוגלת כרגע ואני עוד יותר לא אהיה מסוגלת לעבור אובדן נוסף. בימים האחרונים אני פתאום מאוד עייפה, עצבנית, רגשנית, ישנה פחות טוב וזה מזכיר לי קצת את תחילת ההריון הקודם. חשבתי שאני אהיה בסדר אם לראות ילדים אחרים ונשים בהריון ובימים האחרונים אני מוצאת שזה ממש קשה וגם עם כל הלידות לאחרונה (שתי חברות ,שכנים, בן דוד של הבעל). ופספסתי את האזכרה לסבא שלי שהיתה לפני שבוע וקצת וגם זה עולה עכשיו. התחושה היא שכל מה שניסיתי להדחיק צף ועולה. היו לי תוכניות להיום , דברים שאני רוצה להספיק אבל אין לי את האנרגיה הנפשית לעשות אותם.

אמאדובה

New member
../images/Emo201.gif איתך בתוך הבור...

העייפות, העצבנות והרגשנות יכולים לנבוע גם מה"בור" הרגשי שאת נמצאת בו לפי מה שאת מתארת... בימים כאלה שהכל צף ועולה אין הרבה מה לעשות מלבד לוותר על תוכניות, להתכנס בתוכך ולעבור את זה. מקווה בשבילך שההריון הבא יגיע רק כשתרצי ותהיי מוכנה, פיזית ונפשית!

למעלה