אני לא יודע אם כאן הפורום

ohev1

New member
אני לא יודע אם כאן הפורום

הנכון אני מחפש קורקנט על מנוע בנזין . רואים כאלו לפעמים עם מנוע קטן מאחור . יש למשהוא מידע ? איזה קצה חוט ? תודה ושבוע טוב

aeroxman

New member
קצה חוט...

מה שאני הייתי עושה אם הייתי לחוץ על זה: אם אתה מכיר את קיבוץ נחשונים יש שם פארק מוטורי ("נחשונית") ויש להם שם קורקינטים כאלה אז: א. אתה יכול לשאול אותם מי היבואן של זה וכו'. ב. אולי הם יכולים לעזור לך בענין של תחזוקה וטיפול בקורקינט. בהצלחה.

yuvalfra

New member
חוקיות

אם אני לא טועה הדברים האלה לא חוקיים (לשימוש פרטי).

egavish

New member
סע ליפו- החנות הצמודה לתחנת המשטרה

שבכיכר השעון.

gavnuk

New member
לא חוקי!

יש צורך ברשיון, כי יש מנוע. יש צורך בביטוח כי יש מנוע ואתה נוסע בכביש ונחשב לכלי תעבורה. בארץ אין לזה רשיון!!! במכס מוחרם הכלי!!!

Moo Moo

New member
חוקי- כל עוד לא נוסע ביותר מ21 קמ"ש

יותר מזה צריך כבר רשיון "עד 50 סמ"ק"

Hell ad

New member
לא... אתה די טועה.

לפני בערך שנתיים רציתי אחד. ביררתי הכל. לא חוקי לנסוע איתו בארץ. אמנם לא יעצור אותך שוטר, אלא אם תסע על הכביש, אבל זה לא חוקי. להכניס את זה לארץ - לא נותנים. אפשר לעשות שני דברים - למצוא מישהו שמוכר את שלו (אני לא מצאתי) או לעשות אחד בעצמך (זה לא בעיה... מנוע של איזה מכחסת דשא או משהו, ויש לך קוקינט על מנוע.) (ביררתי את זה במשטרה, אמרו שלא חוקי לנסוע עליו). חבר של אבא שלי מחו"ל רצה לקנות אחד ולהביא לי, אז אבא שלי ברר אם זה בסדר, אמרו לו שכל עוד אין רישיון רכב (כן, כמו שיש טסט לאופנוע) וכל עוד זה לא מאושר ע"י משרד התחבורה או משהו, זה לא יכנס. מאותה סיבה שאתה לא יכול לקנות איזה וייפר ולהכניס אותה לארץ. זה פשוט לא חוקי.

למעלה