אני מזמין את כולם לקרוא כתבה עלי

גלעד2211

New member
ואללה כל הכבוד לך ../images/Emo13.gif

מה שמגיע מגיע אתה באמת עושה עבודה טובה

olli3

New member
מנהל
אני מזמין אותך לתת קישור שלא דרך פייסבוק

כי אני לא יכול לראות את הכתבה.

alonmordo

New member
אייל גולן

תודה על הפירגון אבל ריקי בן בסט לא קשורה בשום דרך לבן בסט של הרדיו

olli3

New member
מנהל
שתדע לך

אני גיליתי את התוכנית שלך בחזרה מהטירונות כל שישי מבית ליד עד לבאר שבע. הייתי מביא לבסיס מערכת ניידת (אבל אם איכות סאונד טובה יחסית - לא מתפשר על איכות סאונד). שם אותה בתחנת רכבת בנתניה מחוברת לעמוד חשמל שם (היה שקע). הרכבת באה, מדליק את המערכת בקרון, באיזור לוד עובר ל93.3 עד איזור להבים נהנה :) ומאז אני משתדל להאזין קבוע (תלוי איפה אני נמצא). כבר אמרתי זאת פעם אחת, התוכנית שלך היא פנינה בין הרבה רפש בסקאלה הישראלית. תוכנית מוסיקה שנאמנה לעצמה שנים על גבי שנים (ואני זוכר שרצו לקצר אותה או להוריד אותה לפני שלוש שנים אם אינני טועה). תמשיך לעשות לנו תוכנית נפלאה בשישי בצהרים :)

olli3

New member
מנהל
אני מאמין שהכוונה אליי

סגרתי את חשבון הפייס שלי :) נשמע כמו סגרתי חשבון בנק.. רשמי שכזה חחח בדיסקונט יש לנו את הבחור עם השיער הארוך שיבוא אליך בחלומות אם לא תעבור לדיסקונט.

kalil

New member
גם אני אוהב את התוכנית שלך

מאוד נהנה מהרמיקסים ומסגנון ההגשה המבדר שלך. יש לי שאלה אליך: האם אתה ביקשת לשדר בשעה כזאת או ששובצת? כי לדעתי שעת שידור התוכנית לא מתאימה ולא נוחה. תוכנית מהסוג הזה צריכה להיות משודרת בשישי בערב לדוגמא: 22:00- 0:00 (אלא אם כן אתה שומר שבת או מעדיף לא לעבוד בשישי בערב/מתקלט במועדון או כל דבר אחר). סתם סקרנות.

alonmordo

New member
לשאלתך

אני מאוד אוהב את השעות שבהן אני נמצא הייתי פעם שעה אחת אחורה אבל הוזזתי לאחת עד שלוש ורצו גם להזיז אותוי לשישי בערב אבל אני לא עובד בשבת ובטח שלא משדר וגם הציבור הדתי וחלק גדול מהזמרים שומר שבת ולא מאזין לרדיו בשבת לכן השעה התוכנית בול במקום מסיבת באמצע היום אין חוקים פה

olli3

New member
מנהל
ותכלס בשישי בערב בלב המדינה יש את אותה מתכונת

רמיקסים לשירים ישראלים ובעיקר לשירים מזרחיים. גם ברשת ג' במקביל יש תוכנית דומה רק ששם זה לא מחשב.

למעלה