אני במצב קשה..

• פותח הנושא jule
  • פורסם בתאריך

jule

New member
אני במצב קשה..../images/Emo10.gif

דיברתי עם הרכזת שלי. והיא כנראה לקחה הכל קשה מידי והיא התקשרה למנהלת שלי וצעקה קצת שזה היה ממש ממש ממש לא טוב היא צעקה עליה בעניין הקפה ובעוד עניין שהוא בכלל פסקה בפני עצמה ( אני אקצר: הם רצו לעשות ממני יויו 5 נסיעות ביום שעתיים פה שעתיים שם ואני צריכה להיסחב כמו סמרטוט) ועכשיו היא לקחה אותי לשיחה בזמן שהיא התדיינה בנושא עם שאר הבנות והן התרוצצו הרכלניות מתות לקצת ריכלות ואז היא עוד אמרה שהיא נעלבת ושלהכין קפה זה להיות חלק מהצוות- מעניין שמאז שאני הגעתי אף אחד חוץ ממני לא הלך להכין- והקטע המצחיק הוא שאני אף פעם לא עושה לעצמי כי אני לא שותה בכלל אז אין בזה הגיון..בקיצור אני עומדת להשתגע הרגשתי כ"כ רע היום והמזכירה החוצפנית שעובדת איתי קופצת על הגל ומתחילה עם העלבונות המשפילים שלה. מצד אחד אני מתה לעזוב ומצד שני אני רוצה לסיים את השירות שלי כמו שצריך אני מאוד מקווה שיחלקו את הזמן שלי בין 2 מרפאות וככה יהיה לי קל יותר. הן כל כך מקשות עלי. בכל מקרה ללכת לרכזת זו הייתה טעות הייתי צריכה כבר להמשיך להגיש קפה להיגרר ב5 אוטובוסים ביום ורק לא המצב הזה שבו אני על סף נטישה למישהי עם נסיון דומה יש עצה על איך אני אצליח לסיים את השנה? אני משתדלת להיות אפטית אבל זה לא מצליח זה מפריע לי כל האוירה העויינת הזאת בכל רגע שבו אני מתחילה להרגיש נוח לשבריר שניה יש לאחת הבנות הערה סרקסטית, איך עושים את זה, איך שורדים את השנה?! תודה על הקריאה כולם זה ממש נחמד שאני יכולה לחלוק את התסכולים שלי ולקבל מיכם עצות! אז תודה.

אפשר בדרך הקשה... ../images/Emo13.gif

בס"ד יש לי חבר שתמורת 300 ש"ח מבצע חיסולים ממקודים ללא כל השארת ראיות!

jule

New member
ליאור אל תפתה אותי......

זו הייתה טעות חמורה עכשיו המצב רק רע יותר הייתי מחזירה הכל אחורה אם רק הייתי יכולה.. אני לא רוצה לחשוף את מקום השירות שלי זה מן ישוב שאני גרה דיי קרוב אליו ישוב של אנשים ממעמד סוציואקונומי גבוהה יחסית והם מתנהגים בהתאם... ו5 אוטובוסים כי הם רצו שאני אלך למן מקום שהוא חלק מהרשת שלהם ושם אני אהיה כשעתיים משם אסע למקום עצמו שהוא מחוץ ליישוב שלי ( הם רצו לסדר לי מן הסעה עם מישהו שם אבל באמת שזה נראה לי לא במקום להתנות את עבודתי בשעות שלו כל העניין נראה לי טורדני כלפי הטרמפ שלי וכלפיי) ואז אחרי שעתיים שם אני צריכה לסוע הבייתה להפסקת צהריים ואז בחזרה לשם ובערב שוב הבייתה...בקיצור לא נעים. ואוףףףףףף...אפשר לדעתכן לעבור למקום שרות שלישי? לי זה נראה מוגזם ונראה לי שאני כן מתאימה לשרות לאומי פשוט נפלתי במקומות עויינים...אבל לא נראה לי שמישהו אחר יחשוב ככה...מישהי פה עברה כבר 3 מקומות שירות? עזרה!!! ד"א תודה על התגובות וליאור, אני אדבר איתך במסרים..חח..

M o n a L i s a

New member
מקום שירות שלישי?

זה כבר ממש מסובך...כשדיברתי עם הרכזת שלי היא אמרה שנורא קשה למצוא מקום שירות חלופי, ולמצוא עוד אחד זה ממה מסובך. קחי בחשבון שיכול להיות שתצטרכי להמתין מלא זמן, ואולי אפילו להישאר בלי מקום שירות. אני חושבת שאת צריכה לעשות שיחה ממש ממש רצינית עם הרכזת והצוות, ולהתעקש על זה שהתנאים שלך יהיו הכי אופטימליים שאפשר.

jule

New member
תודה על התגובה המהירה

וחשבתי שבמילא עכשיו מתחילים ראיונות לשנה הבאה ואני אוכל פשוט לעשות את כל ההשלמות במקום שרות אחר שאני אתחיל את השירות בו בהקדם האפשרי אפילו אחכה עד ספטמבר השאלה היא האם זה אפשרי..אני כבר לא יודעת אם הבעיה היא בי או בהם. מה שאני יודעת זה שאני לא מתכוונת להשתמט מהשירות אני רוצה לעשות שנתיים כמו שצריך. אין כאן מישהי עם נסיון דומה? הצילו! ומונה, בקשר לתנאים שלי, אף אחד לא דואג לתנאים שלי הם דואגים רק לרוחה שלהם. עובדה שבמקום הזה שהם רצו שאני אלך אליו לשעתיים, יש שם בת שירות ששייכת רק למקום הזה, אבל מה לעשות שהבוסית שלה אוהבת אותה ודואגת לה אז לעזאזל איתי שאני אעשה את כל הנסיעות בזמן שיושבת שם בת שירות אחרת בנחת לא זזה בין מקומות ולבת שירות הזו יש תפקיד בדיוק כמו שלי היא רק ותיקה יותר בכמה חודשים, זה הכל. בכל מקרה כל עצה\ תגובה תתקבל בברכה.

בבקשה... ו....

בס"ד אל תשכחי לחייך זה הכי חשוב! נסי לנצל ולהנות עד כמה שאפשר מהשירות, אחרת הוא יראה בהתאם וכן תקופת השירות שלך תראה לך כמו נצח!

M o n a L i s a

New member
יולי ../images/Emo24.gif

אני חושבת שעשית את הצעד הנכון!
הרכזת אמורה לטפל במקרים כאלה, והעובדה שהיא דיברה איתם רק מראה שמה שהם עושים לך לא מוצדק ובכלל לא חלק מהתפקיד. את לא אמורה להיות הסמרטוט שלהם, וזה לא התפקיד שלך לשרת אותם. אני חושבת שאת לא צריכה לעזוב! אם תעזבי זה רק ידרבן אותם ויראה להם שהן מצליחות להכניע אותך עם כל התככנות והעוינות הזו. זו באמת סביבת שירות לא נעימה ואני מאוד מבינה מאיפה בא כל התסכול, אבל אני חושבת שאת צריכה להראות להם שאת חזקה וההערות שלהם לא יישברו אותך. בכל פעם שהן יעשו לך משהו שיפגע בך, תפני לרכזת! אמנם זה עדיף שתסתדרו בינכם/ן אבל כשזה לא קורה את צריכה להראות להם שיש סמכות שמגנה עלייך ושהן לא יכולות לעשות ככל העולה על רוחם/ן. אני יודעת שקל להגיד, אבל פשוט אל תתייחסי להערות הסרקסטיות ותראי להם שלא אכפת לך! תמשיכי לעשות את העבודה שלך על הצד הטוב ביותר, ותתני להם להתמלא ברוע ובשנאה עד שיתפוצצו, את מצידך באת להתנדב ולעזור.
ואם זה לא יילך, לכי עם העצה של ליאור

איזה 5 אוטובוסים?

מאיפה לאיפה את צריכה להגיע ב5 אוטובוסים? את עושה בי-ם? או שאת רק גרה שם? זה ממש מוזר כל הקטע שלך לי יש רכז אני לא מדבר איתו בכלל אני מה שההורים שלו אומרים לי אני עושה כי אני איתו בבי"ס כל היום וגם אם המנבלים אני בקושי מדבר עצב שלי תעשי את העבודה עזבי אותך מכולם

למעלה