אני כמעט לא כאן בימים האחרונים

saritoosh22

New member
אני כמעט לא כאן בימים האחרונים

אנחנו עוברים תקופה לא קלה עם הצ'ופצ'יק, היה לו חשד לגידול ובסוף הסתבר צ'יסטה וביחד עם זה יש לו חור בעצם הבריח וצריך לעבור שני ניתוחים בשבועיים הקרובים ואומרים שצרות באות בשלשות, אז כדי להשלים את המשולש, יש לו דלקת ריאות, שמחכים שתעבור כדי לנתח. אני מותשת! מי שלא זוכרת, אני חיה בחו"ל, בדר"כ לא קשה לי לגדל אותו בלי עזרה מהמשפחה, אבל בתקופות כאילו מאוד קשה לקבל תמיכה מרחוק (רק בטלפון) ומאוד קשה לעבור את כל הבדיקות/בתי חולים בלי המשפחה שתעזור קצת. אני קוראת כל יום, אבל להגיב לא תמיד יש לי כוח. קצת באיחור: לכל מי שחגג יום הולדת, המו מז"ט, שמחה, בריאות ואושר.

וואו שריטוש קבלי ../images/Emo24.gifלחיזוק

מקוה שתהיו במהרה אחרי כל זה ושבנך יכנס בשלום ויצא בשלום מהניתוח תהיה קצת אופטימית לא הכל גרוע מה שחשבתם שזה גידול התברר כצ'יסטה תראי את הצד החיובי זה מאוד מקל מבחינה נפשית מחזקת את ידיך להרבה בריאות שתהיו אחרי זה שולכת לך אנרגיות חיוביות וחושבת עליכם מי פה תכתבי לנו מתי הוא ניכנס לניטוח כדי שכולנו נישלח לו אנרגיות חיוביות שיצא בשלום

sovlanit

New member
שריתוש,מצטרפת לכל

מילה מאדית. חיזקו ואימצו. חיבוק ענק

היי שריתוש

זה באמת קשה מה שאת עוברת שם ועוד רחוק מהמשפחה ובלי עזרה... אני מקווה שהכל יעבור בשלום וייגמר מהר מחזיקים אצבעות לצ'ופצ'יק שיחלים במהרה בנתיים קבלו
מרחוק

שריתוש../images/Emo24.gif

מחזיקה לכם אצבעות להצלחה בניתוחים (למה שניים?????) החלמה מהירה לקטנטן.
ים
ות

אנילה1

New member
saritoosh22 , כואב הלב לשמוע

מה שאת עוברת, ועוד לבד לבד עם כל הדאגות. אולי זה ינחם אותך, אבל ילדים עוברים מחלות הרבה יותר בקלות ממבוגרים. וגם ניתוחים ביתר קלות, והם מתאוששים מהר וחוזרים לשחק לשמחת ההורים. עוד מעט יעבור הכל, והכל יהיה בסדר, החזיקי מעמד ואנחנו איתך. תכתבי לנו את הדאגות שלך, ונעזור לך כמיטב יכולתינו. רפואה שלימה לקטנצ'יק ורגיעה לך

TJSBZ

New member
בריאות, יקירתי, בריאות

אני מאחלת לכם בריאות שלימה. ילדים מתגברים מהר יותר, מחלימים טוב יותר והעובדה שהגידול הוא לא גידול אלא ציסטה בהחלט מעודדת. אני מאחלת לכם שתעברו ה-כ-ל בהצלחה. אני מבינה את המחסור בתמיכה, וזה הזמן הנכון לשוחח המון באייסי, במסנג'ר, בטלפון, כל מה שיכול לספק לך את התמיכה שאת זקוקה לה.

למעלה