אני ממש מיואש.

אני ממש מיואש.

מדברים על שחיטות בארץ אבל השחיטות הכי גדולה זה דוורא של מערכת המשפט ובעיקר של השופטים. זה הכי מיאש לשמוע שמדברים על זה ששופטים הם בין המושחטים ביותר והם אלו שקובעים את גורלנו.

שחיתות של שופט זו שחיטה

שופטים חייבים לפעול בתום לב ולא לעוות משפט בגלל אינטרסים אישיים. שמעתי המון על שופטים ששופטים את האזרחים כאילו היו כלי משחק. הזלזול והרשלנות הם הדברים הבולטים ביותר. (הייתה לי טעות פרוידנית שכתבתי שחיטות במקום שחיתות, כנראה שחיתות של שופט שקולה לשחיטה של בני אדם).

מה אפשר לעשות

בבית העסק שלי בדרום (ע"י ב"ש) הדבקתי קטעי דברים שלך שאותם הדפסתי מתוך האינטרנט ואני מופתע מתגובות של אנשים. אני מכיר אנשים שנכוו מרשלנות פושעת של שופטים וסוחבים איתם כאב מר לכל חייהם והם מאשימים את השופטים המושחתים. . לדעתי מגיע לך תואר דוקטור לשם כבוד בזכות עבודתך המסורה.

תודה, אבל אל תספר על כך בפורום שמא

"השיטה" תתנכל לי. ובקשר לשופטים - שופט מושחת הוא גרוע מגנב פשוט, כי גנב פשוט לפחות מסתכן כשהוא גונב. שופט לא מסתכן, כי הוא זוכה בחיפוי של מערכת מושחתת. כשהשופט מקבל שוחד ומטה משפט, ועושק את בעל הדין התמים, הוא גרוע מגנב. כששופט גונב ממך זה בנוסף לכל גם מעילה באמון. מעשה מגונה מאחורי גלימה של מהוגנות. גניבה בידי שופט הוא פשע ניבזי, שפל וניקלה. פשע שאי אפשר, בנוסף לכל הצרות, גם להתגונן בפניו. תתלונן במשטרה? תגיש ערעור? הצחקת את "כבודם". זהו. אין מה לעשות. ועוד קוראים "כבודו", למי שראוי לכנותו "קלונו". תוכל לקרוא דברים שכתבתי באינדימדיה ישראל. לפני שנכנסים לאתר מופיעות על הצג לפחות שתי אזהרות. יתכן שככה "השיטה" מנסה להפחיד את הציבור כדי שלא יכנס לאתר. זהו הקישור לדף שנותן את רשימת הכתבות שלי https://israel.indymedia.org/mod/search/dosearch/index.php?dosearch=1&medium=text&searchtext=&body=&author=%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94%20%D7%A1%D7%98%D7%9F&form_section=&month_start=&day_start=&year_start=&month_end=02&day_end=7&year_end=2005&limit_start=0

טלילה, נתת לי שעורי בית

אקרא הכל ואלמד כתלמיד. אגלה לך סוד קטן, יש לי את הספר שכתבת ואני מאמין בכל מה שכתבת שם על המזל שלי.

אהבת את הספר? מה המזל שלך?

ובקשר ללימודים. אחרי שגיליתי את האמת על מה שקורה במערכת המשפט הבנתי דבר אחד. שאם אני אשתוק לנוכח הזוועה אהיה משתפת פעולה. החלטתי שאגלה את מה שידוע לי, על אף הסכנה. הסכנה היא גם של "ניטרול" פיזי. אני חושבת שגם היה נסיון לכיוון הזה. אך אין לי הוכחה. מה שאני כן יכולה להוכיח זה שמערכת המשפט רודפת אותי משפטית. דין רודף. זה עלה לי בכל חסכונותי, אבל למדתי המון. והתפקיד שלי הוא להפיץ את מה שלמדתי. מודה לך שאתה עוזר להפיץ את הידע על השחיתות הבלתי נתפסת. כל כך בלתי נתפס שצריך להמציא מושגים חדשים כדי להשיג את מה שהדעת אינה משגת. תכף אשלח לך אותם או את הקישורים.

למעלה