אני לא יכול יותר עם הספויילרים

SimsY

New member
אני לא יכול יותר עם הספויילרים../images/Emo190.gif

אני פשוט לא יכול עם הפרומואים של הוט שמכילים ספויילרים. זה פשוט בלתי נסבל - זה מופיע בלי התראה ככה שזה מספק ספויילרים בלי שאני רוצה בלי שאני אדע להזהר שלא לראות - הם ממש מטומטמים בהוט למה הם מאלצים אנשים לראות ספויילרים כשהם לא רוצים - זה מציק מציק מציק!!!! מציק !!!!!
כבר כל כך נשבר לי - מה זה אומר שאנשים שלא אוהבים לראות מה יקרה בפרקים הבאים ומעדיפים להיות מופתעים לא צריכים לראות טלנובלה של הוט כי הם הורסים הכל ? אוקיי פרומואים פרומואים עם כל הכבוד שלהם - שיעשו משהו נייטרלי שלא מגלה את ההמשך או שיעשו סימן של ספויילר או משהו אני לא יודע - כי זה יותר מעצבן מסמור שמתיישב לך בתחתונים ונושך לך את הביצים !!!!

SimsY

New member
טוב יכול להיות שיש

אם נעיר את תשומת לבם של מי שעוסק בזה בהוט - אני בטוח שהם לא רוצים להרוס לנו. למרות שזה בדיוק מה שהם עושים.

SimsY

New member
הם הורסים אז לצופים

מה יוצא להם מזה בכלל? בריחה של צופים לטלנובלה של יס ?

../images/Emo83.gifלא צריך להגזים!

אתה חושב שזה מה שיגרום לצופים לברוח? לא נראה לי.. סך הכל זה מגלה דברים קטנים, פרצופים, שתי מילים. איזו סצינה בדיוק זה גילה לך?

SimsY

New member
את הקטע שמישהו יסמם את ג'לל

זה יצא לי ככה שידעתי עוד לפני שהפרק עם האוכל התחיל - ואז סתם הרגשתי זבל בגלל שידעתי כבר שזה יקרה אז מה הכיף פה ? וגם בטעות פעם אחת עברתי על יד הטלוויזיה כשליאן אמרה למילי שהיא לא רוצה לראות אותה - זה ברור מה הולך לקרות שם איזה מכעיס זה - אני באופן אישי לא אצפה בעוד טלנובלה בהוט כי פשוט זה יהיה סיוט כי כל פעם יהיו ספויילרים לא מתוכננים, אז אני צופה כדי להנות לא כדי לסבול.

SimsY

New member
אבל אם לכולם זה מפריע

אולי כדאי לתת להוט פידבק - אחרי הכל הם לא רוצים להרוס לאנשים שמקיימים את החיים של הסדרה.

../images/Emo207.gifאני חייבת להראות לכם את זה../images/Emo6.gif

אוקיי אני לא יודעת אם זה יצחיק אתכם או לא אבל אחותי נשפכה והיא אמרה שזה ממש דומה לו... קבלו
אני ציירתי

B o N u s

New member
אוהו ../images/Emo12.gif עובד בגרסה הציורית ../images/Emo6.gif טוב ../images/Emo6.gif

למעלה