אני מחפש...

• פותח הנושא mx47
  • פורסם בתאריך

mx47

New member
אני מחפש...

שלום לחברי הפורום. אני מחפש קטע סאונד מאוד ספציפי מתוך הסדרה הענקית הזאת. אני מחפש קטע של fez מהפרק הבא: הפרק בו עוצרים את אביה של ג'קי. ג'קי באה בוכייה למרתף של אריק פורמן ואחרי שהייד נכשל לנחם אותה, היא נופלת לזרועותיה של דונה. בזמן שדונה מחבקת את ג'קי, פז אומר את המשפט הענק הבא : "Now we are talking. Donnah give her a kiss..." מי שמוצא את המשפט הזה בפורמט mp3 ומעלה אותו לפורום - מלך וזוכה לברכה מרד פורמן ולבראוני "מיוחד" שהייד הכין ואפילו לקעקוע על התחת מידי אמן הקעקועים הגדול ליאו. ד"א - אני חי בארצות הברית ופה כל ערב בין 19:00 ל 20:00 משדרים שני פרקים של הסדרה הענקית הזו. לא מפספס אפילו פעם אחת. אז מי מרים את הכפפה ?

L i l A L o

New member
טוב אז אני לא מלך

כי אין לי את זה למרושת אני יודעת בערך למה אתה מתכוון
אבל אתה מלך כי אתה לא מפספס אף פרק!

mx47

New member
../images/Emo51.gif

תודה על הברכות. אני עדיין מחפש ומקווה שמישהו יוכל לעזור לי במציאת הקטע.

hemmlin

New member
לא יכול למצוא לך את הקטע

אבל לא צריכה להיות לך בעיה להשיג לבד. כמו שכולם יודעים(אם כי חוקי הפורום מונעים ממני לציין זאת במובהק) ניתן לבצע קסם מסויים ולגרום לכך שבאורח פלא פרקים יופיעו אצלך על הדיסק הקשיח. ואז לא בעיה כבר להקליט את הסאונד הנ"ל... מקווה שעזרתי זה המקסימום שאני יכול לעשות.

mx47

New member
חבל

אני מבין טוב מאוד למה הכוונה אבל מסיבות שאינן תלויות בי, אין באפשרותי להשתמש ב"קסמים" שציינת... לכן פניתי לפורום. ראיתי היום שוב את הפרק הנהדר שבו סטייסי, העובדת הסקסית ב"פרייס-מארט" מתאהבת ברד פורמן ופז יוצא בפעם הראשונה עם "ביג רונדה". פשוט אחת הסדרות המעולות ביותר שקמו מאז המצאת הטלוויזיה.

למעלה