אני הכי אוהבת לאונן איתך..

Blackdust

New member
אני הכי אוהבת לאונן איתך..

לשמוע את קולך בצד השני של השפופרת, באמצע יום עבודה עמוס כרגיל, שאתה פתאום מחליש את הקול יורד בטונים, לוחש לי "רוצה את הזין החם שלי?", אני ישר מתרטבת, מדמיינת אותי מתחת לשולחן שלך, מפתיעה אותך. בהתחלה שומעת רק את הצעדים שלך מתקרבים עוד סנטימטר, דפיקות הלב שלי שעולות עם הקצב בכל צעד נוסף שמתקרב לשולחן שאתה כבר מגיע החום מתפשט לי כבר שולח גלים רכים לאיזור תאוותי, אחרי כמה דקות של עמידה, שמרגישים כמו נצח והלב ממש נעצר, הנשימות מתגברות. אתה מתיישב בפיסוק רחב כך שמפסעתך בדיוק מולי, הריח שלך מטפס באפי והפיטמות כבר מתקשות. לא עומדת בזה אפילו דקה, שולחת יד חוקרת רכה לירך שלך מתחילה ללטף בסיבובים, אתה נבהל לרגע אבל מסוקרן יודע שזו יד, מרחיב את הפיסוק ונצמד לשולחן, היד השניה מצטרפת על הירך המקבילה פנימה פנימה ואתה מרחיב עוד את הפיסוק, רומז רמיזה לא מרומזת. שולחת יד אחת בחיפוש אחר הבליטה שגדלה, מלטפת לאט לאט, מרגישה אותה פועמת, מתעצמת, גדלה מרגע לרגע היד השניה מלטפת את הביצים שלך, לוחצת בעדינות, לשה אותן שומעת אותך מחליף טון באמצע הדיבור מאבד לשניה ריכוז אבל ישר מתאפס, ממשיך בעסקים כרגיל עונה לשאלות, טלפונים נצמד עוד ועוד לשולחן, בנתיים הבליטה רק מתלהטת ואני רק נרטבת עוד, לאט שולחת יד ומחלצת את הנחש הארוך שלך ממכנסייך, לא מספיקה ללטף אותו, פועם לי קרוב, מזיזה את התחתונים שלך רואה אותו בתפראתו עומד כמעט נוגע בשולחן, מרטיבה את השפתיים שלי ומתחילה לעבור איתן על השרביט הפועם, קודם הבסיס עד הכיפה ומתחילה לינוק אותה, מלקקת שואבת, תופסת אותך מאבד טון או שניים, נצמד על פי, מזיז את הכיסא עוד, מפסק עוד.. הטלפון שלידך מצלצל ומצלצל, העובדים שלך כבר מסובבים ראשים תוהים למה אתה לא עונה.. אתה מתאפס ושולח יד להרחיק אותי קצת, נותנת לך לענות ולנהל את השיחה שגולשת, אך לא מפסיקה ללטף את הירכים מדי פעם מעבירה ליטוף קטן על העמוד שלך אתה עסוק בעבודה, מציפים אותך בשאלות ובממתינות אתה עונה כרגיל ומזיז את התחת שלך לכיווני, עד שאני כבר לא עומדת בניתוק הזה, המיצים בפה כבר צמים למגע, שולחת את הלשון לביצים שלך, מלקקת מצליפה בעדינות, עוברת על החיבור בינהם, בחיבור בינהם לזין הפועם, אתה מאבד לשניה את המילים שלך באמצע השיחה, מתנצל שאיזשהי בעיה התעוררה כאן לשניה ומנתק, שולח יד מתחת לשולחן ותופס לי בראש ומצמיד אותי עליך, ושוב אנשים ואתה משחרר את אחיזה וחוזר לצעוק עליהם קצת רק הפעם אני לא מוכנה להרגע, מתה לטעום את כולו, ישר בלי הכנות בולעת את כולו ממלאה את פי עד שאיאפשר כבר ולאט מתנועת קדימה ואחורה על המסילה כל פעם דוהרת עוד קדימה.. שומעת אותך גונח ושולח ידיים להרחיק אותי, אבל אני רק מאדקת עליו עוד, עולה קצת והיד תופסת את המקום ששפתי עזבו, עד הכיפה, אני חולת כיפות, החיבור המטריף לעמוד האש בסיום כה מושלם מתחילה להתאנח ולהזיז את האגם שלי חזק קדימה ואחורה, משפשפת אותו בשטיח לא מפסיקה לינוק את התות המתוק שלך עוברת עליו עם הלשון מצליפה, עוברת לחיבור מנסה לחדור, היד עולה ויורדת בקצב מהיר יותר ויותר.. בולעת את הזין שלך כולו בשאיבה אחת, פנימה עמוק, מרגישה את הביצים שלך מתאדקות, אתה נצמד לשולחן ומזיז את התחת שלך לכיווני דוחף עוד פנימה, מרגישה את הרטיבות נשפכת ממני, מגבירה את התנועות שלי, גונחת כמה שאפשר שאתה ממלא את פי, יד נשלחת ומצמידה אותי חזק, אני שומעת את הנשימות שלך מתגברות, הגניחות החנוקות שלך.. אתה גומר, ממלא את פי בנוזלך המתוקים בולעת אותן בודקת שלא פספסתי אף טיפה מתוקה.. מסדרת לך את התחתונים ואת המכנסיים, מנשקת לך על הבליטה שבקושי ירדה, אתה כבר עמוק עסוק בעבודה מדי פעם לוחש לי לשפופרת, תפסיקי לגנוח ולהתאנח שם, את מפריעה לי להתרכז...

דןדן ידידי

אנו כולנו כאן וירטואליים לחלוטין, אין דמויות מאחרי המילים, אנחנו רק מקשים ריקים צפים בחלל הסייברסקס, אין כאן שדיים עגלגלים מקפצים בחדווה מעל גוף רטוב, אין כאן ידים אוחזות במוטות לוהטים, אין כאן נוזלים ניגרים במורד ירכיים, אנחנו קולות עמומים בחדר מרוחק, כמהים למגע, לליטוף, נשיקה ואחר כך אוכל ולישון.

ודי לחכימא ברמיזא

באה מנוחה לעייף בא לציון גואל אם אין אני לי, ידי לי ידע שור קונהו, נח רגע וידע אותו שוב אצבע אחת על המיקלדת טובה משתי אצבעות על המיקלדת טוב ציפור אחת ביד מאשר שתים במיטה של אחר.

למעלה