אני הייתי שם...

דארמה3

New member
אני הייתי שם...

היו גם דברים טובים... אבל כל מה שאני מצליחה לזכור משם זה שמריומה ניצלה אותי ושיקרה לי.בזמנו אפילו העובדת הסוציאלית המליצה לי לא ללכת לשם! היא ידעה מה היא אומרת... היתה גם הפליה ברורה של ילדים שמריומה אוהבת,וכאלה שלא!אלה שרק נותנים לה מכל הלב את הכול,והיא גם לוקחת הכווול! לא משאירה כלום.מאז עברו איזה שבע שנים,אבל אני זוכרת את זה כמו אתמול!,בעיקר את גודל התדהמה כשגיליתי שהיא רק ניצלה אותי!!!!!!!

שירה ח1

New member
יקירה

בחיים לא אשפוט אדם לפי תחושותיו שלו! אך ...אסור לך לשכוח שהמצב הנפשי שהיית בו בתקופה ההיא ואני לא מתיימרת להבין אותך אני פשוט הייתי שם גם לפני 7 שנים בערך אני לא יודעת אם תזכרי הייתי ביחד עם רוני..ומרינה..ומורן...אני לא יודעת אם היית שי ואלירן...אשרף..ותהל...אני יודעת שלא ראינו את מריומה הרבה במשך היום..ושלא תטעי לי לא היה קשר שונה או חם יותר...ההפך תמיד קיבלתי צעקות ממנה ...ואת יודעת אני מחייכת שאני נזכרת בה כועסת עליי....ממש כמו אמא...אני מקווה שאת תביני שהדברים שנראו לנו לא טובים הם משום שאנחנו גם ככה חסרי אמונה בבני אדם בגלל הכאב שהדם שלנו ההורים בגדו בנו! או בגלל דברים כואבים אחרים...אני מאמינה שהיו לך גם רגעים של אהבה ...כי עובדה לא כועסים ולא שונאים ולא מביעים כאלה רגשות עזים...לאדם שאין לך רגש אליו..גם אחרי 7 שנים את עדין מבולבלת מהרגש..ואל תעני לי על הבילבול בואי ניתן לאישה המדהימה הזאת את הכבוד הראוי לה! אלוהים לא בוחר סתם שליחים, ותאמיני לי אם אני היום חיה וכותבת לך דברים מעצבנים..זה בגלל אותם הצעקות עליי...ואותם הרגעים בהם כעסתי עליה..ועובדה לא התאבדתי בסוף! והכי חשוב...הסמים שהסתרתי ממנה כי היא "רעה" ולא מרשה....היום בזכותה אין לי שום קשר לסמים!!! אז אני מחבקת אותך ואל תכעסי מאמי אני יודעת שאנחנו לא אוהבים שמנסים לנתח אותנו..ושמנסים לרכך את הכעס שלנו ואני יודעת שתגידי לי את לא מבינה...ואני לא ילדה כבר...ואת הכי צודקת בעולם..מאמי תני לזה זמן..ואני מציעה לך הצעה ואם תרצי אני יהיה מאושרת...בואי נעשה חוויה מתקנת יחד..אני גרה באילת ואני מוכנה לבוא לשלם עלייך ולקחת אותך ליום אחד לבית...אני גם לא הייתי שם 7 שנים ואני ישמח לבכות איתך ולזרוק אבנים בכעס בים עם הרבה קללות!!! רק כדי להוציא את הכעס...ולהבין שלפחות היתה לנו מסגרת..אני הייתי ברחוב נשמה בחוף מול הבית של הבנים אז..., בתקווה שאת תקחי נשימה עמוקה ותני לי את הזכות לפרוק ביחד...ואני נשבעת לך שאני לא הייתי שם 7 שנים..והגיע הזמן לסגירת מעגל...בתקווה שתרגישי את החיבוק ואת החוסר כעס...ממני האחת שהיתה באותו הבית ...שירה

דארמה3

New member
לשירה היקרה ...

נכון,הייתי אז במצב נפשי רעוע,וזה עשה אותי כל כך פגיעה... אבל מאז התבגרתי ,החכמתי,וגם סלחתי.. אני לא באה משינאה,אלה רק!מאהבה, באהבה לכל אלה שתורמים,לכל אלה שחושבים ששם הם ימצאו את דרכם... כל אלה שטועים טעות מרה! ואת יש לי רק דבר אחד לכתוב לך: יש אנשים שכשיורקים עליהם הם אומרים שזה גשם.... תחשבי על זה......

שירה ח1

New member
דארמה יקרה...

אני שמחה שאת מודה שאת היית במצב רעוע...השיפוט שלך כלפי מריומה יכל גם להיות הכעס שלך על סיטואציות מסויימות ...אם את אומרת שתרמו המון חמודה אז למה את לא נותנת לעצמך מנוחה מהפתחון פה ? יש בני נוער שאולי יהיו מספיק חסרי הבנה להאמין לך שמריומה לא אישה טובה...ולא ילכו לבית ואולי את תשמחי לקחת את העבודה הזאת עלייך...את מלאה בכעסים..ואת יודעת .. שכותבים למשהו עם סימנים קריאה...זה מראה על הצעקה הפנימית שלך...אבל אם את כל כך חכמה כמו שאת אומרת בחורה בגילך צריכה ללכת מקור הבעיה לא להסתובב כמו תרנגולת ולקרקר עליה...אז תעשי לעצמך טובה...ותראי לעצמך עד כמה את כנה..ואני כבר אומרת לך אני מוכנה ללוות אותך לבית לשיחה עם מריומה..ואם את לא רוצה ..אז מה את כן רוצה? הרי לא מתאים לאחת כמוך שסבלה..וסלחה ...לא להבין ולהסיק משהו גם במקום הזה שאת חשה אליה כעס..גברת יקרה אין לך מושג מי אני ..ואל תמכרי לי סיסמאות..אני המקור חמודה!!! אני יודעת מה זה יריקה ...ומה זה גשם וגשם ...זה מתנת שמיים ויריקה ..זה מה שיוצא לך מהפה ...אני מציעה לך להתחיל להבין שיש אופציות...אז תשמרי את התיסכולים שלך אם את לא מעוניינת לפתור אותם...אם את מספיק בוגרת בואי או תניחי לזמן לרפא...או כמוני תכנסי בכול הכוח ותעמדי ותדרשי תשובות...מה את פוחדת..אני איתך בואי ..אני יקח אותך...אני לא הייתי בבית ואני מוכנה לבוא ...רק כדי שתשלימי עם הכעס הפנימי..את נשמעת בחורה על רמה...ולא מתאים לך להוציא מעצמך כל כך הרבה רעל..בקיצור האתר כאן בשביל ילדים בסיכון ושתינו יודעות מהו סיכון הם לא צריכים את הבולשיט של שתינו כאן ..אני מביאה לך את הכתובת שלי של הדואר האלקטרוני ..ואני רוצה להאמין שאת לא עוד אחת מהבחורות שרוצות רק לקרקר ...אלא רוצות תשובות!!! הגיע הזמן לא מותק? בואי אני מציעה לך את ההשלמה הפנימית ותאמיני לי מריומה תשמח ויותר לשמוע הכול...אני יהיה בחדר אם את כל כך לא יודעת מה...אבל אם תסרבי לי ...אוכל לחזור לכאן ולומר בנחת לכולם...כן היא רצתה רק לקרקר...אז בואי נראה במי מדובר מותק באחת שתעשה הכול כדי להביא לעצמה פיתרונות או אחת שכותבת סיסמאות שאין לה מושג עם מי היא מדברת...תקראי את הבלוג שלי..אני ממליצה לך..ותגידי לי אם אני צריכה עיצה ....לא מתוקה אני עיצות כבר לא צריכה ..התקדמתי..אני בשלב היישום...בוא נראה אם את גם, קדימה[email protected]

דארמה3

New member
יקירה....

הפסיכולוגיה ההפוכה שלך לא עובדת עליי, פסיכולוגיה בגרוש.... ולמה את כל כך רוצה לפגוש אותי , אל תגידי שזה בגלל שיש לי כעסים... אין לי שום כעסים,שוב פעם אני פה רק להזהיר.... ואת יכולה להגיד מה שאת רוצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שירה ח1

New member
דארמה...בוקר טוב...

שלום לך ילדונת...אין קפה?...ישר לכעוס?... היי ...תרגעי קצת...לא קרה כלום... אני ישמח לפגוש אותך...למה? כי את אומרת בעצמך שיש משהו שמפריע לך... לפני שמוציאים מילה רעה ..על אדם...בואי נברר רק אם זה באמת מה שאת היית צריכה לשמוע מאמי...אולי הדברים היו אחרת..אני לא מזלזלת בך... אני רוצה שתביני. זכותך לכעוס, וזכותך להביע את עצמך,ואני גאה בך... ורואים שאת מיוחדת...כי את עונה...יש בך משהו שמחפש תשובות, אני לא פסיכולוגית ולא רוצה להיות! הסבל שכל אחת מאיתנו עברה.. היא יכולה ללמד יותר מכל מחברת.... את רוצה להזהיר...אין בעיה עשית את זה בפעם הראשונה... למה את חוזרת לכאן? מאמי אני חושבת שאת פשוט מחכה בתוכך או לסליחה או לתגובה או אפילו לצעקה...אני מרגישה שאת לא רגועה... יש כאלה שבאים זורקים מילה וזהו..אצלך זה בוער כי את בחורה טובה, ואת עם מלא רגש! ואני מאמי הייתי במצבך ...ורק בבית משפט נרגעתי שם... תקראי בבלוג תביני...אני לא באה מתוך מקום של כעס אלייך כלל לא...מי אני שאשפוט אותך? מי אנחנו שנדבר לאדם אחר לא בגובה עיניים...מאמי לא היתה כוונה להכעיס אותך...את היית שם לפני 7 שנים כמעט באיזור שנים שלי...ואני חושבת שמגיע לך לסגור מעגל...את תכירי אותי..ואני ישמח אם תרשי לי להכיר אותך..ובואי יחד...בשבילך לא בשביל אף אחד...אם את לא רוצה ...החלטה שלך אבל זה ימשיך להפריע לך...כי אני חיכיתי לראות את התגובה שלך...לא פסיכולוגית אני אבל יודעת מזה נפש עדינה...ואשרייך שאת מספרת שאת כבר התבגרת...כנראה שאנחנו אכן שונות...תתפלאי לי הדמעות עדין עולות...וחשוב לי שתדעי שאני ממש לא כועסת עלייך מאמוש גם אני ישנתי באותם החדרים...כחול אדום חח וגם אני שמעתי את שוש עם הרדיו וגם אני בכיתי שיצא לי בתורנות גג...עזבי מאמי בואי ניקח את הדברים הטובים וננקה את הלב...אולי יהיה לך פיתרונות... בכול אופן מאמוש לא אגיב לך יותר אם זה עושה לך רע...תאמיני לי בחיים אני לא יפגע במיוחד לא בנפש של ילד שעבר סבל... שיהיה לך מאמי יום מדהים כמוך...וסליחה אם פגעתי ..הכוונה היתה טובה... ממני שירה

למעלה