אני לא מבינה מה קורה לי

yaelia

New member
אני לא מבינה מה קורה לי

הלל בן שבעה שבועות. מהתחלה הוא לא היה יונק נלהב, זאת אומרת הוא מאוד אוהב לישון לי על הציצי או להשתמש בו בתור מוצץ, אבל עצם היניקה מעניינת אותו פחות. הוא נולד פג והוא לא טיפוס רעבתן במיוחד. אני לעומת זאת מאוד אוהבת להניק אותו. כל זה לא שינה כל עוד מה שהוא ינק הספיק לו והוא היה שבע ועלה במשקל כראוי, אבל בימים האחרונים הוא ממש רעב. יונק קצת. נרדם ואחרי כמה דקות מתעורר בצרחות. ניסיתי וניסיתי להניק עד שהבנתי שזה לא משנה והוא פשוט רעב. נתתי לו השלמה של תמ"ל מבקבוק ועשיתי ניסיונות לשאוב יום שלם לראות מה יוצא משם. אם לפני חודש היו לי כמויות נאות של 60-80 CC, עכשיו יש בקושי 20 בכל צד אחרי שאיבה של 10 דקות. לא שיניתי את התזונה שלי, אני לא חולה והרבה פחות עייפה מאשר בשבועות הראשונים. גם לא מדוכאת. השיא היה הבוקר כשהלל התעורר בבכי, לרוב עוד לפני הקרעכצנים הראשונים מתחיל לזלוג לי חלב, היום הייתי יבשה כמדבר גם אחרי בכי הגון. אני ממש לא רוצה לעבור לתמ"ל. אני גם לא מבינה מה קורה לגוף שלי כרגע. אם מישהי נתקלה במצב דומה אני אשמח לכל עצה.

לאה_מ

New member
חביבתי, נשמע לי שאתם בקפיצת גדילה!

יודעת מה זה? עברתם כבר אחת כזו? אם ככה, את צריכה פשוט להניק אותו עד כלות. הוא לא רעב - הוא מאותת לגוף שלך לייצר עוד חלב בשבילו, כי עוד מעט הוא יזדקק לחלב הנוסף הזה. אז תשתי הרבה, תנוחי, נטרלי את עצמך מכל מטלה אחרת שיש לך, והכי טוב תכנסי למיטה עם הלל ועם ספר טוב, ופשוט תניקי אותו כמה שהוא רוצה. זה אמור לעבור בערך תוך 48 שעות.

yaelia

New member
אני לא חושבת שקפיצת גדילה

אבל אולי כן
בכל אופן הוא רגוע היום ויונק כמו שצריך, אז מן הסתם יש לי מספיק חלב, כי הוא לא רעב. אני צריכה ללמוד לסמוך על כך שהללי יודע הכי טוב מה הוא רוצה ומתי וכמה. והתשובות - 1. אותי 2. תמיד 3. כמה שיותר

למעלה