אני לא מעריצה

Miss Silence

New member
אני לא מעריצה

של גוד שארלוט כי אני לא ממש אוהבת את השירים שלהם אבל אין לי שום דבר נגדם, להפך, אתמול במקרה זיפזפתי בערוצי המוזיקה ופתאום ראיתי קליפ של AFI בהתחלה חשבתי שאני ב-MTV2 אבל ראיתי בצד שכתוב mtv hits! ולא הבנתי כי לא היה זכור לי שבאמטיוי2 יש כזאת תוכנית ואז הבנתי שאני בערוץ mtv hits. כן, אני קצת איטית. אבל זה המחשבות האלו שעוברות לך בראש בפחות משניה. בכל מקרה אני רוצה להגיע לעיקר... הקליפ של AFI היה שם כי זאת הייתה תוכנית 5 השירים האהובים והפעם גוד שארלוט בחרו. אז אני חושבת שזה סופר וויקד שהם אוהבים את AFI. אחר כך נשארתי לראות את היומן שלהם והם אנשים דיי נחמדים חוץ מזה עם השיער הסגול(?) שהייה קצת סנוב למעריצות...הוא רק לחץ להן את היד ולא רצה לתת להן נשיקה וחיבוק כמו שאר הבנים שדיי נהנו מזה..חח בכל מקרה הם דיי נחמדים וחבל שאני לא אוהבת את המוזיקה שלהם...בכל מקרה ....רק רציתי לומר לכם את זה. P:

bRoken faiRy

New member
אחאחאח ...

הוא כ"כ סנוב ..... אבוי ... הוא רק לחץ להן תיד !!!!!!!!!! לא נתן להן נשיקה וחיבוווווווווווווווווווווווק !!!!!! בוהו ... בואו נבכה יחדיו ... שיהיה ...

FIRE GODDESS

New member
הוא לא אוהב את זה אפילו ראיתי

שביומן אז ביקשו גם מבנג'י נשיקה ואז הוא אמר כזה "האג האג" (חיבוק) הוא ובנג' לא כ"כ אוהבים נשיקות אבל לא איכפת להם לחבק אותן... ג'ואל הרשה לכמה לחבק אותו ולנשק אותו בלחי lol

FIRE GODDESS

New member
מישו הביא לינק פה להורדה

אז את יכולה להסתכל בדפים הקודמים ואת תימצאי את זה.... שמו את זה לפני....שבוע שבוע וחצי משו....

EleVaTioN

New member
להוא עם הסגול יש חברה../images/Emo3.gif../images/Emo129.gif

אז אולי לא מתאים לו להתחבק ולנשק בחורות אחרות, אולי לה לא מתאים אין לדעת. הממ בכל מקרה את מוזמנת להשאר בפורום

למעלה