אני , היזיז והחבר

אני , היזיז והחבר

סיפורי הוא כזה: בחצי השנה האחרונה לאחר מספר חודשי יובש, ידידי היקר ואני שידרגנו את יחסנו ליזיזות, הסידור היה טוב לשנינו למשך חודשים. בחודש האחרון יש לי חבר חדש, הידיד מפרגן מאוד, אבל לי זה קשה. פתאום אני מרגישה לא בנוח, כאילו חוסר נאמנות לחבר שלי, למרות שאין סיבה. לא רוצה לאבד את הידיד ולא רוצה לפגוע בחבר, עצות מישהו?

daniella1980

New member
למה את מרגישה חוסר נאמנות,

תבדקי את זה עם עצמך. הרי את כן נאמנה (??). אין סיבה שתרגישי חוסר נאמנות אלא אם את חוששת שתהיי לא נאמנה, ואם זה המצב, זה בעייתי ועלייך להחליט רציונלית מה את עושה עם זה. בכל מקרה, דעתי היא לשתף את החבר החדש ולשאול מה עמדתו בנושא. אם הוא יודע, אם את גלויה איתו, אם הוא סומך עלייך שאת נאמנה לו, ויש לו סיבה לסמוך עלייך.. אז בטח שאין כאן חוסר נאמנות.

לא בטוח שזה נכון לספר..

היא צריכה לשקול את זה לפני שהיא מספרת. ראשית החבר לא חייב לדעת בדיוק עם מי שהיא שכבה לפניו, זה לא מעניינו. שנית, אולי בגלל הידיעה שהיה בניהם משהו, זה עלול להרוס את היחסים בין הידיד לחבר, אפילו לא במודע, ואז את היחסים בינה לבניהם. אם זה מפריע, אולי הפתרון הוא לתפוס קצת מרחק מהידיד ואולי אפילו לא להפגיש בניהם תקופה מסויימת עד שתרגישי בנוח.

מֶל

New member
את שוכבת עם הידיד עכשיו

כשאת עם החבר? לא? אז צאי מזה. אין סיבה לתחושה הזו. תתחדשי על הרכש החדש ובהצלחה. NEXT!!!

hachenson

New member
ומה דעתו של הידיד על כך ?

אני מצטער אבל עולה מהשאלה כאילו באמת יש לך משהו שהוא מעבר ליזיזות כלפי הידיד. הרי אם הוא היה רוצה יותר מיזיזות כנראה שזה כבר היה קורה. דעתי היא שכנראה שהמצב היה נוח לו כפי שהוא ועצם זה שהוא מעודד אותך עם החבר החדש זה רק מחזק את תחושתי, וזאת רק מפני שגם אני נהגתי כך בעבר עם יזיזה שלי. אם אין לך רגשות באמת כלפי היזיז שלך אז אין לך מה לדאוג לגבי החבר וגם זה לא אמור להפריע ליחסים ביניכם כי מה שהיה היה ולא תלוי בחבר. לדעתי הסיבה היחידה לנתק מגע ,ואפילו רק לתקופת מה מהידיד, היא רק אם הרגשות שלך כלפיו "מפותחים" מדי (או שהוא מנסה עדין לפתות אותך לסקס למרות החבר). אני לא מבין אבל למה תאבדי את הידיד שלך ? אתם יכולים להשאר פשוט ידידים אין שום בעיה עם זה. אם היזיז יסכים לחזור להיות רק ידיד ובאמת לא ידרוש סקס בכל פעם שאתם נפגשים סימן שהוא באמת ידיד אמת.

למעלה